Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
Witek
|
aktualizacja

TYLKO NA PUDELKU: Antek Królikowski nie odezwał się do syna w urodziny? Joanna Opozda komentuje: "Aż smutno cokolwiek napisać"

693
Podziel się:

W czwartek Joanna Opozda wyprawiła synowi przyjęcie urodzinowe. Na imprezie zabrakło jednak bliskich Vincenta ze strony taty... Co na ten temat ma do powiedzenia aktorka?

TYLKO NA PUDELKU: Antek Królikowski nie odezwał się do syna w urodziny? Joanna Opozda komentuje: "Aż smutno cokolwiek napisać"
Joanna Opozda komentuje nieobecność Królikowskiego i jego matki na urodzinach Vincenta (AKPA)

Relacje Joanny OpozdyAntka Królikowskiego - delikatnie mówiąc - nie należą do najlepszych. Mimo że najpewniej oboje chcieliby już nie mieć ze sobą nic wspólnego, wciąż są ze sobą połączeni. Wszystko przez owoc ich zakończonej przed dwoma laty miłości - syna Vincetna.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Joanna Opozda zapisała syna do żłobka: „Nie sprawdziło się to”

Vincent skończył dwa lata. Joanna Opozda wyprawiła mu imprezę

Ostatnio pociecha zwaśnionych ekspartnerów skończyła dwa lata. Z tej okazji Joanna Opozda wyprawiła Viniemu przyjęcie urodzinowe. Imprezą o tematyce Kici Koci nie omieszkała pochwalić się na Instagramie. Z relacji aktorki wiemy, że jubilat świętował m.in. w towarzystwie babci ze strony mamy oraz Mateusza Banasiuka.

Antoni Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie przyszli na urodziny Vincenta. Co na to Joanna Opozda?

Na nagraniach z wydarzenia na próżno szukać jednak Antoniego KrólikowskiegoMałgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Zwróciliśmy się do Asi z pytaniem, czy Antek odezwał się w urodziny do syna i czy może przygotował dla niego prezent.

Nie będę tego komentować, bo aż smutno cokolwiek napisać, najważniejsze, że Vincent świetnie się bawił i był otoczony ludźmi, którzy go kochają - powiedziała Pudelkowi.

Próbowaliśmy skontaktować się także z Antkiem, jednak do chwili publikacji artykułu nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi. Myślicie, że celebryta i jego matka byli w ogóle zaproszeni?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(693)
Nie szanuje
2 miesiące temu
Antek to patus. Nie widział syna od 1 5 roku.
Ana
2 miesiące temu
Mogą być w złych relacjach ale dziecko nie jest niczemu winne taka prawda
Qdłaty
2 miesiące temu
Babcia nie mogła bo ćwiczyła wygibasy do programu Antek nie mógł bo właśnie wciągnął lek niezbędny do życia. Cóż rodzina nie do pozazdroszczenia
Mysliciel
2 miesiące temu
Antek napisz w końcu o co z tym wszystkim chodzi. Dlaczego nie płacisz alimentów i dlaczego nie masz kontaktow z dzieckiem? Nie bronie JO ale faktycznie wszystko świadczy przeciwko AK... O CO TAM POSZLO...
I co zrobisz
2 miesiące temu
Antoś nie czuje więzi
Najnowsze komentarze (693)
anka
2 miesiące temu
ten chłopczyk pod tym serduszkiem zawsze ma taką smutną minę
c'niee
2 miesiące temu
chyba nikt nie został na te urodziny zaproszony
Wika
2 miesiące temu
Troche przykre, mógł chociaż porządny prezent wysłać może jakiś samochodzik na akumulator z toyz albo inną mega zabawkę, mimo że to i tak nie zastąpiłoby jego obecności
Starsza Polka
2 miesiące temu
Nie wierzę, że pan Antoni nie chce utrzymywać kontaktów z synkiem. Pamiętam artykuły o chrzcie dziecka i o tym, że przyjechał z matką na chrzest, który w ogóle się tam nie odbyl... Sądzę, że odbił się od zamkniętych drzwi tyle razy, że pozostał mu tylko sąd, bo pani Joanna mu tych kontaktów nigdy nie ułatwi, informując opinię publiczną o czymś zupełnie odwrotnym. Tak to wygląda.
Polak
2 miesiące temu
Ta opicza to nadworna dajka na godziny czy kto to po co to coś lansować
Monika
2 miesiące temu
Po co ma Antek iść do sądu i walczyć sądownie o kontakt z synem .Skoro Joanna twierdzi że nie utrudnia mu kontaktów.Cos tu się nie klei.Z tego co mi wiadomo to Antek i pani Małgosia złożyli takie wnioski i czekają na ich rozpatrzenie przez sąd
Dlaczego?
2 miesiące temu
Dlaczego prawnik Iza nie doradziła Antkowi zeby wystąpił o kontakty z synem do sądu? Pani babcia tez może i powinna
Złośliwa
2 miesiące temu
Starzeje się. Wszystkie możliwe filtry na zdjęciach, inne zabiegi, a i tak widać, że lata lecą. Coraz trudniej będzie kogoś złapać na dłużej
Tak jest!
2 miesiące temu
Chora patowa sytuacja, matka w to brnie, podsycamedia bo wspólnie zarabiają i tyle. Gwiazda pudla😆😆😆🤑
Arka
2 miesiące temu
Jak kobieta która podstępem zrobiła dziecko dla zysków, pieniędzy, sławy, i właśnie takiej popularności może mówić o wasektomi?????. Nie rozumiem czegoś?, ta baba wykorzystała gościa, jego popularność!i teraz mówi o wasektomi bo co? Bo on może mieć żonę, rodzinę, normale życie i jej to przeszkadza. Zwykła zazdrość, podłość, kobieta demon ma swój cel i go realizuje.
Pola
2 miesiące temu
A co z Jankiem? Były już zaręczyny, czy jest za mało medialny?
😐😐😐
2 miesiące temu
Królik Rzezniczak Fabijanski ..... Dziewczyny... nie udawajcie ze nie widziałyście "red flags", nie wiążcie się z narcyzami
Rafał
2 miesiące temu
Asiu jesteś taka piękna, że powinnaś być z Sebastianem Fabijańskim. Mielibyście piękne dzieci
🐰🐰🐰🐰🐰🐰�...
2 miesiące temu
Króliki piszą tu stadnie komentarze 😃🐇🐇🐇🐇🐇🐇🐇🐇🐇🐇🐇🐇🐇🐇🐇
...
Następna strona