Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
Droppa
|
aktualizacja

TYLKO NA PUDELKU: Mamy pismo komornika! Wiemy, ile Antek Królikowski jest DŁUŻNY Joannie Opoździe

303
Podziel się:

Redakcji Pudelka udało się dotrzeć do zaświadczenia o dokonanych wpłatach, które w ramach zabezpieczenia alimentów na konto Joanny Opozdy ma wpłacać Antek Królikowski. Zgodnie z dokumentami jego zadłużenie liczone jest już w dziesiątkach tysięcy złotych.

TYLKO NA PUDELKU: Mamy pismo komornika! Wiemy, ile Antek Królikowski jest DŁUŻNY Joannie Opoździe
Mamy pismo od komornika Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy (fot. AKPA)

Przed paroma dniami palma pierwszeństwa medialnych dram została brutalnie wyrwana Sebastianowi Fabijańskiemu przez Antka Królikowskiego i Joannę Opozdę, którzy na nowo rozpętali wojnę o syna Vincenta i względy publiki. Rolę amunicji pełniły prywatne wiadomości i wyciągi z kont bankowych, które zostały wystawione przed internetową widownią. Opozda oskarżyła Antka, że ten nie płaci alimentów, ten stwierdził, że jednak płaci i pochwalił się screenami przelewów, których daty wzbudzały jednak sporo wątpliwości. Mieliśmy więc do czynienia z klasyczną sytuacją słowo przeciwko słowu.

Nareszcie wygląda jednak na to, że mamy w tej sprawie jakieś konkrety. Redakcja Pudelka dotarła do pisma wystawionego przez komornika sądowego, który zajmuje się sprawą KrólikowskiegoOpozdy. W dokumencie czarno na białym widnieje, ile Królikowski zapłacił Opoździe w lipcu tego roku, a ile jeszcze pozostaje dłużny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wywiad Fabijańskiego: kulisy, konsekwencje i oświadczenia

Komornikowi w tym miesiącu - stan na 20 lipiec 2022 r. - udało się wyegzekwować od Antka na rzecz syna kwotę... 285,23 złotych.

"Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie Dawid Paleczny zaświadcza, że podczas trwania egzekucji 18 lipca przekazano do wierzyciela następujące kwoty: 285,23 zł". Nie oznacza to jednak, że Antek nie wpłacił wcześniej większej kwoty. Podane kilkaset złotych to jedynie kwota, którą komornikowi udało się zająć w lipcu.

Zgodnie z dokumentacją alimenty zaległe dla wierzyciela, czyli w tym przypadku Vincenta reprezentowanego przez Joannę Opozdę, wynoszą na ten moment 10 tysięcy 436 złotych i 69 groszy.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(303)
Toto
2 lata temu
Kłamie w żywe oczy, co chwile zmienia obiekt kochania, nie posiada empatii. Zaburzenia osobowości i to poważne. Ciekawe co się działo u nich w domu, że tak go skrzywili.
Mama
2 lata temu
Do roboty przy własnym dziecku tatusiowie! Zdradzę wam sekret - jak wam nie pasuje utrzymanie własnego dziecka w postaci alimentów to istnieje coś takiego jak opieka naprzemienna tydzień w tydzień 24h przy dziecku! Nie chcesz płacić to do roboty przy dzieciaku własnym! Tylko jakoś ja osobiście nie znam zadnego któremu chce sie zajmować własnym dzieckiem więcej niż tylko na weekendy i wolą biadolić jak to matki dziecka ich doją z kasy. Nie pasuje utrzymanie dziecka to do roboty przy nim i w sądzie wystąpić o opiekę naprzemienną I będziecie problem płacenia mieli z głowy
MAGDALENA
2 lata temu
Najlepsze komentarze w stylu: Asia robi na złość, nie może się pogodzić, że Jej bie kocha. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Faktycznie, ogromna strata, ósmy cud świata. Piękny, jak Enrique Iglesias, mądry jak Einstein, bogaty jak Cristiano Ronaldo, no i porządny jak Papież, ostoja cnót niewieścich.
Asss
2 lata temu
Sąsiadka pewnie myślała ze dorwała aktora-bogacza, a tu się okazuje ze to zwykły dłużnik alimentacyjny 😁
Suzu
2 lata temu
Ta Izabela to pewnie szykowała się na czerwony dywan. Myślała że otworzy kancelarie z kasę królika albo sama zostanie aktorką. Niestety ma na głowie alimenciarza i sama będzie musiała mu dawać szmal
Najnowsze komentarze (303)
Jus
2 lata temu
To było najdroższe doznanie Antka w życiu. Do 18 potomka będzie bulić jak za zboże
ona
2 lata temu
jakieś małe odsetki, tzn że bardzo krótka zwłoka i prawdopodobnie ma 10 tys alimentów miesięcznie.... a to sie ustawiła
gość
2 lata temu
Nieźle zarabia, że takie alimenty zasądził sąd.
lol
2 lata temu
wpadł, wziął ślub, bo tak wypadało, a tak naprawdę od samego początku było wiadomo, że to na chwilę..
Maria
2 lata temu
Zazwyczaj sąd ustala 30%od zarobku, musieli mu udowodnic, że ma wysokie zarobki i stąd taka kwota inaczej by wniosek odrzucili
Lili
2 lata temu
myślałam, że więcej. Ale czyli on mieszka na Pradze Północ?? Bo taki komornik a jest rejonizacja. A nie Wilanów, jak to możliwe :))
Ana
2 lata temu
Zastanawia mnie tylko jedno:a mianowicie czy takie udostępnianie prasie poufnych informacji jest zgodne z prawem?
Fgg
2 lata temu
10 tys alimentów? Kosmos
xoxo
2 lata temu
Ale jestescie wredni. Stwardnienie rozsiane moze powodowac rowniez uszkodzenie mozgu - moze pan ma np. zmiany osobowosci w przebiegu choroby? Poza tym nie wiadomo jak bylo naprawde moze pani Joanna tez nie rozliczyla sie z nim z innych pieniedzy i dlatego robi jej na złość nie płacąc alimentów? Musiał przerzucić całą kasę na inne konta osób postronnych skoro komoronik nie ma jak ściągnąć z konta tej kasy, zajęcie komornicze to trudna sprawa. Generalnie tandetna nagonka mediów pod publiczkę i kliki, a to w sumie ich sprawy prywatne.
Xxx
2 lata temu
Od kiedy to mogą wszyscy zobaczyć dane od komornika przecież to jest poufne
Jola
2 lata temu
Żałosne. Przecież ten dzieciak ma kilka mcy, to ile alimenty wynoszą, 5 tys?
Obserwator
2 lata temu
Ojciec roku !!
Nicky
2 lata temu
Sąd bierze pod uwagę zarobki ojca dziecka oraz możliwości zarobkowe. Dziecko powinno żyć na poziomie podobnym do ojca lub na takim, jaki ojciec może zapewnić, gdy się zabierze do roboty. Nie ma np. powodu aby dziecko miało najtańszy wózek, jeśli ojciec zarabia krocie. Same szczepienia w pierwszym półroczu kosztują ponad 3 tys zł. Zarobki matki nawet wysokie nie zwalniają ojca z alimentów.
Gość
2 lata temu
Trzymaj się Antek będzie dobrze
...
Następna strona