Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

TYLKO NA PUDELKU: Joanna Opozda kazała USUNĄĆ Antkowi wszystkie zdjęcia z byłymi dziewczynami z Instagrama! "MA OBSESJĘ"

271
Podziel się

Co ciekawe, z sieci zniknął też "romantyczny" filmik, który Antek "podarował" Julii Wieniawie na pożegnanie. Joasia w końcu odetchnie z ulgą?

TYLKO NA PUDELKU: Joanna Opozda kazała USUNĄĆ Antkowi wszystkie zdjęcia z byłymi dziewczynami z Instagrama! "MA OBSESJĘ"
Joanna Opozda kazała Antkowi usunąć zdjęcia z byłymi dziewczynami (ONS.pl)
bCXLazSJ

Antoni Królikowski przez lata zyskał łatkę naczelnego playboya polskiego show biznesu. Tylko w ostatnim czasie aktor kilkakrotnie zmieniał partnerki, a jego obecną "miłością życia" jest teraz Joanna Opozda. W połowie lipca zakochani oficjalnie zadebiutowali na jego Instagramie, jednak reakcje fanów na ich wspólne zdjęcia okazały się dość skrajne.

Antek Królikowski i Joanna Opozda jeszcze niedawno starali się utrzymywać łączące ich uczucie w tajemnicy. Z czasem uznali jednak, że nie muszą się już ukrywać i coraz chętniej dzielą się ze światem tym, jak i gdzie spędzają razem czas. Podobnie sytuacja wyglądała z jego poprzednimi partnerkami, z którymi starał się jednak nadal utrzymywać poprawne relacje.

bCXLazSL

Antek Królikowski wspomina wakacje z dziewczyną: "Mogliśmy nakarmić słonia"

Patrząc na bogaty dorobek Antka w dziedzinie życia uczuciowego, nie sposób jednak nie odnieść wrażenia, że miejsce każdej kolejnej partnerki u jego boku może być dość niepewne. Wyraźnie zakochana Joasia stara się więc upewnić, że byłe partnerki Antka nie będą dla niej konkurencją, a jej nowy chłopak ma rzeczywiście dobre intencje.

Jak udało nam się dowiedzieć, Joanna Opozda postanowiła zacząć od wymazania poprzednich partnerek z życia kochliwego aktora. Celebrytka nakazała Antkowi usunięcie starych zdjęć z Julią Wieniawą z jego Instagrama, co ten oczywiście uczynił. Z sieci zniknął też mający ponad 10 milionów wyświetleń filmik, który Antek stworzył dla Julki, gdy ich drogi ostatecznie się już rozeszły.

bCXLazSR

Joasia ma obsesję na punkcie Julki. Kazała usunąć Antkowi stare zdjęcia z Wieniawą z Instagrama i romantyczny film do piosenki "Nie muszę", który zrobił dla niej, kiedy się rozstawali - mówi nasze źródło.

W efekcie na profilu Królikowskiego nie znajdziemy już ani jednej wzmianki o jego medialnej byłej partnerce. Sprawa nie dotyczy jednak tylko Julii, bo podobny los spotkał zdjęcia z udziałem jego ostatniej eksdziewczyny.

To samo stało się z Kasią Dąbrowską, z którą zdjęcia też już zniknęły z profilu Antka. To wszystko po prostu sprawka Joanny - dodaje nasz informator.

Spodziewalibyście się po niej takiej zawziętości?

bCXLazSS
bCXLazST
bCXLazTm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(271)
Blue Venus
2 miesiące temu
Kobiety, które były, a nie są z Antkiem na pewno są szczęśliwe i szczęśliwsze, spójrzcie na Antka przechodzony "playboy" , hahaha, zresztą jaki z niego playboy, nie ma na czym oka zawiesić;)
Vvhh
2 miesiące temu
No i bardzo dobrze może chociaż jednak go ustawi do pionu
Nat.
2 miesiące temu
Laska ma do siebie szacunek i wymaga od kolesia, od którego żadna nigdy niczego nie wymagała. To wcześniejsze udawały wychillowane jak pisano o nim, że miał wiele kobiet i robiono z niego Don Juana. Też przyczepił się do mnie, swego czasu, taki Don Juan, tylko ja rzeczy nazywałam po imieniu, że to po prostu k******* i go pogoniłam. Opozda jest jaka jest, ale niech go trzyma krótko i ostro przeczołga, nic mu się nie stanie. Jeszcze powinna mu ostrą jazdę zrobić za tą żenującą reklamę.
bCXLazTn
Zxxzz
2 miesiące temu
Dziewczyny, która by nie chciała wyeliminować ex z życia partnera? (Łapki są anonimowe, nie wstydźmy się)
Amis
2 miesiące temu
Antosiowi wyjdzie jeszcze ta panienka uszami. Ale to bardzo dobrze bo należy mu się to.
Najnowsze komentarze (271)
karol
2 miesiące temu
Niech go trzyma krótko.
xxx
2 miesiące temu
oby po rozstaniu była taka jak słynna Isabell hahaha to może Pana do pionu ustawi
oooo
2 miesiące temu
I dobrze zrobiła niech go trzyma krótko
pol
2 miesiące temu
Antek jedna BYŁA a druga poczekaj jeszcze troche też ,,, BĘDZIE BYŁĄ"
nimfa
2 miesiące temu
To znaczy że ma olej w głowie i jej na nim zależy , zna swoją wartość a to o niej dobrze świadczy
Karol
2 miesiące temu
Panie Antek, idź na grób Taty i zobacz jaki on jest zaniedbany...
gosc
2 miesiące temu
tej celebrytce to chyba o lans chodzi widac ze wyniosla co to nie ja, wiec chce sie wybic, bo znana z niczego
Boom
2 miesiące temu
Piękna kobieta to ona jest
bCXLazTf
Kolega
2 miesiące temu
Asia ja jestem twoim fanem twojego talentu i twojej urody, zazdroszczę Antkowi
Fdd😜😜
2 miesiące temu
Taki kozak z Antka a płakał Vedze że on już nie chce tego robić biedny On wybrał taki zawód to ma pecha, hihi
bar
2 miesiące temu
widzę tu złą wolę ze strony pudelka wymierzoną w Asię
anioł stróż
2 miesiące temu
jak kariera nie wypali, to zawsze może wrócić do Buska-Zdroju, gdzie jej starzy firmują kilka ogromnych pensjonatów w parku uzdrowiskowym i i tysiące hektarów działek wokół miasta, na chleb panna ma
Martaa
2 miesiące temu
A po co mu zdjecia z bylymi na portalach?
limes
2 miesiące temu
Wieniawa to jedna wielka tragedia...
...
Następna strona
bCXLazTH