Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żona Terlikowskiego o tabletkach "dzień-po": "Europa UMRZE, POJAWI SIĘ KALIFAT!"

2020
Podziel się

"Muzułmanki swoich dzieci nie zabijają. W grę wchodzą ideologia rozpusty i przyjemności bez odpowiedzialności."

Żona Terlikowskiego o tabletkach "dzień-po": "Europa UMRZE, POJAWI SIĘ KALIFAT!"
bCxvOwUl

Kilka dni temu Komisja Europejska stwierdziła, że popularne pigułki "dzień-po" nie muszą być już sprzedawane wyłącznie na receptę. Teraz decyzja o dostępności takich tabletek leży w gestii każdego z krajów członkowskich Unii. Chociaż polski rząd jeszcze nie zdecydował, kiedy pochyli się nad proponowaną zmianą, wzbudziło to już spore kontrowersje.

Najbardziej oburzona są oczywiście prawicowi publicyści, którzy porównują zażywanie tabletek do aborcji. Lekarze wyjaśniają, że leki tego typu można kupić bez recepty niemal w całej Europie i nie są one tabletkami wczesnoporonnymi. Pigułki jedynie osłabiają owulację, przez co nie dochodzi do zapłodnienia. Te argumenty nie przekonują między innymi Małgorzaty Terlikowskiej.

Żona Tomasza Terlikowskiego i matka piątki dzieci nazwała pigułkę dzień-po "pigułką rozpusty". Na swoim blogu skomentowała, że tabletki doprowadzą do wymarcia Europy.

bCxvOwUn

Dlaczego Komisja Europejska zdecydowała się na taki krok? Po to, "by zwiększyć skuteczność awaryjnej antykoncepcji, bo najlepiej jest, gdy pigułka zażywana jest do 24 godzin po stosunku". Inaczej mówiąc, chodzi po prostu o to, żeby rodziło się coraz mniej Europejczyków - pisze.

W sytuacji zapaści demograficznej Unia Europejska zamiast walczyć o każde życie, o każde dziecko ułatwia pozbywanie się swoich obywateli. Sami sobie w ten sposób strzelamy w kolano. Jeszcze trochę tego typu uregulowań i wyginiemy. Europa umrze. A w jej miejscu pojawi się kalifat, bo muzułmanki swoich dzieci nie zabijają.

Terlikowska uważa także, że za decyzją Komisji Europejskiej stoi spisek firm farmaceutycznych. Kobiety nie myślą o swoim organizmie ani o przyszłych pokoleniach, tylko o przyjemności, jaką mogą wynieść ze stosunku płciowego. Według niej wszystko jest teraz podporządkowane "ideologii rozpusty":

Ale to wszystko nie liczy się, gdy w grę wchodzą gigantyczne zyski, a także ideologia rozpusty i przyjemności bez odpowiedzialności. Szkoda tylko, że ceną za to jest ludzkie życie - napisała.

bCxvOwUt

Ma rację?

bCxvOwUu
bCxvOwUv
bCxvOwUO
KOMENTARZE
(2020)
gość
5 lata temu
Malzonkowie są do siebie podobni nie tylko mentalnie,fizycznie rowniez.
gość
5 lata temu
Co za bzdury.. Lepiej żeby rodziło się więcej dzieci niechcianych. Przykro patrzeć na tak płytki tok rozumowania.
gość
5 lata temu
Wow wózek za 5 tys ...nieźl3
bCxvOwUP
gość
5 lata temu
Smutne, ale jednak trafne. Europejki rodzą max 3 dzieci, muzułmanki 6-9 i na ażde jeszcze dostają socjal !
gość
5 lata temu
po co promujecie tych ludzi?
Najnowsze komentarze (2020)
Sonia
rok temu
Małgorzata ma rację
fghj
3 lata temu
Ta Pani niech najpierw sie doksztalci a potem wypowiada.. otorz w krajach muzulmanskich antykoncepcja jest dostepna,kobiety wspolczesnie rodza nie wiecej jak 2 dzieci,mlode kobiety nie decuduja sie na wiecej dzieci ppprostu z wygody... I mowie to gdyz od 2 lat mieszkam w kraju muzulmanskim
gość
4 lata temu
wstretna rozdeta l***a rozplodowa i ten jej fircyk. Zazdrosc ci ta gruba pupe sciska ze ktos ma prxyjemnosc z seksu bo ty po tylu porodach masz wielkie wiadro a twoj zdewocialy fircyk ma malutkiego i nici z przyjemnosci.
gość
4 lata temu
Nie lepiej zająć się dziećmi które są już na świecie...
gość
4 lata temu
Fajna Fiona, schrupałbym.
gość
4 lata temu
para jak z samowara, no już prokreujcie przez to prześcieradło czy jak wy to tam robicie
GośćAlicja
4 lata temu
Osobiście ci ludzie nie są autorytami.Żyjcie i pozwólcie żyć ludziom,bo nie wszyscy muszą się podporzątkować Waszym światopoglądem.Pięcioro dzieci,to duże wyzwanie,aby zapewnić minimum potrzeb socjalnych.
Maria Antonin...
5 lata temu
Zastanawiam się ile niechcianych dzieci adoptowali państwo Terlikowscy? Ile niechcianych dzieci utrzymują bądź wspierają finansowo i emocjonalnie? Najgłośniej krzyczą ci, co bronią zlepu komórek w organizmie innej kobiety, a po urodzeniu mają dziecko już w odwłoku. Państwo Terlikowscy i im podobni to zwykli hipokryci.
bCxvOwUH
Mary
5 lata temu
matko jedyna, niektórym powinno się zabronić rozmnażania. a Terlikowscy już złożyli swoje jaja... teraz to na pewno nam Europa wyginie. intelektualnie.
Gość
5 lata temu
,,Kobiety nie myślą o swoim organizmie ani o przyszłych pokoleniach, tylko o przyjemności, jaką mogą wynieść ze stosunku płciowego. ” - według mnie to jest tak: jak kobieta chce być matką, niech będzie, a jeśli nie to nie... I tyle, k***a
Gość
5 lata temu
Na pudelko pisze się o takich ludziach?
Gość
5 lata temu
Na pudelko pisze się o takich ludziach?
Uzi
5 lata temu
Permanentna ciężarówka.
ela
5 lata temu
ja mam 2 dzieci i pracuje za najniższa krajową mąż to samo za co mamy żyć opłacić mieszkanie bo wynajmujemy i co narobie więcej dzieci i pujde do terlikowskiej tej głupiej c**y żeby mi dala na życie ja nie mam wózka za 5 tys niech znika bo mnie zaraz tu szczeli g****a pppp
...
Następna strona
bCxvOwVj