TYLKO NA PUDELKU: Agustin Egurrola opowiada o ŚLUBNYCH PREZENTACH: obrazy, rowery górskie, vouchery na wycieczki... (WIDEO)
Agustin Egurrola i Diana pobrali się w 2020 roku. Para doczekała się syna Oscara, który przyszedł na świat w 2021 roku. Po sześciu latach od zawarcia małżeństwa tancerz i jego ukochana zdecydowali się na ślub kościelny, który odbył się w sobotę 22 sierpnia.
ZOBACZ TAKŻE: Agustin Egurrola z żoną pląsają na parkiecie podczas PIERWSZEGO TAŃCA! Zrobili show? (WIDEO)
Agustin Egurrola w rozmowie z Pudelkiem opowiedział o kulisach drugiego ślubu. Dlaczego razem z Dianą ukrywali ceremonię do samego końca? Przypomnijmy, że o tym, że para ponownie stanęła na ślubnym kobiercu, internauci dowiedzieli się już po uroczystości.
Wiedzieli nasi najbliżsi znajomi i rodzina, bo dla nich ten ślub chcieliśmy zrobić. Chcieliśmy, żeby nikt nie przerywał nam tej ceremonii i żeby to był nasz ślub, żebyśmy my byli najważniejsi. Chcieliśmy mieć taką fajną, rodzinną atmosferę
Juror "Mam Talent!" zdradził także szczegóły dotyczące wesela oraz prezentów, które otrzymali od gości. Było na bogato.
Było 120 osób, takich najważniejszych i najbliższych. Dostaliśmy mnóstwo prezentów. Były obrazy, rowery górskie, żeby jeździć na wycieczki. Dostaliśmy vouchery na wyjazdy i wycieczki, a także różne propozycje podróży poślubnych. Naprawdę jestem przewdzięczny, że nasi goście aż tak bardzo pomyśleli o prezentach. To tylko znaczy, że jesteśmy dla nich ważni