Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Tomasz Kin wspomina pracę z Karoliną Korwin Piotrowską w "Maglu towarzyskim": "Celebryci dzwonili do Edwarda Miszczaka, ŻALĄC SIĘ NA NAS"

97
Podziel się:

Tomasz Kin po latach opisał, jak reagowały niektóre gwiazdy na komentowanie ich poczynań w "Maglu towarzyskim". Miło wspomniał też Karolinę Korwin Piotrowską: "Z rękawa mogę przytoczyć wiele rzeczy, które świadczą o tym, że jest świetnym zawodowcem i człowiekiem".

Tomasz Kin wspomina pracę z Karoliną Korwin Piotrowską w "Maglu towarzyskim": "Celebryci dzwonili do Edwarda Miszczaka, ŻALĄC SIĘ NA NAS"
Tomasz Kin wspomina pracę w "Maglu towarzyskim" (AKPA)

Tomasz Kin dziś jest producentem programów rozrywkowych (w tym popularnego "Love Island"), ale przez lata pracował w TVN Style, gdzie współprowadził "Magiel towarzyski". W programie wraz z Karoliną Korwin Piotrowską dyskutował o show biznesie i omawiał wpadki celebrytów. Dziennikarka do dziś jest krytykowana za to, że ośmieliła się żartować z często absurdalnych wynurzeń gwiazd, natomiast rzadko kto wspomina o jej towarzyszu... Kin postanowił dość niespodziewanie o sobie przypomnieć i udzielił wywiadu Plejadzie. Dziennikarz zdradził, jak wyglądały kulisy pracy nad budzącym emocje programem.

"Magiel" powstał jako przegląd prasy. Papier miał się wtedy doskonale i prenumerowaliśmy wszystkie najważniejsze tytuły z Polski i ze świata. Komentowaliśmy w swoim stylu to, co w nich znaleźliśmy. Byliśmy w tym zaje*iści. Gęby się nam nie zamykały. Poza tym, co tydzień zapraszaliśmy poważnych ludzi świata kultury i popkultury, by rozmawiać z nimi na tematy kreowane przez media, rynek, macherów.

W pewnym momencie niektórzy celebryci zaczęli czuć się niekomfortowo z tym, że dwójka dziennikarzy bez pardonu nabija się ze słów mówionych przez nich najczęściej z taką powagą, że można było wystrzelić się w kosmos. Niektórych ego bardzo cierpiało. Dzwonili do Edwarda Miszczaka, żaląc się na nas. Mając święte prawo do własnej opinii, po prostu śmialiśmy się z tego nadętego balonu show biznesu i spuszczaliśmy z niego powietrze - ocenił.

Zobacz także: Karolina Korwin Piotrowska o powiązaniach show biznesu i branży erotycznej "Burdel znajdziesz nawet w puszczy"

Tomasz Kin dodał, że cały czas ma dobry kontakt z Korwin i nie rozumie, dlaczego ludzie mają jej za złe, że pracowała w "Maglu".

Co ona niby takiego zrobiła? Przeglądała prasę, w której publikowane były autoryzowane wywiady lub robione z zaskoczenia zdjęcia, na których celebryci chlali, kradli i byli niegrzeczni. Jak grasz w tę grę, jaką jest show biznes i zapraszasz media do swojego życia, bądź gotowy na to, że prędzej czy później ktoś cię oceni i wpieprzy ci się z buciorami w żyćko, jak w zwyczaju mają tabloidy. (...) Nie po raz pierwszy mam wrażenie, że opinia oczekuje od nas konfliktu. Ni ch...! Publicznie nigdy się nie krytykowaliśmy. Z rękawa mogę przytoczyć wiele rzeczy, które świadczą o tym, że jest [Karolina] świetnym zawodowcem i człowiekiem.

Dziennikarz zdradził też, dlaczego odsunął się w medialny cień.

Dostałem kilka propozycji udziału w show dla celebrytów, ale nie skorzystałem. Jak frank szwajcarski zaczął drożeć, przez chwilę byłem na siebie zły, że jednak nie poszedłem w komerchę. (śmiech) Ale niestety, nie jestem w stanie włączyć sobie fajności na zawołanie. Od dziecka wyrastałem w czymś innym niż potrzeba pieniędzy i poklasku. Mierzyłem inaczej. Wdzięczenie się za pieniądze na imprezach uważałem za coś totalnie nie mojego - powiedział.

Wywiad z kolegą widziała też Korwin Piotrowska, która udostępniła kilka jego wypowiedzi i podziękowała mu na Facebooku.

Tęsknicie za "Maglem towarzyskim"?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(97)
Kajko
rok temu
Uwielbiałam, nikt tak pięknie nie komentował poczynań "gwiazd" jak Karolina!
Kass
rok temu
Ja tęsknię! Naprawdę!
Kuba
rok temu
Obnażali obłudę ludzi z show-biznesu i a niektórym gwiazdom to obraza majestatu. No i jeszcze Sara Mej trafnie dodawała do pieca. Ale zrobili z niej wariatkę. Oni po prostu mieli jaja i pisali prawdę. O Dodzie, Wojewódzkim i tych innych. Ale dali sobie spokój, bo na próżno to wszystko. Moze teraz jest plaga insta „modelek”, sutenerki, zatoka sztuki. Pewnie zdali sobie sprawe, ze to jedno wielki szambo i nie warto tracić czas na to komentowanie i wcale im się nie dziwie.
Paradogz
rok temu
Oni byli spoko :), mieli swój klimat.
Qwer
rok temu
Na Językach Szulimowej było jeszcze bardziej żałosne. Loża hejterów z wielkim ego...
Najnowsze komentarze (97)
Amanda
rok temu
Ten program mimo niskiej tematyki miał wysoki poziom, późniejsze Na językach było już tylko hejterskie
Iza
rok temu
Bardzo dobrze ,że komentuje się głupotę celebrytów.
po co
rok temu
blokujecie komentarze?
Kej Kej
rok temu
Uwielbiałam Magiel!
CCC
rok temu
Pamiętam jak po raz pierwszy zobaczyłam i usłyszałam Tomasza Kina w TV. Był bardzo młody. To był jakiś program o kinie. Mówił straszne banały i pomylił reżyserów i inne kwestie, ale robił to z takim zadęciem i poczuciem wyższości, że nawet jego wiek ani potencjalnie tremująca sytuacja nie mogły go usprawiedliwić. Poczułam do niego autentyczną natychmiastową niechęć, która ugruntowała się za czasów Magla. Do tej pory nie rozumiem jak taka bezbarwna i jednocześnie toksyczna persona mogła tak długo utrzymać się w programie...
Omg
rok temu
STOP HEJTOWI PUDEL!!! Promujesz hejt w ten sposób. MT był muł i szuwary. I tony hejtu.
A.K.
rok temu
Karolino, napisałaś świetną książkę ("Wszyscy wiedzieli"). Polecam ją każdemu, to powinna być lektura obowiązkowa! Wiesz jak działają te mechanizmy. Proszę przestań się kompromitować, rozlicz się w końcu z przeszłością, przeproś te wszystkie osoby, które roastowałaś (nie tylko Herbuś). Twoje zachowanie, np. w rozmowie z Weroniką Wawrzkiewicz, kiedy miałaś okazję przyznać się do błędów, a wybrałaś wyparcie i zastosowałaś dokładnie te same argumenty, które wskazujesz w książce (np. "nikt mnie nie podał do sądu", "nikt się nie skarżył").
Miś
rok temu
A pamiętacie jak Kin miał w zwyczaju szydzić z wyglądu innych mężczyzn? Np. jak się nabijał z Łukasza Płoszajskiego? Najśmieszniejsze, że oni zawsze (włącznie z Romanem Giertychem w tamtym okresie) byli od niego atrakcyjniejsi.
gds
rok temu
TAK
Mink
rok temu
Pamiętam jak pastwili się nad Edytą Herbuś, Karolina wielokrotnie nazwała ją nikim, podczas gdy akurat Herbuś swoją karierę zawdzięczała ciężkiej pracy i talentowi. To była świetna, ambitna tancerka, a nie celebrytka znana z tego że jest znana, jak o niej mówili. Mogli sobie na to pozwolić, bo dziewczyna nie miała pleców. Innych, silniejszych albo zaprzyjaźnionych nie ruszali.
...
rok temu
kiedyś jak podawali, że ktoś znany muarł przez chorobę, a prawdopodobnie nie powiedzieli tego, że się ktoś przez ten program zajechał, tylko do szerszej publiki to nie trafiło...
Delicja
rok temu
O ludzie, pusto mglisto. Zwyczajne nic. Pan mowi cos o jakies Pani ze jest fajna. A on taki … niekomercyjny
Radiostacja
rok temu
Miał taki program w radiostacji, i później w Antyradiu "konfrontacja", gdzie rozmawiał ze znanymi osobami, i słuchacze mogli dzwonić, i tam się z nich nie śmiał.
...
rok temu
Kin robił wszystko, by się przypodobać w zależności od tego z kim programy współprowadził, bo nie prowadził tylko Magla, a jak prowadził audycje sam, zachowywał się normalnie, i naturalnie, ale trochę trzeba poszperać w jego działalności, i sobie porównać, by to dostrzec.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie