Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|
aktualizacja

TYLKO NA PUDELKU: Koniec cateringu dietetycznego Małgorzaty Rozenek?! Mamy komentarz menadżera

137
Podziel się

Przy wpisywaniu frazy "MRM food" przeglądarka przekierowuje na inną stronę. Czy to początek końca?

TYLKO NA PUDELKU: Koniec cateringu dietetycznego Małgorzaty Rozenek?! Mamy komentarz menadżera
(ons, ons)
bCXBPIMR

Przez ostatnie lata Małgorzata Rozenek-Majdan dała się poznać jako wszechstronna i przedsiębiorcza celebrytka, której niestraszne są kolejne wyzwania. Oprócz występowania w TVN-owskich produkcjach żona Radosława Majdana zdążyła napisać książkę, a także reklamować talerze, maty piknikowe, sekatory czy piły mechaniczne. Na fali popularności Małgosia postanowiła na wiosnę poszerzyć swoją działalność, tworząc autorski catering dietetyczny "MRM food", który reklamowała "estetyką", "smakiem" i "biodegradowalnymi pudełkami z trzciny cukrowej".

bCXBPIMT

Niestety, jak to często bywa z ryzykownymi przedsięwzięciami celebrytów, sprzedaż pudełek z niskokaloryczną żywnością ewidentnie okazała się niewypałem. Już sam fakt, że na imprezie promującej nową markę Małgosi ze wszystkich jej sławnych koleżanek pojawiła się tylko zwyciężczyni pierwszej edycji "projektu Lady" można było uznać za zły omen...

Zastanawiającą kwestią jest to, że przy wpisywaniu frazy "MRM food" przeglądarka przekierowuje na inną stronę, co świadczy o tym, że marka najprawdopodobniej przestała istnieć. Gdy skontaktowaliśmy się z menadżerem Gosi, stwierdził on, że zniknięcie strony jest efektem "wymiany kucharzy i jadłospisu", twierdząc przy tym, że "MRM food" jeszcze wróci na rynek.

Wierzycie w te zapewnienia?

bCXBPIMZ
bCXBPINu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(137)
aaa
8 miesięcy temu
niech zrobi catering dla matek, wersja dla matek karmiących oraz wrsja dla matki zmalym dzieckiem :P mowie serio, mloda mama czasem nie ma co i kiedy zjeść, amoze są mamy w Wawie ktore kupia takie pudeko. Trzeba by zrobic rozeznanie w ogole.
julka
8 miesięcy temu
Ona nie była właścicielem tej firmy, tylko dawała nazwisko. Firma nadal funkcjonuje.
Ggggg
8 miesięcy temu
Fajna babka super że znowu zostanie mamusia a co do lat to chu...to kogo obchodzi zazdrosniki!!!
bCXBPINv
Uwielbiam
8 miesięcy temu
Jest piękna, Fajna, Wesoła, uczciwa. Życzę jak najlepiej! Uwielbiam cię Małgosiu!
GWIAZDKI
8 miesięcy temu
Małgosia jest mega zadbaną, zawsze zjawiskową, aktywną kobietą. Przykuwa i elektryzuje spojrzeniem jak @ozgeyagizz Takie kobiety nigdy się nie poddają. Małgosia jest gwiazdą w Polsce. Özge Yagiz podbija Turcję i you-tube the promise official.
Najnowsze komentarze (137)
leśny dziadek
8 miesięcy temu
Gwiazda Małgonia idzie jak burza i roziskrzonymi oczyma miota pioruny, a tymczasem, gdzieś pod lasem Roda Dabczewska powiesiła się na choince. Ze wstydu, bo słyszy gwizdy. W dzień i w nocy. Wybuczeli ją, bo nie jest gwiazdą. Tylko czubkiem. Choinkowym.
Str. odc.
8 miesięcy temu
Przymulasta babcia Dosia, chora na gwizdy z wyżartej piii*zdy, jest coraz bardziej załamana widoczną ciążą 41-letniej Małgorzaty oraz nieskrywaną miłością Majdanów. Dodvpostrzępy dostały więc kolejny okólnik pisaniny w komentarzach, tym razem, że Małgorzata ma 54 lata, surogatkę i poduszkę, bo niby nie jest w ciąży, Radek niby Małgorzatę zdradza (kilka 'dramatycznych' wersji 'zdrad'), ewentualnie ona niby go zdradza z dziennikarzyną Pokraczkiem. Wg okólnika trzeba namolnie spamować, że albo Radek nie jest ojcem ich (czyli Majdanów) wspólnego dziecka z in vitro, albo Małgorzata nie jest matką ich wspólnego dziecka, że robią ustawki z pocałunkami, bo niby się nienawidzą. Słowo 'g*wno' w różnych odmianach jest bardzo pożądane przez zaSraną z zazdrości babcię Dosię. Słowo 'babcia' też, o ile dotyczy Małgorzaty. Taki spam (co najmniej 500 komentarzy pod artykułem, sztucznie lajkowanych) gwarantuje buraczkowy zawrót głowy u babci Dosi, co skutkuje np. pokazem zdjęcia rozdęcia jej wodogłowia łącznie z tupecikiem ze zdechłej nutrii w paszczu.
tak jest
8 miesięcy temu
To było do przewidzenia. To było naśladowanie Lewandowskiej i Chodakowskiej. Ona nie umywa się do nich. Było dużo drożej. Poza tym nikt nie lubi Majdanów i ich obnoszenia się bogactwem zdobytym na reklamach.
Ryba
8 miesięcy temu
To jednak prawda że kobieta starzeje się od szyi....
Donald tRump
8 miesięcy temu
Czy Malgorzata Rozenek bedzie rodzic w wiezieniu?
max
8 miesięcy temu
bardzo staro wyglada na swoje 41 lat 😉
Pati
8 miesięcy temu
Jak widze tą kobietę to mam odruch wymiotny szmacic się w ten sposób
kokos
8 miesięcy temu
Tak tylko z ciekawosci zapytam,czy bedzie bezposrednia transmisja z rozwiazania,bo o poczeciu wiemy juz wszystko? pani M.Kostrzewskiej Bukaczewskiej Rozenek Majdan
bCXBPINn
Babcia Gosia
8 miesięcy temu
Pudel tak dzielnie usuwał prawdziwe komentarze o rozenek i manipulował laikami a tu proszę . Wstawili takie zdjęcie jako pierwsze 😂😂😂😂 pewnie Gosia zapomniała zrobić przelewu 😱
Zyga
8 miesięcy temu
GDZIE tej babci brzuch bo na niektórych nowych fotkach jest a na niektórych to nie ma
Bolo
8 miesięcy temu
Pierwsze zdjęcie 😂MASAKRA
Gosc
8 miesięcy temu
A kto to badziewie zamawia chyba jakis desperat
Meeeee
8 miesięcy temu
Na 1 foto wyglada jak Celine Dion i to nie jest komplement.
Aśka
8 miesięcy temu
Przez dziecko tak go nie zatrzymasz,Zdradził Dode bardzo atrakcyjną kobietę...przeje się Tobą, zdradzi i to na bank Szybko rośnie ten dzidziuś pozdrawiam
...
Następna strona
bCXBPINP