Trwa ładowanie...
Przejdź na
PAw
|

TYLKO NA PUDELKU: Jacek z "Królowych życia" rozkręca NOWY BIZNES

65
Podziel się

Myślicie, że przedsiębiorcza Dagmara Kaźmierska udzieli mu cennych wskazówek?

TYLKO NA PUDELKU: Jacek z "Królowych życia" rozkręca NOWY BIZNES
(pudelek)
bCzyfyXp

Jeszcze kilka lat temu nikt nie mógł przewidzieć, że program Królowe Życia urośnie w Polsce do rangi popkulturowego fenomenu. Nawet główna bohaterka show Dagmara Kaźmierska przyznała w wywiadzie dla Wirtualnej Polski, że przypuszczała, iż jej przygoda z telewizją zakończy się po jednym sezonie. Tymczasem "królowa" z kryminalną przeszłością zaczyna dorównywać zasięgami w sieci samej Magdzie Gessler.

bCzyfyXr

Twórcy programu nie muszą obawiać się o brak zaskakujących zwrotów akcji w programie. Dagmara oraz inne uczestniczki show dostarczają widzom coraz to ciekawszych pomysłów na biznes i spędzanie wolnego czasu. Żyłkę do interesów okazał się mieć również przyjaciel Dagmary, Jacek. Mężczyzna w ciemnej bramie zaprezentował "Królowej życia" pomysł na biznes życia. Zobaczcie.

bCzyfyXS
KOMENTARZE
(65)
Nadzieja
miesiąc temu
Dajcie mi proszę przykład inteligentnej osoby,która ostatnio zaistniała w mediach.Same lampucery Godlewskie,Królowe życia,ciężarna Rozenek w tych samych skarpetach i patuski Linkiewicz i tym podobne.Gardzę już tym światem.
Beata
miesiąc temu
Szkoda, że nie napiszcie o Kasi, która stwierdziła w ostatnim odcinku, że każda suczka powinna przynajmniej raz w życiu mieć szczenięta. Jest to rażący mit i powielanie go w publicznej telewizji jest niedopuszczalne. Nie mówiąc już o inseminacji na wizji.
Paula
miesiąc temu
Ciekawe ile mu płacą za robienie takiego błazna z siebie w tv 😂 jak nie wejdzie w krowi placek to się kapie w rzece, jak się nie przewróci to każde słowo przekręca , jak się nie wywali w kałuży to o własne buty się potyka , ta go od debili wysyła no nie wierzę kto to wymyśla w tym programie 😂
bCzyfyXT
fghjk
miesiąc temu
Telewizja publiczna ma swoją patologię Martaniuka, TVN to już cały wachlarz najróżniejszych patusów od zapijaczonych perfekcyjnych, przez jakiś tam hotel po burdelmamę.
Marek
miesiąc temu
Marzy mi się już drink z palemka i dobre jedzonko w restauracji
Najnowsze komentarze (65)
Mrówka
miesiąc temu
Bo takie programy są dla tzw. Gawiedzi :) z ciekawości zajrzalam do krołowych życia dno dno dno jak ten hotel paradise 😣Teraz na celebrytow wychodzą ludzie z przeszloscia kryminalna i to jest hit poprdl w tym kraju ale cóż jak mamy oficjalne pozwolenie na mordowanie drzew zwierząt i ludzi to tak mamy.
Mik
miesiąc temu
Dajcie spokój toż to jest poniżej wszelkiej krytyki.To Miszczak tak promuje prostytutki i patologię.WSTYD!!!!!!
zofia
miesiąc temu
jakie kierownictwo takie programy
Masa
miesiąc temu
Program dla debili z obsadą de bili
KANGUR
miesiąc temu
Celebrytka perfekcyjna odzwierciedlajaca poziom intekektualny narodu
.. znam
miesiąc temu
.... parę takich jak wy.. co wszystkich krytykowały ..___ Ale jak zobaczyłem ich nory .... kuchnie z lat 80 ... meblościanki co drzwi odpadły .. wersalka,, tył wyżarty przez kundla . kibelek wymalowany na cacy brąz"" .. To pod butami... miałem ogień .. papcie mi się paliły ..
Cyik
miesiąc temu
Żałosny łysy dziadyga💩💩💩💩💩
Olo
miesiąc temu
Co za ochydny pysk tego babsztyla ,stare pudło
bCzyfyXL
Kermit
miesiąc temu
Wracaj do MuppetShow , tesknimy!
Jakkq
miesiąc temu
Daga jeżeli to czytasz UWIELBAM CIĘ 🥰😍😁❤️❤️❤️
Anka
miesiąc temu
Przestańcie być tacy mściwi.. Dagmara super babka swoje wysiedziala I nie czepiajcie sie jej a Jacek jak lubi gdy go tak przekrzykuje widocznie Tak sie lubią POZDRAWIAM DAGMARE I JACKA I 🤗
Anna1 mies
miesiąc temu
A co otwiera Jacuś? Moze Pani Dagmara da mu kilka cennych wskazowek? Jacus a moze burdel bys otworzyl? ...burdelmama Dagmara wsam raz ,przeciez wie jak to sie robi...
Zły
miesiąc temu
Nie powinniście promować byłej burdel mamy pomimo ze swoje odsiedziała ale to i tak promowanie patologi pomyślcie o tych kobietach zmuszanych przez nią do prostytucji
dJNCJNX
miesiąc temu
takiego pajaca to dawno nie widziałam!
...
Następna strona
bCzyfyYn