Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
Droppa
|

TYLKO NA PUDELKU: Małgorzata Ohme przejdzie do Polsatu?! Pracownik stacji zdradza szczegóły: "Miała już spotkanie"

99
Podziel się:

Wygląda na to, że Małgorzata Ohme nie zasypia gruszek w popiele. Dziennikarka ledwie co pożegnała się z "Dzień Dobry TVN", a ponoć już szykuje się do przejścia do konkurencji. Pracownik Polsatu zdradził, jakie są plany stacji wobec Ohme. Brzmi ciekawie?

TYLKO NA PUDELKU: Małgorzata Ohme przejdzie do Polsatu?! Pracownik stacji zdradza szczegóły: "Miała już spotkanie"
Małgorzata Ohme przejdzie do konkurencji? Mamy komentarz (fot. AKPA)

Minął już ponad tydzień, od kiedy szefostwo TVN za jednym zamachem pozbyło się aż pięciu prowadzących z pasma śniadaniowego. Nie ma więc co się dziwić, że dziennikarze powoli zaczynają rozglądać się za nowym zajęciem. Pośród pechowców, którzy tamtego dnia stracili pracę, znalazła się Małgorzata Ohme, która do tej pory partnerowała na antenie niesfornemu Filipowi Chajzerowi. Wygląda na to, że psycholożka zamierza wykorzystać teraz swoje talenty u konkurencji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Małgorzata Ohme doradza Filipowi Chajzerowi?

Polsat przygarnie Małgorzatę Ohme? Wiadomo, jakie mają wobec niej plany

W rozmowie z Pudelkiem pracownik Polsatu potwierdził, że rozmowy z Ohme faktycznie już się odbyły. Dziennikarka miała zaproponować stacji kilka projektów potencjalnych programów telewizyjnych - rzecz jasna ze swoją skromną osobą w roli prowadzącej.

To prawda, Ohme była na Ostrobramskiej - zdradza pracownik stacji. Miała tu już spotkanie z kierownictwem kanałów tematycznych i podobno przedstawiła kilka pomysłów na nowe programy, skierowane oczywiście głównie do kobiet.

Nie tylko Małgorzata Ohme przejdzie do Polsatu? Pracownik stacji komentuje sytuację Małgorzaty Rozenek

Co ciekawe, informator Pudelka postanowił podkreślić, że mimo zakulisowych spekulacji, publika raczej nie ma co liczyć na przejście do Polsatu Małgorzaty Rozenek. Również współpraca z Ohme wcale nie jest jeszcze przesądzona. Podpisanie kontraktu może bowiem skomplikować pewien istotny szczegół.

O ile transfer Małgosi Rozenek nie wchodzi w grę, tak przejęcie "mniejszego" nazwiska nie byłoby wcale tak dziwne - dodaje źródło Pudelka. Zwłaszcza że teraz nie mamy w stacji nikogo, kogo smykałką byłyby psychologia i coaching, a to przecież popularne teraz tematy. Dla Gosi pewnie znalazłoby się miejsce na którejś z mniejszych, tematycznych anten. Na przeszkodzie może jednak stanąć fakt, że Ohme jest związana z Onetem, a u nas w Grupie jest inny duży portal.

Jesteście ciekawi, co takiego Ohme będzie miała do zaoferowania Polsatowi? Czekacie na jej powrót przed kamery?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(99)
FaniPolsatu
5 miesięcy temu
Nie chcemy jej!!!
Polsat
5 miesięcy temu
Oby nie! Ona i jej wypowiedzi 🤦‍♂️
Hahav
5 miesięcy temu
Wszystkie dostaną etat u Miszczak prócz babciny rozenek 👍
Takaprawda
5 miesięcy temu
Psycholog z 3 grosze
Andrzej S
5 miesięcy temu
Ohme jest tragiczna. Jak ją widzę zmieniał kanał.
Najnowsze komentarze (99)
Illuminat
4 miesiące temu
Na razie to ona przechodzi płynnie od jednego partnera do drugiego i za każdym razem rozpływa się, że to miłość i w ogóle wspaniale. Kuguarzyca która ciągle tworzy teksty feministyczne atakujące mężczyzn chyba tylko po to aby projektować swoje wady na płeć przeciwną. Lubię ja i szanuję, jest inteligentna, ale też cwana i wyrachowana z dozą cynizmu moim zdaniem. Niebezpieczna kobieta dla facetów moim zdaniem. Powinna się sobie przeglądać bardziej.
prosze
5 miesięcy temu
nie przenoscie nam tvnu do polsatu to bedzie dopiero tragedia
Ela
5 miesięcy temu
Wg mnie to jednak Pani Ohme ma większe nazwisko od tej drugiej Pani
Ola
5 miesięcy temu
Wg mnie jjest jedną z nielicznych NORMALNYCH os.z show biznes.
Gryzelda
5 miesięcy temu
I niech zabierze ze sobą Filipka oj nie udał się syn tatusiowi niech wróci do prania białych skarpet w tym był najlepszy i wybieli Gosię ni to psycholog ni prezenterka do psychologa niech idzie
60+
5 miesięcy temu
Wszyscy wszystkich krytykują a ja się dziwie dlaczego nie zwolnili Doroty Wellman. !!!??? Już wiek emerytalny a poza tym już patrzeć się nie da i słychać. Czy naprawdę ta pani nie ma lustra?
Nick
5 miesięcy temu
Gosia jest super, jak nie będzie w telewizji to chociaż tu na pudelku niech będzie ta szalona kobieta
sxcc
5 miesięcy temu
To nie fair pudlu kasować komentarze. Te sprzed południa.
Elzbieta
5 miesięcy temu
Niech ktoś mi powie, jaki sens mają takie "zmiany"? Czy przekładanie czegoś z lewej kieszeni do prawej coś zmienia? To może lepiej zatrudnić młodych, a nie zużyte we wszystkich stacjach nazwiska?
Donna
5 miesięcy temu
Przecież to jasne jak słońce że ci zwolnieni z TVN pójdą do Polsatu za swoim guru,Niszczał po to zwalnia ludzi z Polsatu żeby mieć miejsce na swoich pupilków. Chyba nikt nie jest tym zaskoczony. Agnieszka W.S, Małgonia R. też za chwilę pojawia się w tej stacji.Jakie to nudne
monia
5 miesięcy temu
zauważyliście że dorota z wydarzeń już nie nosi obrączki?
monia
5 miesięcy temu
zauważyliście że dorota z wydarzeń już nie nosi obrączki?
Fet
5 miesięcy temu
Ta kobieta jest niezrownowazona
Babcia
5 miesięcy temu
Naprawdę nie ma nowych twarzy do telewizji? Ile można nam pokazywać ciągle te same, wyświechtane gębusie powtarzające te same frazesy!
...
Następna strona