Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|

Tomasz Lis o Karolinie Korwin Piotrowskiej: "NACZELNA HEJTERKA RP. Niszczyła życie ludziom". Doczekał się riposty

239
Podziel się:

Karolina Korwin Piotrowska niedawno zrezygnowała z udziału w Campusie Polska Przyszłości, do czego nieoczekiwanie - i to w dość wulgarny sposób - postanowił odnieść się Tomasz Lis. "Zrezygnowała? Tym lepiej" - stwierdził. Już doczekał się odpowiedzi.

Tomasz Lis o Karolinie Korwin Piotrowskiej: "NACZELNA HEJTERKA RP. Niszczyła życie ludziom". Doczekał się riposty
Tomasz Lis utytułował Karolinę Korwin Piotrowską "naczelną hejterką RP". Szybko doczekał się odpowiedzi (AKPA)

W najbliższy piątek Karolina Korwin Piotrowska miała być gościem Campus Polska Przyszłości, gdzie wcześniej zapowiedziano ją jako prelegentkę. Dziennikarka ogłosiła jednak, że rezygnuje z udziału w przedsięwzięciu, tłumacząc, że "tegoroczny kontekst i zamieszanie nie są dla niej". Powodem były kontrowersje wokół Grzegorza Sroczyńskiego, uczestnika panelu Marcina Mellera.

Tomasz Lis gorzko o Karolinie Korwin Piotrowskiej. Już jest odpowiedź

Nieoczekiwanie na te wieści postanowił zareagować Tomasz Lis, który miał w tym jednak swój cel. Dziennikarz skorzystał z okazji i opublikował na Twitterze krótki wpis, w którym utytułował Karolinę "naczelną hejterką RP". Na tym nie koniec, bo zarzucił jej jeszcze, jakoby "niszczyła życie ludziom", a on sam przyjmuje wieści o jej nieobecności na wydarzeniu bez większego żalu.

Czytam, że pani Korwin Piotrowska odwołała swój udział w Campusie - zaczął, po czym przeszedł do rzeczy: Ja byłem zaszokowany, że tę naczelną hejterkę RP, która przez kilkadziesiąt lat rzucała kłamstwa, oszczerstwa, insynuacje i niszczyła życie ludziom, ze szczególnym upodobaniem atrakcyjnym kobietom, w ogóle zaproszono. Zrezygnowała? Tym lepiej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Karolina Korwin Piotrowska o kulisach pracy w TVN i konflikcie z gwiazdami

Wpis Lisa - już praktycznie zgodnie z niepisaną tradycją - wywołał pod postem szeroką dyskusję. Mowa szczególnie o fragmencie na temat "niszczenia życia atrakcyjnym kobietom", co, mówiąc delikatnie, nie spotkało się z poklaskiem i zostało uznane za dość niesmaczne.

Na odpowiedź samej Karoliny nie musiał z kolei długo czekać, bo zainteresowana oczywiście nie zostawiła tego bez komentarza. Odezwa pojawiła się na jej instagramowym profilu, a Korwin Piotrowska postanowiła przypomnieć Tomaszowi pewien fakt z przeszłości.

Wspaniałe. Kilkadziesiąt lat? To było przed czy po tym, kiedy byłam zapraszana do "Tomasz Lis na żywo"? Pamięć rzecz ulotna i płata figle - skwitowała.

Odpowiedź drugiej ze stron na razie jeszcze nie nadeszła. Myślicie, że to tylko kwestia czasu?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(239)
Onaaa
8 miesięcy temu
No akurat Tomasz nie powinien się wypowiadać, bo ciężko nie wspomnieć o wszystkich młodych ludziach na których się wyżywał, na których stosował mobbing i wylewał swoje frustrację w pracy
SzczeraDoBólu
8 miesięcy temu
Od razu mówię, że nie lubię Karoliny, ale mam pytanie: rodzina Lisa nie może mu przemówić do rozumu, żeby przestał się ośmieszać publicznie? Ja wiem, że facet jest udarowcem, i właśnie dlatego powinien mieć odcięty internet. Ma uszkodzony mózg, mówi od rzeczy, niech ogródek uprawia. Chyba ma już wystarczająco kasy po wielu latach pracy w TV. Wolałabym go pamiętać jako niezłego dziennikarza relacjonującego wydarzenia w USA. To, co teraz robi budzi mój niesmak.
Dasaa
8 miesięcy temu
I Ci ludzie nsm mówią jak żyć, jedni gorsi od drugich i pełni nienawisci
Ciekawy
8 miesięcy temu
I kto to mówi ? hhahahaha
Leonidas
8 miesięcy temu
Oho, Lis zwietrzył krew, teraz ma okazję do wypisywania nonsensów.
Najnowsze komentarze (239)
Dno
8 miesięcy temu
I to niby miala byc wyborcza debata Trzaskowskiego 🤣🤣🤣 samozaoranie level hard, wystraszenie i obrazanie wybircow nie dziwne ze u nas ciagle pisowska dyktstura jak takie dziadersy boomery zajmuja sie polityka
Gocha
8 miesięcy temu
Ja akurat do pana lisa nie pałam wielką sympatią ale co do Karoliny Piotrowskiej, pamiętam prowadzony przez nią o ile się nie mylę,magiel towarzyski. Nie miała skrupułów żeby obrażać ludzi z którymi nie było jej po drodze. Mam wrażenie że wydaje jej się że wszystko wie najlepiej
idzi na emery...
8 miesięcy temu
Redaktora Lisa zapraszamy na emeryturę z dala od klawiatury, już naprawdę przegina, niech się zajmie zdrowiem i odpoczynkiem, on ma bardzo złą opinię po swojej "karierze" zawodowej, żona nr 1 też nie wspominała go medialnie jako nawet neutralnego, więc co on za bzdury wypisuje.... belki we własnym oku nie widzi.... naprawdę czas
Gosc
8 miesięcy temu
Okropny facet. Taki zapiekły czlowiek raczej a Karolina przy nim.to kulturalna osoba.
Manio 56
8 miesięcy temu
Przed chorobą byłeś mądrzejszy 🤩🇵🇱
Łukasz
8 miesięcy temu
Prawdę napisał.
...
8 miesięcy temu
Jej wrodzona umiejętność wypowiadania się na temat rzeczy, o których nie ma pojęcia, powinna być nauczana na uniwersytetach – jako przedmiot "Hejtologia Współczesna".
Antylis
8 miesięcy temu
Tomciu, jak ty dajesz radę po 4 udarach i zawale dmuchać tę śliczną dziewczynę, z którą widuję cię na ulicy Flory i na placu Unii. I nie jest to ta pani, z którą jesteś oficjalnie :D
Nick
8 miesięcy temu
Jak nie lubię lisa to tu ma racje...Pani lubowała się w hejcie i biciu piany, a teraz udaje taka porządną, bardzo śliska postać
Mądry
8 miesięcy temu
Nie trawię tej piotrowskiej, byle co co uważa się za kogoś lepszego
Quwen
8 miesięcy temu
Największy hejter, rzecznik postkomuny i najgorszych ich przedstawicieli wyzywa innych od hejterów, człowiek, który zapewne u większości ludzi którzy z nim pracowali pozostawił traumę a nie raz powinien dostać w pychol za takie zachowania mobbingowe ale wiadomo że kasta sędziowska pomogłaby mu.
Jcknpm
8 miesięcy temu
Oboje siebie warci
Hhkk
8 miesięcy temu
Jedno warte drugiego
Ewa
8 miesięcy temu
To wszystko o Piotrowskiej to prawda, pamiętam jej programy, szyderstwa, obrażanie itd, człowiek miał wrażenie że w całym kraju tylko ona wie co słuszne, jak się zachować jak się ubrać co powiedzieć - a cała reszta to barany które zawsze były krytykowane. Z drugiej strony Lis swoimi poczynaniami też od wielu lat budzi antypatię, Mówiąc krótko przyganiał kocioł garnkowi.
...
Następna strona