Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

TYLKO NA PUDELKU: Antek Królikowski NIE CHCIAŁ grać z Wieniawą w komedii romantycznej? "Próbował zastąpić ją Asią Opozdą"

171
Podziel się

Nasz informator ujawnia, że aktor chciał przekonać producentów filmu "Miłość na cztery łapy", żeby zatrudnili jego obecną sympatię.

TYLKO NA PUDELKU: Antek Królikowski NIE CHCIAŁ grać z Wieniawą w komedii romantycznej? "Próbował zastąpić ją Asią Opozdą"
Antek Królikowski chciał zastąpić Julię Wieniawę Joanną Opozdą? (ONS)
bDhfvbud

Kiedy ponad trzy lata temu Antek Królikowski zaczął się spotykać z Julią Wieniawą, mało kto wróżył powodzenie ich związkowi. Wiadomo było, że aktor nie należy raczej do mężczyzn stałych w uczuciach.

Prognozy wkrótce się sprawdziły, jednak zdaje się, że w tym wypadku to raczej Wieniawa znudziła się Antonim. U jego boku zrobiła błyskawiczną karierę, po czym znalazła nowy obiekt westchnień w postaci Barona, z którym także dość szybko się rozstała. W tym czasie Antek zdążył znaleźć nową miłość - Kasię Dąbrowską, z którą również mu nie wyszło.

Obecnie zarówno Wieniawa, jak i Antek oficjalnie są singlami, choć co chwilę pojawiają się plotki o tym, że Julka z kimś się spotyka, a Królikowski ulokował swoje uczucia w Joannie Opoździe.

bDhfvbuf

Antek Królikowski o skandalach wokół Vegi. "Trochę się bałem"

Tymczasem ostatnio media rozgrzała informacja, że byli kochankowie zagrają razem parę w nowym filmie pt. Miłość ma cztery łapy, gdzie ich bohaterów połączy miłość do psa.

Antek odgrywający postać Borysa będzie walczył o serce Julki, czyli filmowej Jowity. Jego największym konkurentem nie będzie jednak inny facet, a pies - zdradziła osoba z produkcji.

bDhfvbul

Od razu zaczęto spekulować, że być może rola kochanków w filmie ponownie zbliży do siebie aktorów także w życiu prywatnym. Okazuje się jednak, że Antek wcale nie marzył o tym, aby u jego boku wystąpiła Julka. Nasz Informator ujawnia, że... próbował przekonać producentów, żeby zastąpić ją Joanną Opozdą, która - jak wiadomo - jest wielką miłośniczką czworonogów i aktualną sympatią aktora.

Wielokrotnie rozmawiał na ten temat z producentami. W tym czasie Asia mówiła zresztą dziennikarzom, że pracują z Antkiem przy wspólnym projekcie - donosi nasze źródło.

Czyżby jako "wspólny projekt" Opozda miała na myśli pozbawienie Julki pracy i wejście na jej miejsce? To zresztą nie byłby pierwszy raz, kiedy Antek próbuje załatwić "fuchę" nowej "przyjaciółce"...

bDhfvbum
bDhfvbun
bDhfvbuG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(171)
Oejfjd
4 miesiące temu
Ani on przystojny ani utalentowany. Aktorzy jak Gierszał czy Pawłowski się marnują.
Kasia
4 miesiące temu
Chłopak miał już co najmniej 10 partnerek z którymi mu nie wyszło, a wszyscy wciąż użalają się nad nim i hejtują Wieniawę... A może problem jednak leży w nim a nie w żadnej z tych kobiet? Pomijając fakt, że gdy zaczął spotykać się z Julią ona była nastolatka a on prawie 30 latkiem.
Fanka
4 miesiące temu
Antek zamoczyłeś to ok.Ale dlaczego my mamy się męczyć teraz oglądając ją na ekranie????
bDhfvbuH
Poeta
4 miesiące temu
Don Juan od siedmiu boleści co myśli, że kobiece wdzięki pieści!
Magda
4 miesiące temu
Chłopie , ogarnij się .Kim Ty jesteś?????
Najnowsze komentarze (171)
Całaprawda
4 miesiące temu
Nie wiem jak można kibicować komuś,kto chciał odebrać innej osobie pracę. Ładnie Antoś jest manipulowany.Nakpierw zerwał z dziewczyną dla tej Opozdy, a drugiej chciał podłożyć świnie.Ja temu Panu już dziękuję.
uuuu
4 miesiące temu
Obojetny mi jest Antek ale to juz przesada po co Wieniawa , miauczaca kotka po co na co, niemile sie ja ogladalo w filmach. Chyba ze rezyser widzi w niej wielka gwiazde o roznym charakterze .E tam nie ma innej dziewczyny do osady w tym filmie, chyba ze Julka jest tania.a on chce zarobic. Trudno.
Party
4 miesiące temu
Ale sobie Antek dziewczynę zmienił.Szkoda że nie na lepszą. Boże miej litość.Przecież po tej nowej widać od razu kim ona jest!
Olo
4 miesiące temu
Jakby ktoś zapomniał Baron był kiedyś z Opozdą... Czyli historia zatoczyła krąg... ;)
Klaudia
4 miesiące temu
Asia Opozda jest piekna i ma dobre serce :) uratowała życie bliskiej mi osobie. Dziękuje.
Margarita
4 miesiące temu
Ja za Wieniawą.Tamta jest jakaś dziwna.
omg
4 miesiące temu
Jedna i druga jest tak samo beznadziejna więc co za różnica która z nich wystąpi.... chociaż ostatecznie wolałabym Wieniawę bo Opozdy już totalnie nie da się oglądać. Zawsze muszę się skupić by zrozumieć co ona mówi ( bez obrazy dla nikogo)
luzik
4 miesiące temu
kto promuje tych ludzi?aktorzy-chyba komedianci
bDhfvbuz
Jeanne
4 miesiące temu
5 mąż,6 żona..to normalne w tym "zawodzie aktora"...moralności za grosz,du** się liczy,a potem kasa. Reszty nie ma...
Poeta
4 miesiące temu
Antoni to przykład aktora-amatora, który myśli, że jest profesjonalista, a tu wielka dziura bo gdzie chociaż matura?
Zenqu
4 miesiące temu
Właśnie dlatego nie chodzę do kina na filmy Vegi i nie oglądam ich w TV. Bo Królikowski i jakiś gangster to pomyłka. Ogólnie obsada Vegi to porażka! Przede wszystkim liczy się fabuła i nie potrzeba zatrudniać sztucznie wylansowanych celebrytów, bo jako aktorzy są kiepscy.
Poeta
4 miesiące temu
Antek przyjechał z miasta Łodzi i panienkami z Warszawy wodzi!
Kim jesteś?!
4 miesiące temu
Jak to mówią życzliwi: "dała za wygraną".
Nick
4 miesiące temu
Brak profesjonalizmu.
...
Następna strona
bDhfvbvb