Trwa ładowanie...
Przejdź na
Koba
|

TYLKO NA PUDELKU: Dagmara z "Królowych życia" PIJE SZPIK i prosi Jacka, by pozwolił lekarzowi na zbadanie prostaty (WIDEO)

361
Podziel się

Niestety, nawet siła perswazji królowej nie była w stanie spacyfikować męskiego oporu.

TYLKO NA PUDELKU: Dagmara z "Królowych życia" PIJE SZPIK i prosi Jacka, by pozwolił lekarzowi na zbadanie prostaty (WIDEO)
Dagmara i Jacek (Pudelek Exclusive, Pudelek Exclusive)
bCyekCZh

Do zacnego grona celebrytów regularnie dostarczających widzom powodów do uśmiechu, należy oczywiście Dagmara Kaźmierska z Królowych życia oraz jej partner Jacek.

Dagmara walczy obecnie o odzyskanie sprawności po wypadku samochodowym, ale nie odbiera jej to poczucia humoru, o czym można przekonać się w kolejnym odcinku programu.

bCyekCZj

Pierwszy wesoły akcent to sączenie przez parę drinków zrobionych ze... szpiku, które Jacek, znawca barmańskich tajników, okrasił cytryną.

Będziesz wysysywać, tak jak driny. Ach, jeszcze cytrynka by się przydała. Ssaj! - zachęcał wybrankę, która z bez mrugnięcia okiem wciągnęła substancję.

bCyekCZp

Po "wysysywaniu" drinków królowa życia namówiła partnera do zadbania o swoje zdrowie i przebadania prostaty. Niestety mało świadomy Jacek nie spodziewał się tego, co spotkało go w gabinecie...

On był pewien, że będzie chodziło o badanie krwi. Ewentualnie, że będzie to badanie, jakby to powiedzieć… wzrokowe! - zdradziła Dagmara. On się nie spodziewał, że to może być bardziej dogłębne badanie. 

Zaskoczony nieprzyjemną niespodzianką Jacek wybiegł z opuszczonymi spodniami z gabinetu i z przerażeniem wyjawił Dagmarze, że lekarz "wsadził mu palec w d*pę".

I co z tego? Ubyło ci coś? Zamknij się, bo jest tu pełno ludzi - upomniała Jacka "królowa życia".

bCyekCZq

Dagmara, próbując udobruchać lekarza, poprosiła go o ponowne przebadanie mało dzielnego pacjenta, jednak Jacek zadeklarował, że nie wyraża zgody na dalsze "grzebanie w d*pie".

Nie będę tam szedł, k*rwa - upierał się Jacek. Miał tylko pobrać mi krew, a nie w d*pie mi grzebać. 

Ostatecznie para w pośpiechu opuściła gabinet lekarski, a pośladki Jacka na pewno odetchnęły z ulgą. Miejmy jednak nadzieję, że partnerka jednak namówi go na badanie prostaty, które stanowi ważny element profilaktyki nowotworowej. W końcu znamy "telewizyjne osobowości", które dla własnego zdrowia, zdecydowały się stawić czoła swoim nawet najbardziej pierwotnym lękom.

bCyekCZr
bCyekCZs
bCyekCZK
KOMENTARZE
(361)
Tomek
2 miesiące temu
Stop MAKING STUPiD PeOPLe FaMous! Prosze ona była stręczycielką sprzedawała kobiety a teraz jest gwiazdom tv
ten sąsiad
2 miesiące temu
Nie dam rady tego skomentować, wszystko opada...
gosc
2 miesiące temu
oni by gnojówkę wypili żeby dalej zaistnieć w tym programie
bCyekCZL
Babajaga
2 miesiące temu
To już jej czwarte imię i nazwisko pierwsze to Kryska A jej mąż siedzi za morderstwo i coś takiego w tv się pokazuje Wstyd.
Kina
2 miesiące temu
Boże drogi ona wygląda jak mumia z prosektorium a wy ją promujecie masakra kryminalistki są gwiazdami czy ktoś pomyślał jakby sprzedała waszą córkę to też byście ją rozgrzeszyli tylko że to nie cierpiał nikt waszej rodziny ten program jest żałosny i podnieca się nim tylko patologia albo ci co nie znają życia
Najnowsze komentarze (361)
tola
2 miesiące temu
co za syf, sztuczne głupie pindy buraczane
gosc
2 miesiące temu
A wiesz Irena velDagmara,ze szpik ticholesterol?
luzik
2 miesiące temu
Nie jestem zawistną osobą i niczego jej nie zazdroszczę ani pieniędzy ani głupiego zachowania ani tego,że krzywdziła innych-kobiety, chociaż ponoć sama nią jest.Pewnie z tych pieniędzy teraz żyje i obnosi się w telewizji.Zdecydowanie wolę oglądać normalną i przede wszystkim fajną kobietę Martynę Wojciechowską wraz z jej partnerem,to oni uczą i wnoszą coś do programu...
Luck
2 miesiące temu
Zastanawia mnie skad ona ma kase na tak wystawne zycie, ciuchy markowe dla siebie i dla synka, nowy mercedes prosto z salonu, przeciez nie z butiku ktory jest przykrywka dla prania brudnych pieniedzy
Ddd
2 miesiące temu
ten program to jakaś żenada pokazują ich prawdziwe życie niby po co tak naprawdę ?............ Chyba pewnie żeby poprawić sobie trochę humoru nic więcej nic więc dziwnego że zyskał na dość dużej popularności wśród oglądających
R.E.M.33
2 miesiące temu
Bagno mul I wodorosty ,taki jest moj wniosek prosty !!!!
Stop@
2 miesiące temu
ona by gnojówkę wypiła żeby dalej zaistnieć w tym programie
lalo .
2 miesiące temu
ten facet ,były naganiacz porzucił troje dzieci pracuje teraz u rózowej Irenki grając debila aby zarobić na alimenty .sutenerka manipuluje ludzmi pokazując ich w roli kretynów lub podnóżków ,stara Edzia z urojoną ciążą lub syn który jest traktowany jak pięciolatek ta telenowela jest śmieszna ale z życiem nie ma nic wspólnego .
bCyekCZD
Anna
2 miesiące temu
Za każdym razem, jak pokazujecie tą zakazaną mordę pytam, czy pomyśleliście o dziewczynach, które ta sutenerka skrzywdziła?!
Fan onuc
2 miesiące temu
A czekoladowe szejki też tak szybko pochłania ?
Samolubna
2 miesiące temu
Po co wyzywać? Wystarczy że nie będziecie oglądać programu i spadnie oglądalność,a tym samym zdejmą z anteny
Prezes
2 miesiące temu
Prossstytutka z tvn i lysy gay dno dna promowane przez gownianą stacyjkę
Roma
2 miesiące temu
P A T O L O G I A
Dubaj
2 miesiące temu
Dagmara to jeszcze mało a te inne panie majętne??? Szok!
...
Następna strona
bCyekDaf