Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

TYLKO NA PUDELKU: Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens BIORĄ ŚLUB! "Traktują wesele jako WYDARZENIE ŻYCIA"

156
Podziel się:

Majętna projektantka i jej ukochany chcą się pobrać w Grecji. "Zaproszonych jest tylko 38 osób, w tym Edward Miszczak z narzeczoną" - twierdzi znajomy z otoczenia Joasi. Szykuje się ślub dekady?

TYLKO NA PUDELKU: Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens BIORĄ ŚLUB! "Traktują wesele jako WYDARZENIE ŻYCIA"
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens planują ślub! (East News)
bEJUIxxN

Joanna Przetakiewicz bez wątpienia należy do osób, które wyraźnie upodobały sobie relacjonowanie gwiazdorskiego życia w sieci. Projektantka i dyrektorka kreatywna marki La Mania od lat konsekwentnie pracuje na wizerunek "kobiety sukcesu", który stał się jej wizytówką. Nic zatem dziwnego, że sporo emocji budzi też jej życie prywatne.

Celebrytka od jakiegoś czasu jest w związku z Rinke Rooyensem i na każdym kroku zapewniają o łączącej ich wielkiej miłości. Zarówno Joanna Przetakiewicz, jak i jej luby zdają sobie sprawę z tego, że ich związek budzi ogromne zainteresowanie, dlatego nie szczędzą sobie czułych słówek (i kosztownych prezentów) przy każdej możliwej okazji.

bEJUIxxP
Zobacz także: Joanna Przetakiewicz o 10-leciu La Manii: "To nie będą urodziny, których spodziewają się wszyscy"

Patrząc na nieustanne zapewnienia o tym, że Joasia i Rinke są parą niemal idealną, internauci równie intensywnie dopytywali ich o ewentualny ślub. Choć do tej pory zakochani byli dość oszczędni w deklaracjach, to wygląda na to, że ten moment nadejdzie dużo wcześniej, niż się niektórym wydawało. Jak przekazał nam informator, para już za kilka tygodni powie sobie "tak" w Grecji.

bEJUIxxV

Joasia i Rinke wezmą ślub w Grecji na przełomie września i października. Na liście gości jest kilkadziesiąt osób z show biznesu. Mimo że gośćmi będą sami zamożni ludzie, to młoda para funduje wszystkim samolot i to Rinke zapłaci za przeloty - donosi Pudelkowi osoba z najbliższego otoczenia Przetakiewicz.

Jak nietrudno się domyślić, ceremonia będzie "nieco" odbiegać od przeciętnych standardów. Projektantka traktuje sprawę bardzo poważnie i starannie dba o to, aby uroczystość nie przeszła bez echa.

Przetakiewicz traktuje to wesele jako event życia. Wesele będzie trwało 3 dni i ma przyćmić wszystkie dotychczasowe w show biznesie. Zaproszonych jest jedynie 38 osób - sama "śmietanka", w tym m.in. Edward Miszczak z narzeczoną. Będzie to ich pierwsze oficjalne wspólne wyjście i dlatego Joanna liczy, że jej wesele będzie zapamiętane. Oprócz gwiazd telewizji będzie też elita finansowa, co odzwierciedla środowisko, w którym oboje się obracają - dowiadujemy się.

Co więcej, Joasi szczególnie zależało na tym, aby na uroczystości pojawił się właśnie Edward Miszczak. Nasz informator donosi bowiem, że projektantka wyraźnie marzy o zostaniu jedną z nowych gwiazd stacji.

bEJUIxxW

Długo zabiegała, aby Edward przyjął zaproszenie. Nawet datę ślubu dostosowała do jego kalendarza. Będzie też obecna bliska przyjaciółka Joanny, Aldona Wejchert, ale to Edward z narzeczoną będą najważniejszymi gośćmi. Joanna marzy o własnym programie w TVN - już robiła projekt w zeszłym roku, ale niestety nie udało jej się zaistnieć - mówi w rozmowie z nami.

Szykuje się ślub dekady?

bEJUIxxX
bEJUIxyq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(156)
Mii
rok temu
Ona ma dar do ustawiania się w życiu.
Antek
rok temu
Najpierw wydoiła Kulczyka, to samo zrobi z Rooyensem a Miszczaka zaprosiła na ślub po to aby dał jej program w TVN. Bardzo interesowna kobieta.
Fiona
rok temu
Najskuteczniejsza gold diggerka w Polsce.
bEJUIxyr
Aga
rok temu
Łap Asia chłopa bo już na lepszego nie masz szans. Pozabierali ci mieszkania, domy, musiałaś sprzedać rzeźby i bida...
Kisia
rok temu
Fajnie, gratuluje. Tez bym chciała być taka bogata i szczęśliwa jak oni:) ładna kobieta z niej
Najnowsze komentarze (156)
Fanka Zula
rok temu
Pani Joasiu ! Ważne , aby pieluchomajtki wytrzymały
Gość
rok temu
Ratowanie wizerunku czy finansów? Dziwne, że ktoś chce się z nią jeszcze związać...
gratki
rok temu
Staruszka już z niej, a Rinke fajny, zakochany. Jej koleżanki nie miały tyle szczęścia: Gośka - Radzio bez pracy, desperat; Karolina - Krasiek wielbiciel biegania i Gośki, Aga Badziak - mąż wodny szofer kelnerek.
Lana
rok temu
Ale trzeba przyznać, ze golddigging to jej się udaje
Pik
rok temu
No i będzie biały welon i noc poślubna, a za rok rozwód!!!!
1234
rok temu
La Joanna ma Manię przyklejania się do bogatych mężczyzn.
życie
rok temu
Kocha się raz, potem drugi i trzeci, i znów.
gość
rok temu
ja tylko współczuję byłym royensa, one muszą mieć spadek poczucia własnej wartości że tyle lat straciły na takiego faceta co się obecną zachwyca, przecież ta kobieta jest cała udawana, tam nie ma ani krztyny prawdy. pożyjemy, zobaczymy jak facet będzie śpiewał jak go wykorzysta i oskubie sprytnie.
bEJUIxyj
No chyba
rok temu
Jeśli zaprosili Miszczaka to będzie ślub dekady bo Edek w prezencie ślubnym da jakiś program w tvn.
Mk.
rok temu
NO I.....zycze im dużo szczęścia...Fajni z nich ludzie.
Gość
rok temu
Joanna bardzo marzy o tym aby być KIMŚ będąc NIKIM
ooooooo
rok temu
A NAM TO LATA I POWIEWA
Nico
rok temu
No to się zacznie.....fotki,wywiady. ..całe szczęście że w ciąży nie będzie!!!!!
0000
rok temu
🤔🤔 szkoda. Chętnie wyszłabym za Rinke 😉😁
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEJUIxzc
bEJUIxzd
bEJUIxze
bEJUIxzf
bEJUIxzg
bEJUIxyL