Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|
aktualizacja

Tom Hanks i jego żona ZARAŻENI KORONAWIRUSEM! "Testy dały wynik pozytywny"

33
Podziel się

Aktor przebywa obecnie w Australii, gdzie pracował na planie filmu o Elvisie Presleyu. Najbliższe dni spędzi wraz z małżonką w szpitalu. Sprawę skomentował już syn pary, Chet. "Doceniam waszą troskę".

Tom Hanks i jego żona ZARAŻENI KORONAWIRUSEM! "Testy dały wynik pozytywny"
Tom Hanks i Rita Wilson zarażeni koronawirusem (East News)
bDaaMcnF

Pandemia koronawirusa to w mijających tygodniach temat numer jeden w światowych mediach. Choć wiele osób próbowało bagatelizować sprawę, to statystyki niestety nie są pocieszające. Do tej pory wirus dotarł do 115 krajów i ciągle poszerza zasięg, a w Polsce odnotowano dotąd 31 przypadków zakażenia. Z tego powodu w środę zdecydowano o zamknięciu placówek oświatowych w Polsce.

Z dnia na dzień dowiadujemy się o kolejnych przypadkach zakażenia, a w środę liczba chorych na świecie przekroczyła już 122 tysiące. Co ciekawe, pojawiają się również przypadki, gdy do szpitali trafiają wysoko postawieni urzędnicy oraz gwiazdy kina czy sportu. Udowadnia to jedynie, że na koronawirusa zachorować może nie tylko "zwykły Kowalski", lecz także znane osobistości.

bDaaMcnH

Teraz okazuje się, że do grona zakażonych COVID-19 dołączyli także Tom Hanks z żoną. Poinformował o tym na Instagramie sam aktor, który umieścił na swoim profilu niepokojące zdjęcie ze szpitala. W opublikowanym poście Hanks przyznaje, że on i Rita Wilson przebadali się na obecność koronawirusa i wynik okazał się pozytywny. Para przebywa obecnie w Australii, a najbliższe dni spędzą w izolacji.

Cześć wszystkim. Rita i ja jesteśmy w Australii. Czuliśmy się nieco zmęczeni, jakbyśmy byli przeziębieni i dokuczały nam bóle mięśni. Rita miała dreszcze i oboje mieliśmy nieznacznie podwyższoną temperaturę. Aby zachować się odpowiedzialnie, czego wymaga obecna sytuacja, poddaliśmy się testom na koronawirusa. Wynik okazał się pozytywny - napisał Tom Hanks na Instagramie.

W dalszej części wpisu aktora dowiadujemy się, że przebywają obecnie w szpitalu, gdzie spędzą kilka najbliższych dni.

Co dalej? Trzeba przestrzegać zasad. My, Hanksowie, będziemy badani, obserwowani i izolowani tak długo, jak długo wymaga tego zdrowie i bezpieczeństwo publiczne. (...) Będziemy Was informować na bieżąco. Dbajcie o siebie! - zakończył.

bDaaMcnN

Do sprawy wkrótce odniósł się też syn Toma i Rity, Chet Hanks. Na jego koncie na Instagramie pojawiło się nagranie, w którym zdradza więcej szczegółów na temat stanu zdrowia swoich rodziców.

To prawda, moi rodzice zarazili się koronawirusem. Są teraz w Australii, bo ojciec pracował tam nad nowym filmem. Rozmawiałem z nimi przez telefon, nic im nie jest, nie czują się nawet aż tak źle, nie panikują, ale muszą się zastosować do zaleceń. Nie martwcie się, doceniam waszą troskę i ciepłe słowa, ale wszystko będzie w porządku - skomentował Chet na Instagramie.

Pudelek życzy szybkiego powrotu do zdrowia!

bDaaMcnO
bDaaMcnP
bDaaMcoi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(33)
Lola
7 miesięcy temu
Super postawa. Trzeba obserwować swoje zdrowie i nie ryzykować zdrowia innych. Zdrowia życzę!
Kik
7 miesięcy temu
Dbajmy o siebie. Unikajmy tłumów. Nie róbmy imprez i ograniczmy kontakty na ten czas. Nie ciągnijmy ze sobą wszędzie dzieci i dbajmy o osoby starsze. Nie znamy działania i konsekwencji tego wirusa. Już mówi się, że po przebyciu go wiele osób ma wiotkość płuc. Dbajmy o higienę, zachowajmy zdrowy rozsądek, a może historia z Włoch nas ominie. Życzę zdrowia!!!
Zwykly
7 miesięcy temu
“Udowadnia to jedynie, że na koronawirusa zachorować może nie tylko "zwykły Kowalski", lecz także znane osobistości.“ - hahahahaha hahahahaha serio ????
bDaaMcoj
asia
7 miesięcy temu
zdrowia zycze
Trampek
7 miesięcy temu
Amerykanie moga latać po świecie i zarażać ludzi a europejczycy już nie!
Najnowsze komentarze (33)
er1234
7 miesięcy temu
Koronawirus wyprodukowali amerykanie , lacznie z innymi panstwami ale jest to owiane tajemnica .Jak w stanie wojennym .
loakm
7 miesięcy temu
ale ma brzydką zone z haluksami
Waldi
7 miesięcy temu
Poczytajcie komentarze na jego Insta, Tom lubi dzieci :(
GOŚĆ
7 miesięcy temu
SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA.
cała ja
7 miesięcy temu
uwielbiam go! Mój ulubiony aktor
alicja
7 miesięcy temu
Super, że powiadomił wszystkich, bo u nas to nikt ze znanych osób, by się nie przyznał.
Szybkiemysli
7 miesięcy temu
A czemu jego syn ma wszystko widzące oko wytatuowane?Znak illuminati
rozsąek
7 miesięcy temu
Pamiętajcie, że przed zakażeniem nie chronią modły w kościele ani pielgrzymki. Zmarła właśnie na koronawirusa pacjentka była tylko co na pielgrzymce. Teraz szukają osób, które przebywały razem z nią. Myślenie nie boli!!!
bDaaMcob
Qwerty12
7 miesięcy temu
Czy biedny czy bogaty koronawirus nie wybiera niestety.
Masakra
7 miesięcy temu
Zobaczycie co tu się będzie niedługo działo! Na 2 tygodniach zamkniętych szkół się nie skończy. Jesteśmy narodem egoistów, każdy myli tylko o sobie, w nosie mając, że może kogoś zarazić. Wszyscy chodzą zasmarkani do pracy, na zakupy, jeżdżą komunikacją miejska i kaszlą w przestrzeń. W dodatku służba zdrowia jest jaka jest (brakuje sprzętu, lekarzy, miejsca).
prywatny
7 miesięcy temu
Na pewno "zwykłych Kowalskich", czyli pracujących we własnych domach i warsztach pracy osób prywatnych trudniej zarazić (chyba, że są lekarzami), niż tych, co latają po świecie dla pieniędzy i sławy.
Małgorzata
7 miesięcy temu
Ja już sama nie wiem Od znajomych ludzi dowiaduje się że na lotniskach nic nie sprawdzają Więc komu wierzyć? Ja zachowuje ostrożność A inni nadal narażają jak mogą
Zwykly
7 miesięcy temu
“Udowadnia to jedynie, że na koronawirusa zachorować może nie tylko "zwykły Kowalski", lecz także znane osobistości.“ - hahahahaha hahahahaha serio ????
Korononono
7 miesięcy temu
Fejk i lans na corone
bDaaMcoD