Trwa ładowanie...
Przejdź na

Timmermans: "Komisja Europejska daje Polsce miesiąc na zmiany i rozwiązanie problemów w sądownictwie!"

192
Podziel się

"W przypadku odwołania sędziów Sądu Najwyższego lub przeniesienia ich w stan spoczynku, Komisja jest gotowa uruchomić art. 7 Traktatu o Unii Europejskiej" - zapowiedział.

bCPswMLF

Komisja Europejska dała polskim władzom miesiąc na rozwiązanie problemów w sprawie sądownictwa. Przypomnijmy, że podobnie jak wielu polskim obywatelom, UE nie podoba się to, że Andrzej Duda nie zawetował ustawy dotyczącej sądów powszechnych. Gdy przepisy wejdą w życie, stanowiska sędziów powszechnych będą całkowicie uzależnione od ministra sprawiedliwości.

Cieszymy się z faktu, że prezydent Duda ogłosił decyzję weta wobec dwóch ustaw. Prace w stosunku do dwóch pozostałych są jednak kontynuowane. W przypadku odwołania sędziów Sądu Najwyższego lub przeniesienia ich w stan spoczynku, Komisja jest gotowa uruchomić art. 7 Traktatu o Unii Europejskiej - zapowiedział Frans Timmermans.

bCPswMLH
bCPswMMi
KOMENTARZE
(192)
gość
3 lata temu
Jeżeli tylko bym wcześniej wiedziała, że można tak SZYBKO chudnąć, bez wydawania fortuny to moje życie byłoby łatwiejsze :) Dzięki nowej BARDZO prostej metodzie udało mi się schudnąć ponad 24 kilo przez dwa miesiące! Jestem teraz zupełnie inną kobietą a faceci na ulicy ciągle się za mną odwracają :) - chudnijpro.club
gość
3 lata temu
Jakos tak o szarego czlowieka nikt tak nie walczy jak o elyte
gość
3 lata temu
Nie idzie po mysli szefowej p. Merkel i gnebi Unia Polske. ! Do cholery bo Syryjczykow i idacych Murzynow chce nam wtrynic Szais totalny
bCPswMMj
gość
3 lata temu
panie Timmermans Polska jest krajem NIEPODLEGŁYM, wiec pan nie bedzie nam dawal zadnych terminow jak to opozycji sie wydaje!!
gość
3 lata temu
Sedziowie juz rece zacieraja z uciechy.
Najnowsze komentarze (192)
gość
3 lata temu
za kogo ten d***l sie uważa?mysli p***c ze Polska to jego własność.
gość
3 lata temu
Jaka komisja taki Timmermans
TACHER
3 lata temu
A MY TOBIE DWA DNI NA STULENIE MORDY
gość
3 lata temu
Komisja Europejska - zdrajcy cywilizacji starego kontynentu.
gość
3 lata temu
Może zainteresujecie się Hamburgiem. Człowieka zamordowano.
Kaczor
3 lata temu
A my z Broszką, lejemy na ciebie unijny wale - ciepłym moczem! Niech ci ktoś przetłumaczy wpisy innych uczestników tego forum! Wszyscy mają Unię w d***e! My w Polsce wyznajemy jedną zasadę : bądźmy sobą! Poje...anych też lubią! Przynajmniej niektórzy, tak samo pier..olnięci jak my.
Adam
3 lata temu
Coś dla niedowiarkow:Proszę wpisać w necie"dopłacamy do unii".Moze niektórym się rozjaśni.
Mnietek Wach.
3 lata temu
Tajmer od P O L S K I z daleka.Pora wyprowadzić sztandar lewackiej Juni.
bCPswMMb
gość
3 lata temu
poczytajcie ludzie czym jest traktat lizboński podpisany przez kaczynskich..
gość
3 lata temu
Dlaczego w Polsce mi przeszkadzają zasiłki? Bo my nie jesteśmy Niemcami ani Holandia, tylko krajem na dorobku. Nie stać nas na socjal. Jeśli dobijemy do takiego gospodarczego poziomu jak oni-proszę bardzo. Ale teraz to tylko zadłużanie kraju na przeżeranie pieniędzy. Bo żadnej REALNEJ nadwyżki budżetowej nie ma, rozumiecie? Odwrócony VAT i firmy, które nie dostały zwrotu podatku. Ot i cała tajemnica "nadwyżki".
gość
3 lata temu
Pudel manipuluje komentarzami. Zalosne to jest. Tak sie musisz dowartosciowywac i swoja zaklamana rzeczywistosc kreowac? Uswiadom sobie - swiat nie jest jus taki jaki chcesz a na 'bul' d**y jest masc.
gość
3 lata temu
Niech uchodźcami sie zajmą a nie nam będe mówić my sobie poradzimy z własnymi debilami
gość
3 lata temu
Bardzo dobrze, zabiorą rolnikom dotacje, kasę na budownictwo, kasę dla ptzedsiębiorcow to wtedy zrozumiecie co to znaczy być w unii i korzystać z przywilejów i co to znaczy być z niej wykluczonym. I cofka naszej gospodarki o 20 lat
ewa
3 lata temu
wszystko unijni urzędnicy zrobią żeby polskę pognębić, chcieli z kraju zrobić zaplecze biznesowo-niewolnicze ale pod rządami pisu się urwało
...
Następna strona
bCPswMMD