Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dav
|

Tomasz Adamek i jego żoną są małżeństwem od prawie 28 lat. W czym tkwi ich sekret? "Musi być dyscyplina w domu"

174
Podziel się:

Tomasz Adamek i jego żona Dorota w październiku będą świętowali 28. rocznicę ślubu. Małżonkowie doczekali się dwóch córek, zostali także dziadkami. W czym tkwi sekret ich długoletniego i udanego związku?

Tomasz Adamek i jego żoną są małżeństwem od prawie 28 lat. W czym tkwi ich sekret? "Musi być dyscyplina w domu"
Tomasz Adamek z żoną Dorotą. (Instagram)

Tomasz Adamek nigdy nie ukrywał tego, że rodzina jest dla niego najważniejsza. W wywiadach podkreślał, że liczy się ze zdaniem żony, a z córkami ma dobre relacje, chociaż słuchając jego wypowiedzi, można odnieść odmienne wrażenie. W programie Kuby Wojewódzkiego opowiedział, jak stara się wychowywać swoje pociechy.

Jestem surowym ojcem. Córki wiedzą, co mają robić. Żona też. Ja żonę szanuję, ale musi być dyscyplina w domu. Niedziela jest, to idziemy do kościoła. Nie ma takiej opcji, żeby córka spotykała się z nie- Polakiem. Ma chłopaka, syna kolegi. Sam pozwoliłem. Powiedziałem: Tak, możesz zaprosić moją córkę na obiad. No i tak są razem. Ja muszę wiedzieć, kogo ona wybiera - powiedział.

W tej samej rozmowie dodał, że kobiety "trzeba lać", co wywołało powszechne oburzenie. W rozmowie z "Super Expressem" próbował się z nich wytłumaczyć. Żartował, że chodzi o lanie wodą.

Każdemu życzę takiego życia, jakie mam z żoną. Jestem skromnym, prostym katolikiem. Codziennie się modlę i szanuję rodzinę. Nigdy z żoną się nie biłem i nie będę się bił. Nie wstydzę się ściągnąć koszulki przed żoną, a pewnie nie wszyscy 40-latkowie tak mają - powiedział w tabloidzie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Adamek przemówił po walce z Chalidowem. "Szkoda, że nie było wielkiego widowiska"

U nas nigdy nie było wojen, no bo jaką szansę kobieta miałaby ze mną? To ona czasami mnie "majtnie", jak gadam głupoty, bo nieraz lubię za dużo powiedzieć. Wtedy mnie karci, ale ja żonę bardzo kocham i szanuję. Najważniejsze jest moje serce i sumienie, które jest czyste - powiedział w rozmowie z Interią w 2017 r.

Tomasz Adamek i jego żona są małżeństwem od 28 lat. Jaki jest ich sekret?

Swoją żonę poślubił 13 października 1996 r., czyli prawie 28 lat temu. Początkowo mieszkali u teściów, a w 2008 roku razem z dziećmi przenieśli się do Stanów Zjednoczonych, gdzie sportowiec rozwijał swoją karierę bokserską. Dorota Adamek pracowała w szpitalu na Manhattanie jako pielęgniarka. Jak zdradził jej mąż - dzięki temu realizowała się w zawodzie, który kocha. Weronika, czyli młodsza córka, poszła w jej ślady.

Żona pracuje w szpitalu na bloku operacyjnym. Zadowolona, bo się zawodowo spełnia w swoim fachu - opowiadał Adamek w "Super Expressie".

W 2022 roku Dorota i Tomasz Adamek zostali dziadkami. Piękna z nich para?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(174)
Prawda
5 dni temu
Uuuuu,jak facet tak mówi - musi być dyscyplina - omijam szerokim łukiem.
Momo
6 dni temu
Tyran. Dlaczego kobiety są z takimi typami?
neurolog
5 dni temu
Z tym, że lata mocnych uderzeń w głowę dają teraz o sobie znać.
szok
5 dni temu
Masakra, takie wypowiedzi powinny być zabronione! Stop przemocy,!!!
Serio
5 dni temu
"Córki wiedzą co mają robić. Żona też" I dodaje, że szanuje 🤦‍♀️ Co za postawa! I do kościoła w niedziele koniecznie, nie ma zmiłuj. Chroń nas, Kobiety, losie, przed takimi typami
Najnowsze komentarze (174)
Chrześcijańsk...
4 dni temu
Klaps nie jest zły. Zawsze lepszy niż aborcja
kompleksy
4 dni temu
Mój ojciec dyktator również dbał całe życie o dyscyplinę w domu, modlił się przed posiłkiem, chodził do kościoła.. matkę sobie dosłownie wytresował, służy mu każdego dnia.. sam np. nie zje dopóki ona mu nie poda pod nos jedzenia, na które oczywiście wielokrotnie narzeka, zresztą gnoi ją na każdym kroku, ucisza i dyryguje, wyzywa, czasem nie pozawala jej nawet mówić. My- jego dzieci, obserwując to jakim jest **ujem nie daliśmy się wytresować, nikt z nim nie utrzymuje kontaktu, nikogo on nie obchodzi, stronimy od niego. Jest totalnym narcyzem i wpieprza się każdemu w życie, komentuje wszystko i próbuje upokorzyć gdy tylko ma okazję. Dziś na starość jest wielce wzburzony i zdziwiony, że "dzieci do niego szacunku nie mają" kompletnie nie widząc kim jest, był i że to jedynie jego wina. Najgorszy typ człowieka, mały zakompleksiony człowiek, który dba o dyscyplinę innych.
Ola
4 dni temu
Musi być dyscyplina w domu...to mówię ja, zwykły prosty katolik 😄
Ann
5 dni temu
jesteśmy 50 lat małżeństwem bez dyscypliny
Maja
5 dni temu
Nie lubię go. Jako człowieka nie lubię. Nie da się go lubić
rozsądny
5 dni temu
Piękna góralka. Męża lepiej nie zaczepiać!
Ona
5 dni temu
Za dużo ciosów na głowę przyjął….🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️
Taka prawda
5 dni temu
Jak on własnej matce nie chce dać pieniędzy. W wywiadzie tak powiedział ,że nie jeździ do matki bo ona zawsze płacze do niego że to życie jest teraz takie drogie . A on nie będzie jej za każdym razem dawał. Przeciwieństwo Lewandowskiego.!! Matka go urodziła i wychowała ,więc jak odniósł sukces i zarobił miliony to sam z siebie by dawał ,żeby mogła na stare lata zadbać o zdrowie i żyć szczęśliwie..!!!
Lilo
5 dni temu
Artykuł tylko z komentarzami w jedną stronę, inny punkt widzenia usunięty, w tym mój komentarz. Powtórzę że żona wygląda na spokojna i nie zastraszoną więc pewnie Adamek cwaniakuje przed kamerą a w domu jest posłuszny
Litosci
5 dni temu
Kosciół, dyscyplina i lanie po mordzie ...pięknie
kkk
5 dni temu
pieknosc ktos tum nie ma gustu albo wkleil nie to zdjecie
Pytam
5 dni temu
A jego jedna z córek nie ma czasem męża nie Polaka?
maria
5 dni temu
Dyscyplina to jest w wojsku, a kapral w domu...... koszmar. Przepraszam wszystkich kaprali..... przenośnia ale wiem coś o tym i córka też, to się leczy.
Góralu !
5 dni temu
Adamek to ten z pisu ! Facet żenada !
...
Następna strona