Trwa ładowanie...
Przejdź na
Koba
|

"Too Hot to Handle". Uczestniczka ZATAIŁA, że jest matką?!

48
Podziel się

Na jaw wyszedł skrywany przez Lydię Clymę sekret, którego nie zdradziła przez cały czas trwania programu. Myślicie, że po prostu zapomniała?

"Too Hot to Handle". Uczestniczka ZATAIŁA, że jest matką?!
Lydia Clyma (Instagram, Instagram)
bCyNiGWd

Jednym z najpopularniejszych ostatnio programów Netfliksa jest Too Hot to Handle, w którym grupa atrakcyjnych kobiet i mężczyzn miała znaleźć miłość, zachowując jednocześnie wstrzemięźliwość. Za każdy "wyskok" mieli natomiast ponosić konsekwencje finansowe proporcjonalne do przewinienia.

Ideą programu było uświadomienie rozwiązłym uczestnikom programu, że podstawą udanej relacji są szczerość i zaufanie, a seks jest sprawą drugorzędną. Nie wszyscy podołali próbom, ale niektóre pary przetrwały ze sobą wiele miesięcy po zakończeniu show.

bCyNiGWf

Jedną z mniej barwnych postaci w programie była Lydia Clyma, która pojawiła się dopiero pod koniec sezonu, na kilka ostatnich odcinków. Seksowna 23-latka znacznie zbliżyła się do jednego z uczestników - Davida, ale nigdy nie wyznała mu swojego sekretu...

Tuż po emisji Too Hot to Handle, okazało się, że Brytyjka jest matką 3-letniego Isaiah Clymy. Oznacza to, że celebrytka zaszła w ciążę już w wieku 19 lat i od tamtej pory samotnie wychowuje swojego syna.

Lydia chciała się pokazać w show nie musząc myśleć lub martwić się tym, żeby powiedzieć innym uczestnikom o swoim macierzyństwie - twierdzi informator MailOnline.

bCyNiGWl

Też byście tak zrobili?

bCyNiGWm
bCyNiGWn
bCyNiGWG
KOMENTARZE
(48)
nnnn
1 tyg. temu
A to jest jakiś obowiązek? To nie miał być program o matkach, więc o tym nie mówiła, proste. Jej prawo.
Hania
1 tyg. temu
Chyba żartujecie sobie. Bycie rodzicem to jakieś piętno, ze trzeba wg was to wyznawać gdziekolwiek się pójdzie?
Xxx
1 tyg. temu
Trzeba się chwalić tym, ze ma się bombelki? 99 moich znajomych na fejsie nie wie ze mam dziecko XD
bCyNiGWH
ehh
1 tyg. temu
jak na brytyjke urodzenie dziecka w wieku 19 lat to juz pozna starosci, 15-16 lat to normalka, oczywiscie, wszystkie to samotne matki, szukajace ksiecia na koniu i znow dziecko i znow samotne macierzynstwo i dalsze polowania na ksiecia i tak`normalne` na wyspach- 25 latka z gromadka dzieci, kazde z innym ojcem, ktora dalej poluje na ksiecia na bialym koniu, sama majaca zero szkol, wyksztalcenia, niegdy nie przepracowanej 1 h , bez zawodu, mieszkajaca w mieszkaniu socjalnym i co miesiac nowy kochanek.
Anka
1 tyg. temu
Grunt ,że kocha swojego syna. Nie musi od razu wyskakiwać przy nowych znajomosciach ,że jest mamą. Nie ma takiego obowiązku.
Najnowsze komentarze (48)
danna
1 tyg. temu
OMG! To z jakimi facetami wy sie spotykacie, jesli tysiac zl alimentow to dla was jest duzo!!
aąę
1 tyg. temu
PULPET
Sjsjs
1 tyg. temu
Ona była tam w ostatnich dniach wiec komu miała mówić i kiedy
didi
1 tyg. temu
A co jak ktoś ma dziecko to już nie ma prawa sobie ułożyć życia i być szczęśliwym? Powinna być juz zawsze matką męczennicą samotnicą? Zresztą może bała się że ludzie z takim właśnie podejściem ją zdyskwalifikują zanim czegokolwiek się o niej dowiedzą.
Ovejanegra
1 tyg. temu
A co to kogo obchodzi. Bierze udział w programie, bo jej za to płacą, a jak ktoś myśli, że z tego może powstać poważny związek, to chyba żartuje. Dobrze, że nie jest jedną z tych kobiet, które mają brudną pieluchę zamiast mózgu, tylko oprócz dziecka ma jeszcze inne cele i zainteresowania.
gosc
1 tyg. temu
exit! jestes najlepszym przykladem owej glupoty
Gość
1 tyg. temu
Staro wygląda jakby miała 45 lat
sssssssssssss
1 tyg. temu
Laska poszukująca ...
bCyNiGWz
Radek
1 tyg. temu
Teoretycznie to nie był program w stylu rolnik szuka żony więc informacja o dziecku nie była tutaj potrzebna, ale jest sporo kobiet, które spotykają się z facetami kilka miesięcy i kiedy robi się poważnie to nagle mówią że mają dziecko...
Anna
1 tyg. temu
Lydia chlamydia
Anka
1 tyg. temu
Grunt ,że kocha swojego syna. Nie musi od razu wyskakiwać przy nowych znajomosciach ,że jest mamą. Nie ma takiego obowiązku.
Kkk
1 tyg. temu
Jess oszustka! Unlike
ola
1 tyg. temu
Fakt jest śliczna i wesoła, ale nie ma żadnych wartości. Przed Too Hot... brała udział w jednym z programów w którym ginekolog przeprowadzał jej badanie na różne choroby weneryczne, nie dość, że się nie zabezpiecza to jeszcze nie była wstanie powiedzieć z iloma mężczyznami spała w ostatnim czasie...... Fragment jest na yt
kuka
1 tyg. temu
Brzydkie nogi ma.
bCyNiGXb