Trwa ładowanie...
Przejdź na
Lotta
|

"Twoja twarz brzmi znajomo". Michał Wiśniewski KARCI uczestników. "Ta sytuacja mnie BARDZO ZNIESMACZYŁA"

385
Podziel się:

Michałowi Wiśniewskiemu puściły nerwy na planie "Twoja twarz brzmi znajomo". Piosenkarz skrytykował uczestników za ich zachowanie wobec kolegów.

"Twoja twarz brzmi znajomo". Michał Wiśniewski KARCI uczestników. "Ta sytuacja mnie BARDZO ZNIESMACZYŁA"
Michał Wiśniewski nie krył oburzenia zachowaniem uczestników (Facebook, Twoja twarz brzmi znajomo)

"Twoja twarz brzmi znajomo" to program, który często wywołuje sporo kontrowersji. Jedną z głośniejszych afer było przebieranie uczestników za czarnoskórych artystów. Teraz na konto show doszedł kolejny skandal.

Chodzi o "koleżeńskie układziki", które nie spodobały się widzom. W jednym z odcinków Robert Janowski wcielił się w Stinga. Jurorzy byli tak zachwyceni występem dziennikarza, że bili mu brawa na stojąco. Pozostali uczestnicy nie byli jednak skorzy do przyznania mu swoich punktów i Janowski nie mógł liczyć na wygraną.

Zobacz także: Michał Wiśniewski wciąż kontrowersyjny? "Ten mit powinien już dawno prysnąć"

Takie zachowanie nie tylko nie spodobało się fanom programu, ale także Michałowi Wiśniewskiemu, który dopiero w tym roku dołączył do ekipy jurorów. Wokalista wprost powiedział o swoich odczuciach, a sytuację określił jako "niesmaczną".

Ja chciałbym powiedzieć o jednej rzeczy, bo nie byłbym sobą, gdybym wam nie powiedział - zaczął. Zdarzyła się w tym programie dwukrotnie taka sytuacja, która mnie zniesmaczyła. Odebraliście zwycięstwo Robertowi za utwór Stinga zupełnie niesłusznie. Nie powinniście tego robić, bo on sobie absolutnie tego dnia zasłużył - stwierdził.

Drugi raz zrobiliście to na pewno z Kasią Łaską, która zaśpiewała Montserrat Caballé po prostu światowo. Myślę, że byłoby absolutnie na miejscu, gdybyście dzisiaj przyznając punkty, przyznali je według tego, co nosicie w sercu, co podpowiada wam może trochę głowa, a nie wzajemna adoracja - podsumował.

Taka postawa Michała Wiśniewskiego bardzo spodobała się widzom:

W końcu ktoś to powiedział głośno i publicznie to, co mówią dziesiątki tysięcy Polaków przed telewizorami!!! - napisała jedna z internautek.

O kurde... Brawo, powiedział głośno całą prawdę. Szacun - dodała kolejna.

Absolutnie zgadzam się z Michałem Wiśniewskim. Wkurza mnie to darowanie sobie wzajemnie przez uczestników punktów bez uzasadnienia. W końcu to ma być konkurs, a nie kółko wzajemnej adoracji! - stwierdziła fanka programu.

Która celebrytka dla rozgłosu i pieniędzy chciała sfingować własny ślub? Posłuchajcie w najnowszym Pudelek Podcast!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(385)
Rabu
9 miesięcy temu
Akurat z tym się zgadzam. Dobrze że miał odwagę to powiedzieć
Wow
9 miesięcy temu
Mial rację, bylam w szoku po wykonie Roberta,to było wspaniale. Niestety,szok przeylam,gdy zobaczyłam jak głosują pozostali
Xyz.....
9 miesięcy temu
Brawo Michał, dość już jest wszędzie fałszu i hipokryzji, trzeba mieć odwagę mówić jak jest naprawdę 👍👌👏
Gość
9 miesięcy temu
Brawo !
Gość
9 miesięcy temu
WOW
Najnowsze komentarze (385)
Lolo
9 miesięcy temu
Tu się zgadzam z Wiśniewskim, poza tym sprawiedliwie ocenia. Niektórzy w ogóle się nie przykładają do swoich występów. Większość nawet się nie zbliża do oryginałów.
Waldi
9 miesięcy temu
A chciałbym jeszcze zwrócić uwagę że Robertowi i Kasi nie było przykro jak Kasia przegrała jako Monsterata a Robert jako Sting cieszyli się z wygranej kolegów i to jest fajne więc Nie wiem po co Michał to powiedział?
Waldi
9 miesięcy temu
Witam ja akurat muszę wyrazić swoje zdziwienie zachowaniem Michała w tym 9 odcinku 15 edycji programu''Twoja Twarz Brzmi Znajomo'' kiedy skarcił uczestników ok zgadzam się z tym że Robert Janowski jako Sting zasługiwał na wygraną i tak samo Kasia Łaska jako Monsterata Cabailewa dlatego że zaśpiewała światowo ale w tych odcinkach gdzie Robert Janowski wcielał się w Stinga również miała piękny duet Kasia Łaska i Paweł Góral gdzie się Kasia wcieliła w Pink a Paweł w Nate Ruess gdzie oni naprawdę zaśpiewali piękny duet w którym się dało wyczuć wzajemną chemię i wtedy nawet wstał Michał Wiśniewski jak ten duet śpiewał i mu się podobało. Tak samo w odcinku w którym Kasia Łaska wcielała się w Monasterate przepięknie to Adam Zdrójkowski wtedy wcielał się w Vanilla ice w piosence ''Ice Ice baby' gdzie Michał wtedy tez wypowiadał się o tym występie bardzo ciepło i Adam wygrał odcinek a teraz naglę w 9 odcinku Michał jakby skrytykował te wygrane karcąc uczestników że wtedy głosowali właśnie w większości wcześniej na Kasia potem na Adama. A przecież wiadomo że to wejście na scenę wymaga od uczestnika dużej ilości czasu spędzanych na próbach jak i przełamania siebie i własnych barier aby na tą scenę wejść i wcielić się w swoją postać dobrze czasami to wychodzi z różnym skutkiem ale jak dla mnie każdy uczestnik który jest w tym programie a nawet mu w danym dniu nie wyjdzie występ w symboliczny sposób zasługuje na wygraną odcinka dlatego że się przełamał i bierze udział w tym programie i wychodzi po za swoją strefę komfortu. I kto jak kto ale Michał jako piosenkarz powinien to wiedzieć dlatego że sam kiedyś debiutował śpiewając własnym głosem a w tym programie trzeba odwzorować postać i tą postacią być na tym to polega. Jeszcze chciałbym zwrócić uwagę że to nie pierwsza edycja kiedy kanapa (uczestnicy) zmieniali całkowicie werdykt jurorów jurorzy na wygranego odcinka wskazywali zupełnie innego uczestnika a uczestnicy przewracali cały werdykt i wygrywał ktoś inny i to było fajne to pokazuje jak ci ludzie w poprzednich edycjach jak i w tej byli ze sobą zżyci więc mnie tym bardziej dziwią pretensje Michała i jego takie zacięcie przecież to uczestnicy przyznają sobie punkty na wzajem nie mogą tylko głosować na siebie a Michał jako juror ma swoje punkty do przyznania i nie jednokrotnie nie zgadzałem się z jego ocenami ja jako widzi czy prowadzący Piotr Gąsowski czy reszta jurorów a jednak on przyznawał te punkty według własnego sumienia i każdy ma do tego prawo mamy demokrację. więc tym bardziej nie rozumiem pretensji Michała do uczestników 15 edycji.
Marietta
9 miesięcy temu
Dlaczego Chrisa Cugowskiego tak marnie oceniają ??? On jest fantastyczny , dokładnie taki jak Go oceniła Małgorzata Walewska. Wspaniały Gość dawno nie widziałam tak ułożonego młodego mężczyzny Wielkie brawa dla Rodziców
kej
9 miesięcy temu
I tak uczestnicy zrobili wiśniewskiemu na złość. A Janowski jest niezłym piosenkarzem, ale w KAŻDEJ piosence przebija jego głos, nie potrafi naśladować, jak udaje się niektórym
Realista
9 miesięcy temu
I tak tat trójka tj. Janowski, Zdrójkowski i Łaska są najlepsi i zasługują na finał. A czwartego sobie dobierzcie.
Wkurzony tele...
9 miesięcy temu
Powinni pozbawić uczestników możliwości punktowania, bo jest niesprawiedliwe, że można odebrać zwycięstwo temu, który uzyskał 40 pkt od jury. Przecież ten uczestnik, który dostaje 40 pkt wkłada ciężką pracę. Baśce też powinni odebrać zwycięstwo.
Mandaryna
9 miesięcy temu
Michał niech odda pieniądze które pożyczył z banku a nie młodzież będzie uczył jak się godnie zachowywać. Typek zmienia kobity jak rękawiczki, pożycza pieniądze których nie oddaje i jeszcze poucza innych jak maja się zachowywać 🤣 HIPOKRYTA !!!
Pii
9 miesięcy temu
Mnie zniesmaczyła wypowiedź Wiśni
Nick 1988
9 miesięcy temu
W końcu w tym programie jakiś ,,juror" który nie słodzi uczestnikom A później daje 1 czy 2 punkty Bo coś. I w 100% się zgadzam Bo Robert Janowski że Sting powinien wygrać.
Moni
9 miesięcy temu
Brawo Michał
Ewa
9 miesięcy temu
a ten czerwony jeszcze nie siedzi? prokuratura go przesłuchiwała za wyłudzenie kredytu. Powinien odsiedzieć
Ttrt
9 miesięcy temu
Człowiek kryształ🤣
Lop
9 miesięcy temu
Wytyka im ,a sam narzuca swoje zdanie hipokryta.Koniec faworyzowania Janowskiego który śpiewa swoim głosem bo nie potrafi innych naśladować
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie