Trwa ładowanie...
Przejdź na
Cherry
|

Tyle trzeba zapłacić za GODZINNY TRENING z Anną Lewandowską!

258
Podziel się:

Wejściówki na trening by Ann rozeszły się... w niecałą godzinę. Ważne: Jak zapewniają organizatorzy, będzie też czas na zrobienie sobie zdjęcia z Anną Lewandowską. Kuszące?

Tyle trzeba zapłacić za GODZINNY TRENING z Anną Lewandowską!
Tyle trzeba zapłacić za GODZINNY TRENING z Anną Lewandowską! (East News)
bETadYZN

Na tym etapie trudno zliczyć wszystkie biznesy prowadzone przez Annę Lewandowską. Karateczka dzieli obowiązki między promowaniem coraz to nowych produktów "By Ann" a opieką nad dwójką dzieci i wiernym kibicowaniem odnoszącemu sukcesy mężowi.

Choć Ann nieustannie znajduje powody do chwalenia się kolejnymi osiągnięciami, w życiu czołowej polskiej bizneswoman zdarzają się też nieprzewidziane porażki. Prosperujący lokal Healthy Store by Ann po trzech latach obecności na warszawskim Wilanowie został ostatnio zamknięty.

bETadYZP
Zobacz także: Anna Lewandowska: "Nie rozpycham się w biznesie. Robię swoje"

Lewandowska jednak nie miała w stolicy jedynie fit-kawiarni. Ze swoją świtą nadal prowadzi jeszcze Healthy Center by Ann, czyli centrum treningowo-dietetyczne, w którym można uzyskać rozmaite porady czy umówić się na prywatny trening.

bETadYZV

Ania, chcąc zaoferować fanom jedyne w swoim rodzaju doświadczenie, wpadła na pomysł zorganizowania prowadzonego przez nią godzinnego treningu. Jak można dowiedzieć się z opisu wydarzenia, wejściówek na ten "event" było zaledwie 20. By jednak móc poćwiczyć w towarzystwie Lewandowskiej, trzeba było po pierwsze - pośpieszyć się, a po drugie - zapłacić... 300 złotych. To tyle samo albo nawet i więcej, ile przeciętnie zapłacimy w siłowni za miesięczny (!) karnet. Mimo wygórowanej kwoty wejściówki na trening by Ann rozeszły się w godzinę. Co istotne, po treningu za 300 złotych będzie też czas na sesję z Anią.

Kuszące?

Która celebrytka dla rozgłosu i pieniędzy chciała sfingować własny ślub? Posłuchajcie w najnowszym Pudelek Podcast!

bETadYZW
bETadYZX
bETadZaq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(258)
Kamil
4 tyg. temu
Przestańcie komplejnować. Ona będzie się pocić przez godzinę, ewentualnie dzielić się fachową wiedzą, za łączny zarobek rzędu 6 tysięcy. Taka Beatka czy Edytka ponoć biorą po 100 tysięcy za zaśpiewanie kilku piosenek w TVP i chyba nikomu to nie przeszkadza, skoro miliony to oglądają i tylko zachęcają TVP do kolejnych "inwestycji" tego typu. To są właśnie NASZE pieniądze, z naszych składek i podatków, wydawane w naszym imieniu bez naszej zgody. Lewandowska nikomu nie każe płacić za jej warsztaty. Zapłacą tacy, którzy chcą, a pozostałym nie powinno to przeszkadzać.
gg
4 tyg. temu
ale trzeba ją pochwalić, że działa, nie jest próżna jak inne. Mogłaby leżeć i pachnieć
TeżAnia
4 tyg. temu
I fajnie. Jest miła, pracuje, daje pozytywny przekaz światu a z Robertem są wspaniałą rodziną
bETadZar
Ewo
4 tyg. temu
Tylko dla bogatych. Cóż mi pozostaje treningi na YouTube. Tez fajnie.
***** godek
4 tyg. temu
jak zarobić 6k w 20 min tutorial by ann
Najnowsze komentarze (258)
Mmmm
3 tyg. temu
Jak dla mnie Chodakowska zbiera 1000 zł a zna się na treningu nie za bardzo . A Ania naprawdę zna się na tym co robi i szkoli wiedzę 😘
antykit
3 tyg. temu
Za darmo bym tego nie chciał......
Marian
3 tyg. temu
Figury to i tak nie ma idealnej.
Kurt
3 tyg. temu
Jak wyglądała walka o te 20 wejściówek?
Lolek
3 tyg. temu
Najważniejsza chyba ta sesja zdjęciowa.Atrakcja co niemiara.
Ja_
3 tyg. temu
Każdemu się moze trafić super zarobek w dzień czy dwa. Przykład? Teściowa jest psychologiem i kiedyś poproszono ja o weekendowe warsztaty z jakiegoś tematu. 4h dziennie, więc godzin 8. 15zl za godzinę od osoby. A jednak, że uczestników bylo 120, to uzbierała się z tego prawie 15000. No i co, czy taka zwykła szara osoba w takim przypadku też zdziera? Jej wina, że zarobiła? Może powinna była brać 2zl/h, żeby się jej przypadkiem za dużo nie uzbierało? Co na to powiedzą hejterzy?
KKZK
3 tyg. temu
WSTYD MAŁO IM PIENIĘDZY TO MOŻE ZRÓBMY NARODOWĄ ZRZUTKĘ DLA NICH WSTYD WSTYD DLA NICH 300 ZL TO JAK DLA NAS 1/000 GROSZA JESZCZE RAZ WSTYD JAK ZA DUŻO FORSY TO WALI POD KOPUŁĄ.
Jolka
3 tyg. temu
Taki trening to ja sama w domu robię bez płacenia żadna filofis poskakać w domu nawet dziecko to potrafi
bETadZaj
Rybak
3 tyg. temu
Może ten licencjat też ma kupiony? Jak wszystko inne
Just
4 tyg. temu
Ale tanio,super
Niepewność
4 tyg. temu
A ja oszczędzam na spacery i biegi chodzę, rokowania na przyszły rok jakieś takie niepewne , wiec lepiej liczyć się z groszem trzeba. Przeraża brak materiałów i przestoje w fabrykach co skutkować może zwolnieniami w administracji również niestety . Trzeba każdy grosz dwa razy oglądać zanim się wyda , wiem nie w temacie, ale przyszły rok chyba będzie trudny ...
Akcja
4 tyg. temu
Popieram inicjatywę ,wszystkie fanki liczymy po cichu, ze dochód z takiego spotkania zasili charytatywnie jakiś ważny projekt .Byłoby cudownie wiedzieć , ze dochód z naszych biletów został przekazany na przyklad dla dzieci uchodźców ,domów samotnej matki lub posiłków dla dzieci w szkołach itp... Ci Wy na to ?
Bla bla
4 tyg. temu
Hmm no i? 300 zł to normalna cena w Anglii za personalnego trenera ludzie płacą 600 zł za godz..albo i więcej. Jest rozpoznawalna jest żoną Lewandowskiego bo z tego jest znana...ale dobrze wygląda i ma pomysł na siebie.
Kroollaa
4 tyg. temu
Co w tym dziwnego ? Teraz za wszystko trzeba zapłacić, zwłaszcza za wiedzę 👌👌👌
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETadZbc
bETadZbd
bETadZbe
bETadZbf
bETadZbg
bETadZaL