Trwa ładowanie...
Przejdź na
Sima
|

TVN24 pokaże wywiad Oprah Winfrey z Meghan Markle i Harrym

245
Podziel się:

Wywiad królowej amerykańskiej telewizji, Oprah Winfrey z byłym księciem Harrym i jego żoną Meghan Markle jest zapowiadany jako bomba, która wstrząśnie posadami brytyjskiego dworu. Niedzielny hit stacji CBS będzie też można zobaczyć w TVN24.

TVN24 pokaże wywiad Oprah Winfrey z Meghan Markle i Harrym
TVN24 pokaże wywiad Oprah Winfrey z Meghan Markle i Harrym (East News)
bEUSFarV

O tym wywiadzie media na całym świecie piszą od wielu dni. Już w najbliższą niedzielę stacja CBS pokaże dwugodzinną rozmowę Oprah Winfrey z Meghan Markle i jej mężem, Harrym.

Gospodyni show będzie drążyć wiele tematów z czasu, gdy Meghan żyła u boku rodziny królewskiej. Rozmowa będzie dotyczyć małżeństwa Markle i Harry'ego, jej życia w Wielkiej Brytanii, pracy podejmowanej w roli księżnej, a także presji, na jaką była narażona. W dalszej części wywiadu, gdy do Oprah i Meghan dołączy Harry, prowadząca wywiad będzie wypytywać małżonków o ich przeprowadzkę do USA, a także plany i marzenia.

bEUSFarX

Rozmowa Oprah z Meghan zostanie wyemitowana w Stanach w godzinach największej oglądalności - od 20.00 do 22.00 w niedzielę 7 marca.

Polscy widzowie będą mogli zobaczyć wywiad w poniedziałek, o godzinie 20.30 na kanale TVN24.

Włączycie TV?

bEUSFasd
bEUSFasy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(245)
Ala
9 miesięcy temu
Dla mnie prawdziwą bombą będzie jak pałac ogłosi, że Harry jednak nie jest synem Karola i wtedy skończą mu się wszystkie problemy zwiazane z rodziną królewską
Warszawianka
9 miesięcy temu
mają kasę, siebie, ale Meghan chyba nie wystarcza. Zanim poznała Harrego to Oprah pewnie nawet o niej nie słyszała, a teraz blaga o wywiad. Meghan nie ma o czym mówić, więc musi się zalic, przez co rozmowa jest na poziomie "rozmów w toku". Meghan byłaby nikim gdyby nie wstąpiła do rodziny królewskiej, a teraz się z tego powodu żali, a jednocześnie chce jeszcze podkręcić popularnosc
Soki
9 miesięcy temu
Ja czegoś nie rozumiem. Odeszli, bo było im źle. No i ok. Już wszyscy zapomnieli o ich odejściu. A teraz ten wywiad. Chyba, żeby o sobie przypomnieć? Będą co roku obchodzić rocznicę odejścia? A Meghan ma taką zbolałą minę jakby ją w tym pałacu bito i głodzono. A tylko oczekiwano od niej stosowania się do zasad, o których dobrze wiedziała decydując się na ślub w blasku jupiterów i w ramach rodziny. Mogła poślubić Harrego inaczej i nie byłoby problemu... jak dziecko
bEUSFasz
Żenua
9 miesięcy temu
Harry poniżej krytyki, niech żyje jak chce, jednak swojego pochodzenia nigdy nie zmieni i powinien mieć więcej klasy i szacunku do Babki, a megan to prosta kobieta z parciem na świecznik, tyle że to musi być jej świecznik.
Gość
9 miesięcy temu
Gratulacje Ameryko! Macie nową rodzinę Kardashian. Uwaga, show się dopiero zaczyna, bierzcie popcorn bo rozpoczyna się 1 sezon reality show. W roli głównej wygnana rodzina z Wielkiej Brytanii, która opływała w luksusy ale nie mogła udzielać wywiadów między innymi dla żądnej sensacji Oprah. Straszna krzywda się działa bo para była uciszana przez rodzine królewską, żeby właśnie takich cyrków nie odstawiała w tv. Do tego mieli zawsze sztab pomagających im osób, których traktowali jak swoją własną służbę, a osoby te odchodziły z pracy bez podawania przyczyny. Rodzina królewska dopóki Megan była swoja tuszowała jej złe traktowanie względem innych osób, ale gdy odeszli i zaczęli się żalić wszczęła śledztwo, żeby każdy zobaczył jaką jest podłą osobą. Zresztą Megan nie pierwszy raz została oskarżona o mobbing. Rodzina Megan ostrzegała wszystkich jakim jest złym człowiekiem, tylko większość osób w te informacje nie wierzyła i węszyła spisek. Oczywiście rodzina królewska nie jest święta, ale Harry i Megan to też są dobre ziółka. Dlatego teraz będą nas zadręczać coraz to nowymi wywiadami i przedstawianymi w nich dramatami. Obecnie opowiadanie o traumie nie będzie miało końca, aż wszyscy będziemy tym żygać, jak już nie żygamy.
Najnowsze komentarze (245)
Magda
9 miesięcy temu
W łbie się krowie pomieszało! Harry, jesteś idiotą!
Kamerka.
9 miesięcy temu
Szukamy w filmach książęcych, miłości a tu mamy wrealu i nie szanujemy, tylko niszczymy i krytykujemy.
Mira
9 miesięcy temu
Ja uważam, że skoro Meghan weszła do królewskiej rodziny to powinna postępować zgodnie z zasadami wyznawanymi przez royalsow. Rodzina Królowej Elżbiety to wspaniały ród Windsorow znany od tysięcy lat, to jest wielka monarchia, która przetrwała wieki. Przecież Meghan wychodząc za mąż za księcia Harry'ego doskonale wiedziała, jakie stosunki panują na królewskim dworze. Meghan jest dojrzałą kobietą, rozwiedzioną, żyjącą w dobie internetu, skąd mogła się wszystkiego dowiedzieć, co dotyczyło Diany, do której jest porównywana, ale Lady Di, kiedy wychodziła za mąż była młodziutka, niewinna i niedoświadczona, a Meghan jest kuta na cztery nogi. W UK miała ochronę, wspaniałą rezydencję, przywileje.
sxxs
9 miesięcy temu
nie ładnie rodzinę królewską obgadywać
Anusia
9 miesięcy temu
Skoro nie chcieli rozgłosu to mogli nie wyprawiać hucznego ślubu i wesela. Odejsc z rodziny królewskiej jeszcze przed ślubem. Wtedy nikt nie miałby pretensji ze wesele było z pieniedzy podatników. Słabe to. Niestety ale wygląda to tak że ona chciała rozgłosu i sławy. Tam nie chcieli jej słuchać wiec się obraziła.
aga
9 miesięcy temu
Jak to w niejednej rodzinie !
aga
9 miesięcy temu
Hary bierze odwet za swoja matke !
kamil
9 miesięcy temu
po co ona to robi,jaki cel jej przyświeca? Wstydu nie ma! Opluje rodzinę swojego męża i swego syna ! Po co to wszystko?
bEUSFasr
real
9 miesięcy temu
Tylko po co???? Po co ta transmisja?????
Mika
9 miesięcy temu
Niestety ,ale czarnoskorzy nie dorośli do tego aby brać większe zaszczyty,większe przywileje itd.,zobaczcie i na tą Meghan i na Oprah,dla pieniędzy zrobia wszystko
Who
9 miesięcy temu
I tak zaraz bedzie rozwod
Inka
9 miesięcy temu
Zły to ptak, co własne gniazdo kala. W żadnej rodzinie nie jest idealnie, ale opowiadać o tym publicznie dla rozgłosu... Straszne. Najpierw Merkelowie zrobili publiczne bagno ze swojej rodziny, teraz Meghan myśli, że uda jej się zrobic to samo z royalsami. Na pewno nie jest to mądre, ani szlachetne posunięcie. Harry gdzie ty masz głowę. Pozwolisz tej kobiecie robić cyrk ze swoich najbliższych.
gość
9 miesięcy temu
on brzydki i zakochany po uszy, że taka 'PIĘKNOŚĆ' go zechciała a ona zadowolona, że do końca życia nie pracując wszystko będzie miała za free , taka to para
Bea
9 miesięcy temu
Podobno komuna już minęła! A tu dużo wypowiedzi Towarzyszy, przesiąkniętych zazdrością, jadem, plotkarstwem, fałszywymi domysłami i osądami oraz intrygami i chęcią zemsty i zniszczenia kogoś innego. Niestety tacy jesteśmy. Najgorsze jest to, że pewnie mnogo tu katolików.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUSFatk
bEUSFatl
bEUSFatm
bEUSFatn
bEUSFato
bEUSFasT