Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

TYLKO NA PUDELKU: Marian Lichtman napisze KSIĄŻKĘ o Krawczyku? "Wypadałoby"

97
Podziel się

Marian Lichtman, przyjaciel Krzysztofa Krawczyka od czasów młodości, z pewnością mógłby barwnie opisać ich wspólne życie. Muzyk nie odżegnuje się od tego pomysłu.

TYLKO NA PUDELKU: Marian Lichtman napisze KSIĄŻKĘ o Krawczyku? "Wypadałoby"
Marian Lichtman rozważa napisanie książki o Krzysztofie Krawczyku (Pudelek Exclusive, FORUM)
bDZuQseZ

Awantura, do jakiej doszło po śmierci Krzysztofa Krawczyka, nie postawiła w najlepszym świetle jego przyjaciela Mariana Lichtmana. Członek Trubadurów zapewnia jednak, że wszystko sobie z Ewą Krawczyk wyjaśnili, mimo że "ludzie z boku" chcieliby ich za wszelką cenę poróżnić.

Lichtmanowi nie można jednak odebrać faktu, że znał Krawczyka od czasów młodości. To jego rodzina zaopiekowała się 18-letnim wówczas chłopakiem, gdy ten stracił ojca. Krzysztof Krawczyk dziękował Lichtmanowi w książce wydanej wspólnie z Andrzejem Kosmalą: Tak Krzysztof Krawczyk pisał o najpiękniejszych i NAJTRUDNIEJSZYCH chwilach w książce "Życie jak wino" (ZDJĘCIA)

bDZuQsfb

Michał Dziedzic zapytał więc muzyka, czy nie myśli o tym, by samemu wydać książkę o Krawczyku. Lichtman nie odżegnuje się od pomysłu, chociaż zaznacza, że musi jeszcze przepracować śmierć przyjaciela.

Zobacz także: Marian Lichtman wspomina Krzysztofa Krawczyka: "Nie wiem, ile jeszcze będę płakał"

Ja musiałbym swoją książkę napisać na końcu, ale jeszcze nie przyszedł na to czas - zapewnia Lichtman. Książkę napisał przecież Andrzej Kosmala. Wypadałoby trochę swoich wspomnień przelać na papier, ale jestem jeszcze słabiutki i poruszony śmiercią Krzysztofa. Nie wiem, ile razy jeszcze będę płakał.

bDZuQsfh

Muzyk w rozmowie z reporterem Pudelka ocenił też pomysł wybudowania pomnika Krzysztofa Krawczyka. Zobaczcie.

bDZuQsfi
bDZuQsfC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(97)
Karola
3 tyg. temu
Co w tym dziwnego? To przecież serdeczny przyjaciel pana Krawczyka, znali się jak łyse konie, wiele razem przeszli, byli jak bracia, może dlatego poruszył go los jedynego dziecka p.Krzysztofa. Dziwię się tej nagonce na niego że strony wdowy i p.Kosmali. Poza tym p.Lichtman nie powiedział, że już napisze książkę ale może kiedyś, w przyszłości.
Adam
3 tyg. temu
Dobry pomysł przyjaciel zna przyjaciela najlepiej.
Takk
3 tyg. temu
Minusujcie tych od wirusa i tego pseudo.. Bloga.. Da sie
bDZuQsfD
polak
3 tyg. temu
najgorzej jak sie ktoś nażreć nie może...........
Ania31
3 tyg. temu
Ludzie! Z jednego wywiadu zrobili kilka, żeby zdyskredytować p.Lichtmana w oczach opinii publicznej, że niby się lansuje na śmierci przyjaciela. Gdzie tak naprawdę to wdowa i menadżer p.Krawczyka robią sporo szumu wokół jego śmierci.
Najnowsze komentarze (97)
Magda
3 tyg. temu
Panie Lichtman proszę napisać wspomnienia o swoim przyjacielu jestem pewna ze będą prawdziwe coś mi się wydaje że p.ewa i ten rzekomy manager czegoś się boją
yoe
3 tyg. temu
chłopie daj żyć jeszcze w takim smutku,,zastanów się nad sobą,,,siejesz niezgodę
franca
3 tyg. temu
co to byla za dziewczynka co ewa tulila na pogrzebie czyzby corka krawczyka dlaczego nikt nie chce na to pytanie odpowiedzieć ,z dzieckiem nmie chodzi sie na pogrzeby
jagoda
3 tyg. temu
krawczyk sam o sobie napisal ksiazke a gdzie reszta zespolu nie wypowiadaja sie tylko lichman bryuluje
elza
3 tyg. temu
Wypadałoby ale zamilknąć!
fanka
3 tyg. temu
odczep się pan od tych ludzi przyjacielami K.Krawczyka była jego żona i p.Kosmala a ty byłeś za młodu nie wycieraj sobie twarzy bo nie jesteś już przjacielem
Łódzkie True
3 tyg. temu
Najśmieszniejsze jest to jak moralności uczą ludzie totalnie z niej wyzuci, na ten przykład tacy co to swoje nieruchomości wynajmują paniom najstarszego zawodu świata ... LICHE to.
Gość
3 tyg. temu
Pomniki, książki... Ciekawe co jeszcze wymyślą
bDZuQsfv
Meg
3 tyg. temu
No i pudel kasuje komentarze...które mówią prawdę o Panu Licht i o tym jak kłapał w łódzkim środowisku muzycznym za życia KK o ich „przygodach”.To był standard.Tylko teraz pan Licht ma okazję na tym realnie zarobić.Boję się tej biografii, bo to co opowiadał ten pan było ohydne i tego należy się spodziewać w kaiążce.Nie był przyjacielem KK,bo przyjaciele nie rozpowiadają takich historii.Ba!Generalnie nie obgadują!
Hjjujk
3 tyg. temu
Dziwne że jakoś pozostali Trubadurzy nie pchają się ze swoją przyjaźnią z Krawczykiem do mediów. To daje do myślenia. Krawczyk był gwiazdą a Marian całe życie mu tego zazdrościł od cała prawda.
Nnmm
3 tyg. temu
Pan Lichman nie zarabiał na p. Krawczyku, w przeciwieństwie do p. Kosmala, któremu zwyczajnie płacono jako pracownikowi.
Ana
3 tyg. temu
Co za ....... brak słów
Zosia
3 tyg. temu
Panowie Kosmala i pan Lichtman !! Cisza !!
Show
3 tyg. temu
Taniec na grobach odc 8
...
Następna strona
bDZuQsfX