Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

TYLKO NA PUDELKU: Leszczak twierdzi, że Opozda namawiała ją na ustawkę. Aktorka OSTRO: "Czy ja oceniam jej zdjęcia z papierosem nad wózkiem?"

223
Podziel się:

W rozmowie z Pudelkiem Marcela Leszczak zasugerowała, że Joanna Opozda namawiała ją na ustawkę z paparazzi. Aktorka odniosła się do słów celebrytki, nazywając jej zarzuty "bzdurą" i "szukaniem atencji".

TYLKO NA PUDELKU: Leszczak twierdzi, że Opozda namawiała ją na ustawkę. Aktorka OSTRO: "Czy ja oceniam jej zdjęcia z papierosem nad wózkiem?"
Marcela Leszczak zarzuciła Joannie Opoździe ustawkę. Aktorka odpowiada (AKPA, AKPA)

Wszystko wskazuje na to, że na naszych oczach właśnie rodzi się kolejny celebrycki konflikt, tym razem na linii Joanna Opozda - Marcela Leszczak. Wszystko zaczęło się w momencie, gdy media obiegły najnowsze zdjęcia paparazzi Opozdy wykonane podczas spaceru celebrytki z synem. Na kadrach opublikowanych przez serwis Show News można było zobaczyć, jak ubrana w T-shirt z napisem "Mama" aktorka zajmuje się małym Vincentem. Relacja ze wspólnej przechadzki Opozdy i jej potomka zwróciła uwagę Marceli Leszczak, które postanowiła wypowiedzieć się na jej temat w sekcji komentarzy na facebookowym profilu serwisu.

Ukochana Michała Koterskiego stwierdziła, że zdjęcia Opozdy ze spaceru (które nazwała ustawką) są "po prostu słabe". Nawiązała także do stroju aktorki, twierdząc, iż "dobry rodzic nie musi wyciągać koszulki z napisem "mom"" oraz "udowadniać światu, że jest dobrym rodzicem". Joanna Opozda zdążyła już odnieść się do słów Leszczak w rozmowie z Pudelkiem. Aktorka stwierdziła, że "wyciąganie wniosków z cudzego życia na podstawie zdjęcia i napisu na koszulce świadczy tylko i wyłącznie o komentującym" i zasugerowała, iż Leszczak nie powinna była wypowiadać się w tak delikatnej kwestii, jaką jest macierzyństwo. Sugestie na temat ustawki określiła zaś mianem "śmiesznych i przerażających".

Marcela Leszczak odpowiada Joannie Opoździe. Zarzuciła aktorce ustawkę

Skontaktowaliśmy się również z Marcelą Leszczak. Ukochana Michała Koterskiego postanowiła odnieść się do słów Joanny Opozdy. W przesłanej do redakcji Pudelka wiadomości celebrytka zapewniła, że w opublikowanym pod zdjęciami Opozdy komentarzu, nie miała zamiaru bronić Antka Królikowskiego i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak delikatnym zagadnieniem jest macierzyństwo. Zasugerowała również, jakoby Opozda niegdyś namawiała ją i "kolegę aktora" na wspólną ustawkę z paparazzi.

Nie bronię Antoniego, jak to napisaliście w nagłówku. Sama jestem rodzicem, przeżywałam ciężki okres w moim życiu i swego czasu też byłam sama z synem i wiem, że to subtelny temat. Odniosłam się tylko do ustawki paparazzi, do której Joanna namawiała mnie, cyt. "kolegę aktora" i być może innych. Dla mnie to obrzydliwe intrygi. Pani Opozda-Królikowska na pewno to pamięta - przekazała nam Leszczak.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Joanna Opozda negatywnie o Mamie Ginekolog oraz NFZ

Gdy próbowaliśmy dowiedzieć się, kogo Marcela miała na myśli, pisząc o "koledze aktorze", ta stwierdziła jedynie, że nie chce wymieniać nikogo z nazwiska.

Nie chcę rzucać nazwiskami i wciągać innych do jej szamba. Ona wszystko pamięta, my też - powiedziała nam celebrytka.

Joanna Opozda odpowiada Marceli Leszczak. Celebrytka zarzuciła jej ustawkę

Skontaktowaliśmy się z Joanną Opozdą, by skonfrontować słowa Leszczak z jej wersją wydarzeń. Gdy zapytaliśmy aktorkę o wspomnianą przez Marcelę "ustawkę", ta nie kryła zaskoczenia.

Żartujecie? To są żarty? Nigdy w życiu - dziwiła się.

Opozda w rozmowie z Pudelkiem stanowczo zaznaczyła, że nigdy nie proponowała Marceli spotkania z paparazzi i zaznaczyła, iż praktycznie nie zna celebrytki. Zarzuciła też Leszczak chęć budowania zasięgów na taniej sensacji. Aktorka w wiadomości przekazanej Pudelkowi zapowiedziała, że jeśli celebrytka nie przestanie naruszać jej dóbr osobistych, wkroczy na drogę prawną.

Cała ta sytuacja robi się poważna, choć graniczy z tanią komedią. Nie znam Marceliny, spotkałam ją w życiu dwa razy, i to przypadkiem. Nigdy nie proponowałam jej żadnej ustawki, jest to oczywista bzdura. Szukanie atencji, budowanie swoich zasięgów na kłamstwie i taniej sensacji. Jeżeli będzie dalszy ciąg tej słabej telenoweli, będę zmuszona zareagować prawnie. W sposób ciągły naruszane są moje dobra osobiste i co jest najbardziej przykre, mieszany jest w to mój syn - przekazała nam Opozda.

Opozda ostro odpowiada Leszczak. Nie przebierała w słowach

W komentarzu przesłanym redakcji Pudelka Opozda po raz kolejny przyznała, że trudno jej uwierzyć, dlaczego Leszczak oceniła ją jedynie na podstawie napisu na koszulce. W dalszej części wypowiedzi aktorka otwarcie uderzyła w celebrytkę, przypominając zdjęcia paparazzi, na których widać było, jak Leszczak i Koterski palą papierosy na spacerze z synem. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że na ujęciach, które mogła mieć na myśli Opozda, Marcela nie raczyła się papierosowym dymem, będąc bezpośrednio w pobliżu potomka. Celebrytka wychodziła "na dymka", gdy Misiek wraz z synem siedzieli wewnątrz restauracji.

Jakim prawem kobieta, która nigdy nie poznała mnie ani mojego dziecka, ocenia moje zdolności rodzicielskie na podstawie przypadkowego napisu na koszulce? To jakiś absurd. Czy ja oceniam jej zdjęcia z papierosem nad dziecięcym wózkiem, których jest mnóstwo w internecie? Wiele osób powiedziałoby, że to Leszczak zachowuje się nieodpowiedzialnie, paląc nad dzieckiem i narażając swojego syna na wdychanie szkodliwych substancji - przekazała nam Opozda.

Aktorka zarzuciła też Leszczak, że ta chce budować zasięgi kosztem jej i jej potomka, sugerując, że zaczyna czuć się nękana.

W każdym razie sprawa zaczyna wyglądać jak nękanie, choć z pewnością jest konsekwencją robienia zasięgów na mnie i moim dziecku... Przerażające, do jakich rzeczy są w stanie posunąć się ludzie, żeby znaleźć się na stronach pierwszych gazet.. Obrzydliwe jest również to, że kobieta kobiecie wilkiem... - dodała.

Na zakończenie celebrytka zapewniła nas również, że jej ostatnie zdjęcia z synkiem nie były ustawką, jak sugerowała Leszczak.

Myślicie, że Leszczak odpowie?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(223)
Hhht
3 tyg. temu
Leszczak ?ta która mieszka w kawalerce a koterski sam w jakimś domu i udają normalna rodzine ? Tak? 😆
afera
3 tyg. temu
wejdzcie na profil laszczak , zdjecia lajkuje jej izda. przypadek? Nie sadze :P
Omgh
3 tyg. temu
Leszczak po co Ci to było😅😅😅😅😅
Kolega
3 tyg. temu
Misiek powiedział że nigdy się z nią nie ożeni bo jej nie szanuje i widać ma racje
Wiki
3 tyg. temu
Oj, mimo wszystko jakoś nigdy nie wierzyłam Opozdzie, że jest takim aniołkiem. Jej się opłaca po prostu grać rolę mamy, którą zdradził i rzucił mąż, bo połowa kobiet w tym kraju jest w nieszczęśliwych związkach także w ten sposób jakoś się z nią utożsamiają
Najnowsze komentarze (223)
Kopernik
1 tyg. temu
Leszczak to utrzymanka
straszne
3 tyg. temu
znowu awantury u opozdy, oszaleć można
Roni
3 tyg. temu
całe jej życie w internecie to ustawka, zakłamana rzeczywistość, innym zarzuca a u siebie nie widzi
Grizes
3 tyg. temu
Patologia celebrycka sobie dogryza!? 95 ℅ ich fotek na FB, Instagramie to ustawki i retusze!!!
LII
3 tyg. temu
Gdy by tak poszły do normalnej pracy a nie żyły z alimentów, dobrze że nie interesują się zwykłymi facetami, a tych brylujących nie żałuje.
Anowi
3 tyg. temu
Ale głupoty.
Znowu
3 tyg. temu
Wejście skończcie już z tą opizdą bo jak otwieram oczy to już wszędzie ja widzę, wchodzę do kuchni, a tam patelnia🤮🤮🤮
Haha
3 tyg. temu
Opozda przestań siać ferment bo się powtarzasz.
Gosc
3 tyg. temu
Już opozda tu wlazła i pieje to co pod innymi artykułami o Marceli, a ludzie mają jednak inne zdanie .
aldonka
3 tyg. temu
Portal show news: Postanowiliśmy poprosić Marcelę Leszczak o komentarz do słów Joanny Opozdy. W odpowiedzi usłyszeliśmy: Bardzo przepraszam, ale nie ustosunkuję się w tej sprawie. Powiedziałam już wszystko. Także Mateusz Banasiuk nie zamierza w żaden sposób reagować na słowa Joanny Opozdy,
Ola
3 tyg. temu
Obie palą papierosy. Po co te wynurzenia?
Inez
3 tyg. temu
Młode matki mają podobne problemy. Powinny się raczej wspierać niż na siebie napadać. Leszczak to ta, która napisała, że usiadłaby na Karasiu pod jakimś jego postem? To się musiała Włodara wściec.
Ola
3 tyg. temu
Z waszych komentarzy wynika, że Leszczak koleguje się z Izą. Bliżej jej sympatią do Królikowskiego niż do Aśki. Może specjalnie ją prowokuje. Nie wierzę w czyste intencje Leszczak.
Joan
3 tyg. temu
Czy to prawda, że Iza Królika lajkuje zdjęcia Leszczakowej? Czyżby były insta psiapsie?
...
Następna strona