Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

TVP szykuje film o pedofilii wśród elit. Jacek Kurski zapowiada: "BĘDZIE DYM"

147
Podziel się

Za reżyserię dokumentu "Nic się nie stało" odpowiada Sylwester Latkowski.

TVP szykuje film o pedofilii wśród elit. Jacek Kurski zapowiada: "BĘDZIE DYM"
(East News/Twitter)
bDnsfKHp

W maju w serwisie YouTube ukazał się długo wyczekiwany dokument Tomasza Sekielskiego o pedofilii w Kościele. Jak można się było spodziewać, film Tylko nie mów nikomu wywołał ogromne poruszenie. Do dziś odtworzono go ponad 23 miliony razy.

Teraz Telewizja Polska szykuje podobny projekt, za który odpowiadać ma Sylwester Latkowski. W filmie Nic się nie stało poruszony zostanie problem pedofilii wśród elit.

bDnsfKHr

"Niedługo go pokażemy, wstrząsający. Będzie dym" - zapowiada Jacek Kurski.

W wywiadzie dla Sieci prezes TVP pochwalił się, że telewizja publiczna od kilku lat realizuje projekty poruszające trudne tematy.

"Gdy atakuje się społeczeństwo propagandą lewicową, pokazujemy, jak to wygląda od kulis w reportażu "Inwazja”. Gdy próbuje się zredukować problem pedofilii do księży, przypominamy film "Pedofilia" Latkowskiego" - powiedział.

bDnsfKHx

Data premiery filmu nie jest jeszcze znana. Na Twitterze powstał już oficjalny profil Nic się nie stało, gdzie będą pojawiać się informacje o postępach w produkcji i zdjęcia z planu.

Myślicie, że film Latkowskiego przebije wynikami oglądalności dokument Sekielskiego?

bDnsfKHy
bDnsfKHS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(147)
John
12 miesięcy temu
No i bardzo dobrze. A co to księża tylko gwałcą ?
zróbcie coś
12 miesięcy temu
ja myslałam że tu chodzi o dobro i zadośćuczynienie pokrzywdzonym a to jest przerzucanie się z prawo na lewo . szok. zacznijcie coś robić z pedofilami nieważne z której strony sceny politycznej. Krzywda nie jest prawicowa czy lewicowa. Krzywda to krzywda.
Blokada
12 miesięcy temu
Latkowski zrobił dokument o pedofilach w 2005 roku. Rządzący wtedy komunisci SLD plus GW i TVN zablokowali publikacje filmu .
bDnsfKHT
Gość
12 miesięcy temu
Sadowski,Paetz, elita od dzieci z warszawskiego dworca co nigdy nie została ukarana, księża, biskupi, siostry zakonne. Oj masz o kim kręcić.
salma
12 miesięcy temu
No, nareszcie. Trochę upadną te "ałtorytety".
Najnowsze komentarze (147)
Blanka
6 miesięcy temu
Blanka Lipinska (356 dni) była menadżerką w The Roof w Zatoce Sztuki, o którym będzie ten dokument - może O TYM warto napisać?!
Masakra
6 miesięcy temu
Elita,to Prezydent,Premier ,Rektor ,o nich ten film?
Lila
12 miesięcy temu
A kto zagra wielbiciela nastoletnich Ukrainek z Podkarpacia?
Ala
12 miesięcy temu
Bardzo do panie Kurski super
Domino
12 miesięcy temu
To oczywiste, że nadużycia seksualne nie mają miejsca tylko wśród księży! O ile pamiętam to nikt nigdy takiej tezy nie postawił. Jednak między księżmi a innymi środowiskami zachodzi zasadnicza różnica. W odróżnieniu do innych księża to grupa obdarzona bardzo wysokim stopniem zaufania społecznego. To od nich oczekuje się, że będą dla pozostałych wzorcami zachowań o najwyższych standardach moralnych i etycznych. Wobec pozostałych środowisk takich oczekiwań nie ma! Jeśli więc wśród księży dochodzi do takich dewiacji i wynaturzeń dana populacja traci wzorzec moralny, etyczny! I dlatego to jest tak potworne! Jeśli panowie Kurski i Latkowski tego nie rozumieją to bardzo źle świadczy o ich IQ!
Ala
12 miesięcy temu
A poco mi taki film ogladac? Dlaczego nie robia filmow Jak kiedys stare kino. Filmy pozytywne romantyczne, lagodne, Nikomu nieszkodzace. Teraz to caly syf wypuszczaja I nie mam zamiaru dawac grosza na takie Cos.
Anna
12 miesięcy temu
Większego dymu od pedofilów wśród rodziców i księży to już nie będzie bo to właśnie im dzieci ufają najbardziej i to oni powinni je chronić przed innymi złymi nabytej ziemi
Abcd
12 miesięcy temu
Kurski Sam jak dym Idjota
bDnsfKHL
Jack
12 miesięcy temu
Dym to w głowach robi ludziom TVP
Piotr
12 miesięcy temu
Super popieram teraz zobaczymy tych pseudo celebrytow zboczencow
disaster76
12 miesięcy temu
Aż się boje tego rzetelnie nakręconego filmu...jak będzie tak montowany, jak wiadomości TVP pod wodzą Kurskiego, to obawiam się że mogę tam wystąpić ;)
j23
12 miesięcy temu
Bardzo dobrze, wiadomo ze "elyty" maja swoje za uszami , swietnie ze tv publiczna sie tym zajmie !!!
Gość
12 miesięcy temu
A ja się cieszę bo prawdziwi pedofile z dużą kasa placa krocie żeby przerzucać cała wine na księży, czemu ofiary mówią głośno tylko o książach ? Bo gdyby powiedzieli coś o wysoko postawionym polityku to taka osoba mogłaby zniknąć bez wiesci
Lolki
12 miesięcy temu
Nie zamierzam iśc na to 💩, a tym bardziej wydać grosz na ten szit. To powstaje nie po to żeby pokazać, że pedofilia jest też wśród elit(bo każdy średnio rozgarniety o tym wiem.) ale po to aby bronić pedofilów w sukienkach.
...
Następna strona
bDnsfKIn