Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|
aktualizacja

TYLKO NA PUDELKU: Edyta Górniak może zostać UWIĘZIONA w USA? "Jej lot do Polski prawdopodobnie zostanie odwołany"

146
Podziel się:

Wokalistka, która obecnie przebywa w Nashville, obawia się, że obostrzenia z powodu koronawirusa uniemożliwią jej powrót do kraju i spędzenie świąt z synem.

TYLKO NA PUDELKU: Edyta Górniak może zostać UWIĘZIONA w USA? "Jej lot do Polski prawdopodobnie zostanie odwołany"
Edyta Górniak (East News)

Koronawirus od kilku dni jest najpopularniejszym tematem w mediach. Jak na razie wirus dotarł już do 115 krajów, a zarażonych przybywa z dnia na dzień. W Polsce do tej pory potwierdzono już 49 przypadków zakażenia, wśród nich znalazła się niestety pierwsza ofiara śmiertelna. Ofiarami koronawirusa padają jednak nie tylko "zwykli zjadacze chleba", lecz również znane na całym świecie gwiazdy kina czy sportu. Wśród nich znaleźli się m.in. Tom Hanks i jego żona Rita Wilson.

Aby ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa, w wielu miejscach na świecie podjęto decyzje o zamknięciu placówek publicznych, takich jak szkoły, kina czy teatry oraz odwołaniu imprez masowych. W środę Donald Trump podjął decyzję o zawieszeniu połączeń komunikacyjnych między Stanami Zjednoczonymi a Europą. Zakaz przylotów Europejczyków do USA wejdzie w życie już w najbliższy piątek i potrwa przez 30 dni. Obejmie on głównie osoby nieposiadające amerykańskiego paszportu, które znajdowały się na terenie strefy Schengen w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Nie będzie jednak dotyczył obywateli Stanów powracających do kraju.

Wygląda na to, że rozporządzenie prezydenta USA już zdążyło przysporzyć zmartwień Edycie Górniak. Gwiazda obecnie przebywa właśnie w Stanach, jednak już wkrótce miała zamiar powrócić do ojczyzny. Przez decyzję Trumpa wokalistka coraz bardziej obawia się jednak, że może nie udać jej się dostać na pokład samolotu.

Edyta przebywa właśnie w Nashville w USA. Planowała tuż przed świętami wrócić do Polski, żeby spędzić Wielkanoc z Allanem. Teraz martwi się, bo jej lot prawdopodobnie zostanie odwołany, a chciałaby jak najszybciej wrócić do kraju. W obliczu ostatnich doniesień niepokoi się o syna - zdradza w rozmowie z Pudelkiem osoba z bliskiego otoczenia gwiazdy.

Allan przebywa obecnie u swojej cioci w Warszawie. Na co dzień syn Górniak mieszka w internacie, jednak ze względu na ryzyko zarażenia koronawirusem miejsce to nie jest obecnie bezpieczne.

Wygląda na to, że Edyta poważnie przejęła się światową pandemią. W czwartek na instagramowym profilu wokalistki pojawił się obszerny wpis, w którym rozprawiała na temat radości życia oraz ulotności rzeczy doczesnych.

(...) Właśnie dlatego tak zachłannie zawsze cieszę się chwilami uniesień. Ludźmi! Spacerem! Długimi śniadaniami, wspólnym śmiechem. Tuleniem, czułością, bliskością, której nigdy nie starcza na zapas. Właśnie dlatego tak mocno kocham odkrywać. Podróżować. Uczyć się ludzi i zachwycać się ludźmi. Dotykać muzyki najczulej, jak potrafię, by potem ona dotknęła czyjejś duszy. Dlatego właśnie tak często dopuszczam do głosu moje spontaniczne serce dziecka, bo tylko takim mogę patrzeć czysto i z ufnością, że wszystko będzie dobrze (...) Nagle zostaliśmy zmuszeni ZATRZYMAĆ SIĘ. Przyjrzeć się sobie. Swoim bliskim. Odpocząć. Zregenerować się - bez wyrzutów sumienia. Pobyć w ciszy z samym sobą. Przewartościować pojęcie czasu. Pojęcie relacji międzyludzkich. Sięgnąć po odkładaną książkę. Dostaliśmy CZAS. Ten Czas, to święty moment na okazywanie miłości. Także samym sobie.Odwróćmy, na ile jest to możliwe, w naszych głowach tę paraliżującą sytuację. Weźmy z niej tyle dobrego, ile każdemu z nas się uda. Zostawmy na chwilę ambicje, rywalizację, protesty, biznesy, politykę i wielkie plany. Co nam wtedy zostaje ? Posłuchajmy ptaków. I własnej Duszy. Już czas - ogłosiła na swoim profilu Górniak.

Zobaczcie cały wpis Edyty Górniak. Zgadzacie się z jej przemyśleniami?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(146)
Jsjs
4 lata temu
Pracuje w sklepie i przez tego wirusa jestem wyczerpana dzisiejszym dniem. Muszę pozmywac i przygotować obiad a nie słuchać własnej duszy. Zazdroszczę.
ert
4 lata temu
wstrętny wirus uwziął się na biednych celebrytów
ASXC
4 lata temu
Teraz dopiero się zacznie jak Janusze i Grazyny zaczna wracac do Polski
Gosc
4 lata temu
Widze, ze ten portal zamienil sie w info o coronawirusie, dajcie odpoczac i piszcie o celebrytach, jest wystarczajaco indormacji na innych portalach, nie musicie o tym pisac!
Lic
4 lata temu
Najważniejsze to bezpieczenstwo
Najnowsze komentarze (146)
Xxxx
4 lata temu
Syn młodzieniec ciekawe jak funkcjonuje bez mamy......
Julia🌷
4 lata temu
Edyta mądrze roztropnie myśli. Dobrze że dba o własne bezpieczeństwo i syna
K-Kuba
4 lata temu
A kto Ją tu potrzebuje ? no kto ???
Tina
4 lata temu
Jej to na rękę, ma wymowke dlaczego nie wraca. A dziecko zostawiła w Polsce, i o to jej chodzi.
Marszałek G
4 lata temu
Chciała to wyjechała. Wracać nie musi...nagle wszyscy chcą do Polski wracać. Przecież tu nic nie ma...brak demokracji...nie rozumiem, najpierw jedziemy na kraj, z różnych powodów, a potem jest problem bo lot zablokują
Opo
4 lata temu
I dobrze niech paeudo celebrytka juz nigdy nie wraca
Julia 🌷
4 lata temu
Ameryka jest krajem bezpiecznym więc warto zostać na dłużej w pięknej Ameryce. Najważniejsze bezpieczeństwo i zdrowie naszej pięknej i utalentowanej Edyty Górniak 💜💋💜
brx
4 lata temu
Czy to ta artystka od hymnu? Jeżeli tak, to niech zostanie w USA.
ŻYD
4 lata temu
ZOSTAŃ TAM ,,,, JESTEŚ TAK SPUCHNIĘTA OD TEGO ,,BOTOKSU,, ŻE JUŻ MÓZG CI ZATKAŁO HA HA
Edek
4 lata temu
I całe szczęście niech nie wraca bo zacznie śpiewać hymn.
jam
4 lata temu
Edzia nie posraj się
Real
4 lata temu
To niech nie wraca.
broda
4 lata temu
Osoby bez znaczenia niech zostaną poza granicami kraju. Dla polakow to nie problem na dziś.
kokosh
4 lata temu
Niech zostanie tam gdzie jest
...
Następna strona