Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski
|

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Widzowie nie zostawiają suchej nitki na występie Barbary Kurdej-Szatan. "Beczała niczym KOZA"

219
Podziel się:

Jubileuszowa edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przeszła już do historii. Barbara Kurdej-Szatan, która nie dostała się do finałowej czwórki, wystąpiła w duecie. Widzowie programu nie dostrzegli jednak jej podobieństwa do odtwarzanej Britney Spears.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Widzowie nie zostawiają suchej nitki na występie Barbary Kurdej-Szatan. "Beczała niczym KOZA"
Barbara Kurdej-Szatan nie zachwyciła publiczności w roli Britney Spears (AKPA, Instagram)

Twórcy programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" postanowili zorganizować 20. edycję show z wielkim rozmachem, zapraszając do udziału laureatów poprzednich serii. Prawdopodobnie zabrakło im jednak chętnych wśród dawnych zwyciężczyń. Brakujące miejsce w obsadzie uzupełniła Barbara Kurdej-Szatan, która kilka sezonów wstecz uplasowała się na 2. miejscu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Basia Kurdej - Szatan o Zbigniewie Ziobro. "On chciał mnie wsadzić do więzienia"

Barbara Kurdej-Szatan rozczarowała widzów

Zgodnie z tradycją programu, uczestnicy z mniejszą liczbą punktów, którzy plasują się w dolnej części tabeli końcowej, w ostatnim odcinku występują w duetach. Odtwarzająca wyłącznie ciemnoskóre postaci Aleksandra Szwed i towarzysząca jej Barbara Kurdej-Szatan wcieliły się w ikony popowej sceny, RihannęBritney Spears, które spotkały się na scenie tylko raz, podczas gali Billboard Music Awards w 2011 r.

Ich interpretacja przeboju "S&M" podzieliła fanów formatu. Z jednej strony docenili starania aktorki znanej z "Rodziny zastępczej", która w ich opinii wyraźnie zbliżyła się do artystki z Barbadosu. Jej starsza o 5 lat koleżanka nie mogła liczyć na równie entuzjastyczne opinie.

Dopóki śpiewała Ola to było show, po wejściu Basi zrobił się odpust; Rihanna jeszcze ujdzie ale Britney... no nie; Baśka beczała niczym koza o imieniu Zenek; Ola barwowo czad, Basia zrobiła lekki pastisz Britney. Zamiast niej w edycji powinna być inna osoba, choćby jeden z wielu zwycięzców; Najsłabszy wystep, gdyby nie Kurdej-Szatan to by było ok, a tak - masakra; Basia była Basią i nie zbliżyła się do Britney Spears - grzmiali w komentarzach.

Faktycznie wyszło aż tak źle?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(219)
Polak
2 miesiące temu
Chwała naszym żołnierzom za pilnowanie polskich granic!!!
Śnieżka
2 miesiące temu
No niestety od afery że strażą graniczną, strzeliła sobie w kolano i powinna zniknąć z życia publicznego
Miśka
2 miesiące temu
Basia inteligencją nie grzeszy a jest kreowana na gwiazdę. Występ był tragiczny. Podobnie jak większość jest wypowiedzi w wywiadach.
Eee
2 miesiące temu
Po prostu noe jest lubiana
Nika
2 miesiące temu
Tak Ola lepiej
Najnowsze komentarze (219)
tola
2 miesiące temu
Tyle słodzenia w programie pod jej adresem dawno nie było. Sztuczne , że aż bolało. Chcieli ją wypromować na lubianą ale niestety ona już nigdy nie będzie lubiana.
Magda
2 miesiące temu
Obie nie były podobne wyglądowo i głosowo. Baśka gorsza.
Jasnowidzka
2 miesiące temu
POdobno prowadzi jakąś fundację, na którą otrzymała środki od nowego ministra. Jeśli ktoś coś wie nagłośnijmy to! Została nagrodzona?
Katarzyna
2 miesiące temu
Ta pani ma olbrzymie wyobrażenie na swój temat a prawda jest taka, że posiada przaśną, śląską urodę, skrzypiący głos, lubi bluźnić jak chłop. Bardzo się dziwię, że wzięła udział w Lidze prawdziwych Mistrzów. To było najsłabsze ogniwo tej świetnej edycji
Dodon
2 miesiące temu
Ona była najsłabsza w tej edycji
kanapka z zas...
2 miesiące temu
Kto nie czce oglądać pilota od telewizora do reki, albo włączyć sobie Martyniuka. Jak mi sie coś nie podoba, to nie krytykuję, bo nie oglądam i nic o artyście nie wiem.
WIDZOWIE
2 miesiące temu
Obrażacie kozy,one beczą o 100% lepiej niż Kurdej.Pytanie kto wkręcił do programu Kurdej ? Pewnie sama wyżebrała i wyplakała.. Dość jej nie chcemy oglądać ani słyszeć o Kurdej.
GOŚĆ
2 miesiące temu
Program świetny.Wykonawcy świetni.KURDEJ --do niczego nie powinno jej tam być.Ta osoba gdzie pojawi się to budzi niechęć i wręcz wstręt.Nie nadaje się ,głos okropny, wygląd nie powala, inteligencją nie grzeszy.Nawet współwykonawcy nie oddawali na nią głosów,a jak już to tylko z litości.Obniżała poziom.
Obserwator
2 miesiące temu
Nie chcemy oglądać ani słyszeć Kurdej.Jej występy obniżały poziom programu.Ta osoba nie ma za grosz ambicji godności.Czy nie może zrozumieć że dość jej mamy.Nikt nie chce jej powrotu.Występy jej budzą niesmak.
Bettybea
2 miesiące temu
Głos pani Basi brzmiał jak stłuczona porcelana -trudno było słuchać 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
pamiętamy
2 miesiące temu
w Polsce jesteś skończona!!!!!! wypad na Białoruś!!!!!!!!!
wiesia
2 miesiące temu
ta kobieta to chodząca katastrofa!!!!!!!
cfg
2 miesiące temu
za późno na ocieplanie wizerunku!!!!!!
Lemingi orają...
2 miesiące temu
To ta co hejtowała Straż Graniczną plując jadem i obelgami a potem udając ofiarę? Widać, że PO stawia na takich ludzi. Powinna być w miejscu odosobnionienia, a już na pewno nie pokazywana publicznie
...
Następna strona