Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

"The Voice of Poland": znamy WSZYSTKICH JURORÓW nowej edycji! TVP postarała się o powrót gwiazdy sprzed lat

186
Podziel się:

Uspokajamy: póki co w "The Voice of Poland 12" nie zobaczymy Rafała Brzozowskiego. Żałujecie?

"The Voice of Poland": znamy WSZYSTKICH JURORÓW nowej edycji! TVP postarała się o powrót gwiazdy sprzed lat
"The Voice of Poland" 12: znamy wszystkich jurorów (AKPA)
bEJZMBfV

Program "The Voice of Poland" od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Telewizja Polska produkuje nawet jego spinoffy: "The Voice Senior""The Voice Kids". Na przestrzeni lat skład jurorski wszystkich edycji zmieniał się kilkukrotnie. Ostatnio z programu zrezygnowali chociażby Edyta Górniak, Urszula DudziakMichał Szpak. Pojawiły się nawet zakulisowe informacje, że tego ostatniego może zastąpić najważniejsza gwiazda TVP, Rafał "The Ride" Brzozowski.

Uspokajamy: Rafał zostaje w "Jakiej to melodii", bo TVP postanowiła odkurzyć dla "Voice'a" gwiazdę sprzed lat. Szczegóły podano w piątkowym wydaniu "Pytania na Śniadanie". W 12. edycji "The Voice of Poland" jurorować będą: Baron i Tomson, Justyna Steczkowska (za swoją nemezis, Edytę Górniak), Sylwia Grzeszczak (za Michała Szpaka) i... Marek Piekarczyk. Muzyk odszedł z programu po piątej edycji. Wygląda więc na to, że to on zastąpił Urszulę Dudziak.

bEJZMBfX
Zobacz także: Edyta Górniak zalała się łzami w "The Voice of Poland"

Jak twierdzi nasz informator, z tego grona największą sympatią u produkcji cieszy się (póki co) Justyna Steczkowska. To ona ma przyciągać przed ekrany nowych widzów.

Tomson i Baron oraz Sylwia byli dogadani z TVP już na początku czerwca - słyszymy. Ekipie zależało, aby w tej edycji wystąpiła Justyna Steczkowska, gdyż jej postać wciąż wzbudza emocje i przyciąga widzów przed telewizory. Diwa, mimo licznych próśb ze strony stacji oraz swoich własnych zobowiązań zawodowych, na szczęście podjęła się ostatecznie udziału w programie.

bEJZMBgd

Powstaje więc pytanie, co z Alicją Majewską, która była trenerką w ostatniej edycji "The Voice Senior". I tam w końcu nastąpiły pewne przetasowania, gdy TVP zwolniła Andrzeja Piasecznego. Okazuje się, że Majewska nie musi obawiać się o posadę, bo w telewizji jest bardzo lubiana. Może nawet doczeka się własnego benefisu.

TVP jest bardzo zadowolona ze współpracy z piosenkarką. Pani Alicja na pewno nie musi obawiać się o posadę w kolejnej edycji "The Voice Senior". Myśli się również o autorskim benefisie oraz innych programach z jej udziałem. Włodarze stacji chcieliby, aby Majewska występowała częściej na koncertach plenerowych oraz świątecznych organizowanych przez telewizję publiczną. Ponadto na pewno będzie zapraszana do innych programów jako gość specjalny - twierdzi nasz informator.

Obejrzycie 12. edycję "The Voice of Poland"?

bEJZMBge
bEJZMBgy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(186)
Edek
3 miesiące temu
Pan Marek jest super!
Xyz
3 miesiące temu
Dobrze, że wrócił p. Marek 😁. On i chłopaki najlepiej tam się odnajdują
Starszy pan
3 miesiące temu
Fajnie, że p.Marek będzie. Chłopaki też okey. A dziewczyna szamana niekoniecznie. Sylwia też.
bEJZMBgz
Alvaro
3 miesiące temu
No i stało się...nie wzięli mnie
Stenz
3 miesiące temu
Najlepszy wybór ❤️
Najnowsze komentarze (186)
Iga
2 miesiące temu
Świetny skład . Co prawda zamiast Steczkowskiej wolałabym jakaś nowa twarz np Sanah , ale bardzo się ciesze ze będzie pan Marek i Sylwia ❤️
Ajda
2 miesiące temu
Kto to jest Grzeszczak,Szczepionka,Szak,Brzostowski?
Anka
2 miesiące temu
Pudlu, a Brzozowski o tym wiedział, że chce do Voica??
Sadowskaanna
2 miesiące temu
Bardzo sie ciesze ze bedzie p Marek super
Joozio Bonk
2 miesiące temu
Raczej pudelek liczył na to, że Brzozowski liczył, żeby mieć o czym pisać te fejki
anka
2 miesiące temu
same gwiazdy
Roman
2 miesiące temu
A dlaczego Justyna Steczkowska nie będę oglądał
atlas
2 miesiące temu
Za mało się podlizywał Kurskiemu,i dobrze się stało ze odpadł.
bEJZMBgr
Anna
2 miesiące temu
To parcie na szklo Brzozowskiego jest meczace.
Kobra
2 miesiące temu
Szkoda ogromna takie fajne jurry odchodzi samo? Akurat kawał roku .Pozbyto sie ich ale pozaluja tego kroku wielu juz deklaruje że nie będą oglądać programu. Zobaczymy jakie miny zrobią ci którzy doprowadzili do zmian .NIE CIERPIE TEJ CAŁEJ STECZKOWSKIEJ JEJ ZACHOWANIA NA SCENIE JEJ WYGIBASOW I SZTUCZNEJ POZY JAKI OSOBOWOŚCI NIE WSPOMNE JUZ O ODMLADZANIU. MASAKRA.JEST ODPYCHAJACA I TYLE I TEN CJEJ PISKLIWY ŚPIEW.DRAMAT. PAN PIEKARCZYK SUPER FACET .CO DO GRSZESZCZAK.UCZUCIA MIESZANE. .TO JEST TA DOBRA ZMIANA .NAWET W PROGRAMACH ZOSTAJĄ TYLKO WYBIERANCY I PUPILE .OHYDA
Emeryt69
2 miesiące temu
Czeba wyciągać trupy z szafy, znani artyści bojkotują kurwizje.
Fujjjj ,smród
2 miesiące temu
Niedługo zadoliz będzie śpiewał tylko w radio maryja .
Gitla
3 miesiące temu
Łoj! Żaujemy, bałdzo że ni ma Fała! Fał to talent czystej wody, śpiewa czysto i w ogóle nie jest knajacki.
Łomżyniak
3 miesiące temu
P.Marek ma głos i słuch...jakby nie patrząc w TSA wyrobił sobie to wszystko.Hejterzy podniosą zaraz głos,,ze heavy metal to tylko hałas.A ja powiem,że jest to sztuka i niech jeden z drugim weźmie gitarę i zagra chociaż jedną prostą solówkę.A wyciąganie wokali w tej muzyce jest już perfekcyjną sztuką.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEJZMBhk
bEJZMBhl
bEJZMBhm
bEJZMBhn
bEJZMBho
bEJZMBgT