Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|
aktualizacja

Trzyletnia Klara Lewandowska szlifuje DWA JĘZYKI jednocześnie: "O, NEIN!"

273
Podziel się

Wygląda na to, że córka Ani i Roberta wyrośnie na prawdziwą poliglotkę. Robi wrażenie?

Trzyletnia Klara Lewandowska szlifuje DWA JĘZYKI jednocześnie: "O, NEIN!"
Anna Lewandowska chwali się kolejnym talentem Klary (Instagram @annalewandowskahpba)
bCHZsTph

Życie Anny i Roberta Lewandowskich dla wielu zdaje się przypominać bajkę. Zarówno trenerka, jak i jej mąż mogą pochwalić się sukcesami w życiu zawodowym. Jednocześnie małżonkowie spełniają się jako rodzicie dwóch córeczek: trzyletniej Klary i miesięcznej Laury.

Nie jest tajemnicą, że to właśnie najmłodsze członkinie rodziny Lewandowskich zdają się wzbudzać największe zainteresowanie mediów. Chociaż Ania i Robert wciąż konsekwentnie skrywają oblicza córek przed światem, chętnie zachwalają je w sieci

Jako że mała Laura stosunkowo niedawno skończyła miesiąc, prym w dziedzinie osiągnięć napawających dumą rodziców jak na razie wiedzie rzecz jasna Klara. Anna Lewandowska regularnie dzieli się ze swoimi instagramowymi obserwatorami kolejnymi sukcesami z życia trzylatki. Dzięki jej relacjom mogliśmy się dowiedzieć m.in., że Klarcia ma smykałkę do fotografii, gimnastyki i gry na pianinie, może się również pochwalić znajomością słówek w języku francuskim.

bCHZsTpj

Okazuje się, że Klarcia powoli wyrasta na prawdziwą poliglotkę. Pierworodna Ani i Roberta na co dzień uczęszcza do niemieckiego przedszkola, gdzie ma okazję szlifować umiejętności językowe. W trosce o przyszłość córki sławni rodzice nie zapominają również o domowej edukacji i chętnie wspierają językowy rozwój Klary.

bCHZsTpp

Ostatnio Anna Lewandowska pochwaliła się na swoim InstaStory, jak spędza czas z trzyletnią córką. Na opublikowanym przez nią nagraniu widzimy, jak ambitna Klarcia poznaje słówka w języku angielskim i niemieckim. Córce Lewandowskich w nauce pomogła książka, która za pomocą specjalnego długopisu umożliwia dzieciom sprawdzenie, jak dane przedmioty nazwaliby Anglicy i Niemcy.

Dzięki publikacji Klara poznała m.in. nazwy przedmiotów w sali lekcyjnej oraz reakcję na porwanie parasola przez silny wiatr.

O, nein! - powtarzała za książkowym lektorem mała Lewandowska.

Robi wrażenie?

bCHZsTpq
bCHZsTpr
bCHZsTps
bCHZsTpK
KOMENTARZE
(273)
Issssssssss
miesiąc temu
I bardzo dobrze. Żałuje ze kiedyś uczenie języków nie było aż tak „w modzie”. Mam 24 lata, polskim operuje pięknie, wygrywałam konkursy ortograficzne, recytatorskie, literowałam na czas i od tyłu, a po angielsku (mimo ze rozumiem wszystko!) dukam jak przygłup, wstydzę się rozmawiać, z niemieckiego zawsze miałam 4 i 5, ale gdybym miała złożyć zdanie opierające się na czymś więcej niż przedstawieniu się i powiedzeniu skąd jestem i ile mam lat, to nawet taka trzyletnia Klara by mnie wyśmiała. Uczcie swoje dzieci jak najwiecej, kiedyś wam za to podziękują. Zaraz naroi się od wyśmiewających Lewandowskich i ich wychowanie komentarzy, ale zobaczycie ze Klara w wieku lat 10 będzie pewnie miała cztery języki (polski, angielski, francuski i niemiecki) na poziomie PRZYNAJMNIEJ przyzwoicie komunikatywnym.
Parias
miesiąc temu
Po prosty cud natury
Pustostan
miesiąc temu
W między czasie śpiewa tańczy recytuje zongluje i nie ma twarzy
bCHZsTpL
Dor
miesiąc temu
Ja tez od 2 lat mieszkam w Niemczech i moje dzieci (4i 6 lat )mówią w 3 językach ,polskim ,greckim (maz Grek )i teraz niemieckim .Czy tez mam pudel myśleć ,ze moje dzieci to geniusze ????
Gość
miesiąc temu
A młodsza córka jeszcze nie mówi, ale już mądrze patrzy.
Najnowsze komentarze (273)
Aga
4 tyg. temu
A polski no cóż zbędny chyba👎👎👎
Mama
miesiąc temu
A jakieś polskie słówka Klarcia zna?...
Tytyty
miesiąc temu
Jej dziecko jest lepsze nic Twoje
normalne
miesiąc temu
no nie robi to wrazenia. Moje dziecko mowi po angoelsku hiszpansku i po polsku . To nirmalne ze dzieci tak male chodzace do szkol czy przedszkoli wladaly po kilku moesiacach plynnym jezykiem
Klara
miesiąc temu
Nie ona jedyna jest wyjątkowa .z taką kasą każdy może.
Mar
miesiąc temu
Brawo, dzieci bez trudu naucza sie 3 jezykow. Szkoda ze sie Tak wczesniej urodzilam. W Wieku 50 lat wyjechalam do niemiec bo moj maz byl niemcem i teraz po 8 Latach mowie, rozumiem ale niestety nie super. Ogladam telewizje czytam ale nie bylo latwo, najtrudniej jest z rodowitami ich niemcami, ten ich Dialekt.
kasia47
miesiąc temu
Mój wnusio ma 5 lat i mówi biegle w 3 językach...tylko my nie sławni,więc co to kogo obchodzi!
ToJa
miesiąc temu
No nie widzę innego rozwiàzania. Mój 3,5 letni syn w USA tak samo w obu językach jest wychowywany. Jak to niby inaczej ma być? Tutaj ŻYJE więc musi mówić po angielsku ale jest Polakiem i rodzinę ma w Polsce więc I język polski
bCHZsTpD
12345
miesiąc temu
Ale odkrycie. Wszystkie dzieci obojętnie z jakiego kraju mieszkające w Niemczech są dwu jezyczne
pipi l.
miesiąc temu
Wykształcona jak i rodzice! Intelektualistka, poliglotka, erudytka z niej bedzie.buhaha.
Serio
miesiąc temu
Reklama książeczki.Myslalam że coś więcej powie a tu tylko "o najn"
Ala
miesiąc temu
Oczywiście że jej dziecko takie wspaniałe a inne matki też mają wspaniałe mądre dzieci weźcie juznskonczke takie głupoty pisac
Dada
miesiąc temu
To jest kłamstwo, że górnicy mają sto procent!!!!! wypłata dziś 1900zl!!!!!
MamaSyl
miesiąc temu
Moje dzieci mówią po holendersku, polsku , angielsku i niemiecku napisze ktoś o tym 😜
...
Następna strona
bCHZsTqf