Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dav
|

TYLKO NA PUDELKU: 89-letnia Irena Santor komentuje doniesienia o operacji. "Przeczytałam o sobie, że nie żyję, a jak słychać - żyję!"

22
Podziel się:

W piątkowy poranek media obiegła informacja, że Irena Santor przeszła pilną operację twarzy i przebywa w szpitalu. Skontaktowaliśmy się z piosenkarką, by zapytać, jak się czuje. "Mam się świetnie! Jestem już w domu" - usłyszeliśmy.

TYLKO NA PUDELKU: 89-letnia Irena Santor komentuje doniesienia o operacji. "Przeczytałam o sobie, że nie żyję, a jak słychać - żyję!"
Irena Santor przeszła pilną operację twarzy (AKPA)

Irena Santor to bez wątpienia dama polskiej piosenki, której przeboje słuchają kolejne pokolenia. I chociaż wycofała się z życia zawodowego, od czasu do czasu pojawia się na branżowych imprezach, zachwycając zgromadzonych gości swoją świetną formą.

Niestety, piosenkarka w ostatnich miesiącach miewa problemy zdrowotne. W lutym przeszła operację, podczas której usunięto jej kamienie nerkowe.

Postępująca choroba sprawiała jej ból. Gwiazda trafiła do szpitala. Konieczna była operacja - informował wówczas "Super Express".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Jak nie dać się nowotworowi?

Ten sam tabloid poinformował w piątek, że gwiazda estrady ponownie trafiła do szpitala i przeszła kolejną operację.

Irena Santor trafiła do jednego z warszawskich szpitali w związku ze zmianą skórną w obrębie nosa. Lekarze uznali, że może być ona niebezpieczna, dlatego postanowili wyciąć fragment skóry i wysłać go do badania histopatologicznego. Na wynik trzeba czekać aż trzy tygodnie - czytamy w "Super Expressie".

Irena Santor przeszła operację. Jak się czuje?

Pudelek postanowił skontaktować się z piosenkarką i zapytać, jak się czuje po zabiegu i kiedy opuści szpital.

Kiedy opuszczę szpital? Ależ ja jestem już u siebie w domu, czuję się świetnie! To nie była żadna poważna operacja - zapewniła nas gwiazda. Przeczytałam o sobie, że nie żyję, a jak słychać - żyję! Proszę nie wierzyć we wszystko, co państwo o mnie przeczytacie -dodała w odniesieniu do plotek, że z jej stanem zdrowia nie dzieje się najlepiej.

Pani Ireno, dużo zdrowia!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(22)
Irena
miesiąc temu
Prawdziwa dama! Dużo zdrowia!
dref
miesiąc temu
Pani Irena jest z tego pokolenia co Jerzy Połomski. To artyści, którzy skupiali się na muzyce, na śpiewaniu, na pracy. Nie opowiadają w wywiadach o swoim życiu prywatnym, o związkach, chorobach, dolegliwościach. Zawsze eleganccy, kulturalni, z klasą i szacunkiem dla słuchaczy. Świetny głos, doskonała dykcja, dobra interpretacja tekstu.
Kaki
miesiąc temu
To jest prawdziwa gwiazda!!!! A nie to co teraz.
Gdańsk
miesiąc temu
Proszę nie czytać plotek, życzę zdrówka ❤️
Kkk
miesiąc temu
Niech nam Pani Irenka żyje jak najdłużej w zdrowiu <3
Najnowsze komentarze (22)
Kokos
miesiąc temu
Pani Irenie 100 lat a nawet i 200.
Zagłoba
miesiąc temu
Nasza kochana i uwielbiana Pani Ireno życze Pani 125lat życia w zdrowiu i dobrym samopoczuciu=szczęściu i radości w życiu=wywarła Pani na nas noie zapomniane uczucia i przynosiła nam Pani tyle radości w troskach codziennego życia a wystarczyło Pania posłuchać i zycie stawało sie weselsze=WSYSTKIEGO DOBREGO???
Krakowianka
miesiąc temu
Kiedy ze sceny zejdzie Maryla Rodowicz ?
Pitbull
miesiąc temu
Wspaniała kobieta
Jdjdjd
miesiąc temu
120 lat w zdrowiu życzę!
ikape
miesiąc temu
WSPANIAŁA! Dużo zdrowia!
Gig
miesiąc temu
Zdrowia pani Ireno
Bob
miesiąc temu
Lewacki i antypolski pudel skasuje ten komentarz za 3...2..1..: 21-letni żołnierz 1 Brygady Pancernej o imieniu Mateusz oddał życie za Polskę. W wyniku odniesionych obrażeń podczas jednego z ataków nielegalnych imigrantów zmarł w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie, gdzie próbowali go ratować lekarze. Mateusz został dźgnięty nożem na granicy z Białorusią, gdzie nielegalni imigranci codziennie próbują forsować naszą granicę. Za jego śmierć odpowiedzialni są wszyscy ci, którzy przez ostatnie 3 lata pluli na polski mundur, nazywając polskich żołnierzy bandytami i ludobójcami. Jak się okazało, to wśród imigrantów mamy do czynienia z prawdziwymi mordercami. Celebryci, posłowie partii centro-lewicowych – to również za nich i za ich bezpieczeństwo zginął polski żołnierz, który dopełnił swej przysięgi, aby „… krwi własnej, ani życia nie szczędzić”.
Tego ty
miesiąc temu
Piękny wiek
Wow
miesiąc temu
9 grudnia skończy 90 lat
Trzyma się
miesiąc temu
Ona chyba jeszcze w czasie wojny śpiewała
March
miesiąc temu
Dużo zdrówka i niech Pani żyje conajmniej 200 lat!
Jola
miesiąc temu
Jest Pani cudowna życzę dużo zdrowia.
Kkk
miesiąc temu
Niech nam Pani Irenka żyje jak najdłużej w zdrowiu <3