Trwa ładowanie...
Przejdź na
jjan
|

TVN stara się gasić pożar po odcinku "Top Model" z alpakami. Fani: "BEZNADZIEJNE TŁUMACZENIE"

602
Podziel się:

Producenci "Top Model" w końcu odpowiedzieli na oskarżenia, które obiegły sieć po wczorajszej emisji modelingowego show. Nie było to jednak to, co chcieli usłyszeć fani programu.

TVN stara się gasić pożar po odcinku "Top Model" z alpakami. Fani: "BEZNADZIEJNE TŁUMACZENIE"
Burza wokół sesji w "Top Model" (AKPA, Instagram)
bEISeIdN

Ostatni odcinek Top Model rozniósł się szerokim echem. Aspirujący modele i modelki wystąpili w sesji fotograficznej, w której wykorzystano alpaki. Zwierzęta, jak można się domyślać, były wyraźnie przestraszone niecodzienną sytuacją.

Fani show nie kryli złości, tym bardziej, że w ekipie programu znajdują się celebryci, którzy lubią pokazywać swoją troskę o prawa zwierząt - Joanna Krupa (której sławę przyniosły przecież nagie sesje dla PETA) i Michał Piróg. Na Instagramie Top Model fani wyrazili krytycznie o tym, co zobaczyli w telewizji.

bEISeIdP

Kiedy przestaniecie dla show wykorzystywać zwierzęta? Alpaki były zaniepokojone, bo dla nich nie jest naturalny blask fleszy - czytamy.

Producenci programu w końcu zabrali głos. Nie przeprosili jednak ani nie przyznali się do błędu, a jedynie oznajmili, że "żadnemu zwierzęciu nie stała się krzywda":

W związku z wczorajszym odcinkiem chcemy zapewnić, że na naszym planie zdjęciowym żadnemu zwierzęciu nie stała się krzywda. Nad alpakami, które pojawiły się na sesji zdjęciowej, czuwali ich opiekunowie. Dla komfortu zwierząt czas nagrań został ograniczony do niezbędnego minimum - brzmi oficjalne oświadczenie, które opublikowano na Instagramie.

Nie zadowoliło to jednak widzów:

bEISeIdV

Beznadziejne tłumaczenie! Naprawdę strasznie ogląda się wierzgającą, wystraszoną alpakę. Cieszę się, że nie oglądam już tego programu; Po prostu przestańcie wykorzystywać zwierzaki w programie!

Pudelek podpisuje się pod słowami protestu czterema łapkami.

Posłuchaj najnowszego odcinka Pudelek Podcast!

bEISeIdW
bEISeIeq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(602)
humorna
miesiąc temu
Tych pokręconych prześcieradeł na modelkach to i człowiek by się przestraszył a co dopiero zwierzęta.
Gość
miesiąc temu
Hipokryci a Krupa taka obrońca zwierząt wstyd
pp30
miesiąc temu
Biorą mądre zwierzęta do głupiego programu.
bEISeIer
G ona dgj
miesiąc temu
Szkoda, że Ci wszyscy mędrkujący nie dbają tak o komfort i zdrowie psychiczne innych ludzi oraz co tydzień maja na talerzu schabowe, przyczyniajac się do wątpliwej jakości życia zwierząt hodowalnych
Hmmm...
miesiąc temu
Przesada z tymi alpaka i tzn nie róbcie gownoburzy nic im się nie stało przeciez ich nie odarli ze skóry czy tez żywcem zjedli .... opanujcie się ludzie... jak już tak strasznie krzyczycie to zajmicie się naprawdę tymi zwierzętami które są krzywdzone np farmy norek albo zwierzęta idące na rzez które przed są kopane bite itp.bez sensu taka gadka na temat biednych alpak ...
Najnowsze komentarze (602)
Magda M.
4 tyg. temu
Po co stacje kręcą takie nic nie warte programy i ściągają takie pseudo gwiazdy jak Dżoana do Polski? To nic wartościowego nie wnosi, a tylko wkurza ludzi i pokazuje hipokryzję tych tzw. gwiazd. Przydałyby się madrzejsze programy w TV.
Lidka
4 tyg. temu
Nie wiem czy historia tej dziewczyny jest odpowiednia do programu, który oglądają też dzieci, to jest straszne i przykre i może szokować młode niedojrzałe umysły, negatywnie wpływać na psychikę
ANNA
4 tyg. temu
A KTOŚ ZNĘCAŁ SIĘ NAD NIMI BIŁ ICH BIEDNI JESTEŚCIE I KARZCIE TYCH CO NAPRAWDĘ ZNĘCAJĄ SIĘ NAD ZWIERZĘTAMI A TAKICH U WAS NIE BRAKUJE
gość
4 tyg. temu
Bronicie zwierząt brońcie ludzi wolność i demokrację i dzieci.
Aga
4 tyg. temu
Całe tvn zlikwidować hipokryci
lakd
4 tyg. temu
hipokryci ... zwięrzątka fajne i ich obrona/ochrona tylko jeśli pomaga wizerunkowi gwiazdek
Albercik
4 tyg. temu
A kto oglada tvpis? Naprawdę Wam tak dobrze? Też bym chciała........ Nie jestem za po ani za żadnä inną partią. Wszyscy siebie warci. Ludzie w tych partiach bywają dobrzy, dopóki partia ich niezdemoralizuje........
Bezsensu
4 tyg. temu
Asia i whole TVN are Hipokrajzin
bEISeIej
Mala
4 tyg. temu
Porażka, zwierzę ewidentnie jest męczone próbuje się wyrwać a ci stoją na czele z Sokołowska i udają że wszystko jest ok!
Polak
4 tyg. temu
😂 😂 😂 Wiele hałasu o nic. Pseudo ekolodzy od siedmiu boleści
K.Cz
4 tyg. temu
Oboje Pan Pirog I Pani Dzoana sa zwolennikami zwierzat kiedy sa “przylapani”przez fotograwow… przyklowanie sie do psich bod etc Jednak slabe to🤦🏻‍♀️
ewa
4 tyg. temu
ALE HIPOKRZYJA ta amerykanka z LA juz nie kocha zwierzatek ,nie bredzi na ich temat. jaki sens ma zapraszanie takich gwiazdow do Polski.
AAA
4 tyg. temu
A co na to KINGA RUSIN jakoś cicho siedzi i nie krytykuje stacji TVN !
Donald
4 tyg. temu
Och gdyby to zrobiła TVP, leciałyby gromy przez miesiąc w tvn, Rusin, spurek, Rubik, cały PE wrzeszczalyby , następna rezolucja przeciw Polsce już by była pisana .
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEISeIfc
bEISeIfd
bEISeIfe
bEISeIff
bEISeIfg
bEISeIeL