Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

TYLKO NA PUDELKU: Marian Lichtman sugeruje, że to Andrzej Kosmala SKŁÓCA go z Ewą Krawczyk? "Krzysztof by tego nie chciał"

124
Podziel się

"Nie wierzę, że Ewa mnie nie lubi" - komentuje Marian Lichtman, wieloletni przyjaciel Krzysztofa Krawczyka. Uważa, że dookoła nich jątrzą "ludzie z boku".

TYLKO NA PUDELKU: Marian Lichtman sugeruje, że to Andrzej Kosmala SKŁÓCA go z Ewą Krawczyk? "Krzysztof by tego nie chciał"
Marian Lichtman komentuje kłótnie po pogrzebie Krzysztofa Krawczyka (East News, Pudelek Exclusive)
bDZGstTp

Nie minęły nawet dwa tygodnie od pogrzebu Krzysztofa Krawczyka, a jego bliscy już zdążyli się ze sobą skłócić. Główna linia walki przebiegała między Marianem Lichtmanem a Andrzejem Kosmalą, ale do sprawy postanowiła wtrącić się też wdowa po muzyku, Ewa Krawczyk, która poprosiła byłego Trubadura, by uszanował czas żałoby.

Podobno Lichtman przeprosił wdowę po Krawczyku i stosunki między nimi wróciły do normy. Muzyk uważa zresztą, że cała kłótnia była wynikiem działań "ludzi z boku", a on wie, że Ewa Krawczyk bardzo go lubi. Powiedział o tym w rozmowie z Michałem Dziedzicem.

bDZGstTr
Zobacz także: Marian Lichtman komentuje konflikt z żoną Krzysztofa Krawczyka: "Nie wierzę, że Ewa mnie nie lubi"

Nie wierzę, że Ewa mnie nie lubi, bo zawsze odnosiła się do mnie i do mojej rodziny z sympatią. To ludzie z boku nas poróżnili, bo wiedzieli, że Ewa lubi nasze towarzystwo, to było im na rękę - ocenił Lichtman. Wydaje mi się, że jeszcze będzie dobrze, mam taki sygnał. Będzie między nami naprawdę fajnie, bo przyjaźni nie można tak od razu wysłać na gilotynę. Wybaczam wszystkim i niech wybaczą wszyscy mnie.

Marian Lichtman dodał jeszcze, że dziś, z perspektywy czasu, żałuje wszystkiego, co stało się po śmierci jego przyjaciela. Krawczyk planował z Trubadurami wspólną starość.

bDZGstTx

Żałuję, bo Krzysztof by tego nie chciał, to był nasz błąd. Zawsze był naszą rodziną i powtarzał, że chciał się z nami godnie zestarzeć - wyznał przed kamerą Pudelka.

bDZGstTy
bDZGstTS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(124)
ona
4 tyg. temu
Wieczorem ukaże się wpis drugiego przyjaciela a jutro wdowy i będzie telenowela odcinek ...Dobrze że syn nie zabiera głosu jeden rozsądny.
Gabi
3 tyg. temu
Pan Lichtman odpowiedział taktownie, z klasą. To menadżer tak mąci i robi szum wokół własnej osoby. Czytałam, że nie dał nawet Trubadurom zaśpiewać na pogrzebie przyjaciela, teraz ta zbiórka na pomnik itd. Jedyny mądry to syn, wciąż siedzi cicho i nie daje się wciągnąć w te słowne utarczki. Najbardziej jego szkoda w tym wszystkim 😕 Mam nadzieję, że macocha sprawiedliwie podzieli się z nim spadkiem Ojcu, a p.Lichtman tego dopilnuje, bo Krzysztof junior tak naprawdę, najbardziej jest pokrzywdzony z nich wszystkich. Każdy widział jak został potraktowany na pogrzebie przez rodzinę. Szkoda słów.
Nie kozacz
4 tyg. temu
KOSMALO,widac, że Ci się grunt pali pod nogami, boisz się, że Lichtman może ujawnić twoje ciemne sprawy, coś jest na rzeczy ....
bDZGstTT
Kamil
4 tyg. temu
Czy to nie jest dziwne , że nastąpił taki zmasowany atak na p. Lichtmana. Przecież on nic złego nie zrobił. Atak na p. Lichtmana zaczął się od tego jak podprowadził Syna p. Krawczyka do trumny Ojca. I to się nie spodobało. Nawet brzydko Go potraktowano na pogrzebie I zaczęła się jazda na niego. To wszystko jest bardzo zastanawiające
Johnny Bravo
4 tyg. temu
lubię placki
Najnowsze komentarze (124)
PODZIEKOWALI?
3 tyg. temu
ZAMIAST PODZIĘKOWAĆ OBRAŻALI UCZESTNIKÓW POGRZEBU I URUCHOMILI NA FB WŁASNY LANS ORAZ NERWOWE SZUKANIE KASY! Dobrym zwyczajem jest, że najbliższa rodzina po pogrzebie dziękuje uczestnikom pogrzebu za okazaną życzliwość, wsparcie, wszelką pomoc, złożone kondolencje, wieńce i kwiaty oraz zamówione msze święte w intencji zmarłego. Bliscy KK - żona i Kosmala, na to się nie zdobyli, choć aktywność na fb rozpoczęli kilka godzin po powrocie z cmentarza. Jak widać oni SĄ KULTURALNI INACZEJ! I nie tłumaczy ich żałoba, bo w innych aspektach sami jej nie uszanowali.
6t7y
3 tyg. temu
NIECH TA ''wdowa??'' zacznie żałobę.... szkoda,że nie ODŻAŁOWAŁA KASY NA POGRZEB p. K... nie BYŁOBY CAŁEJ FARSY....chodzi o kasę ???
aaa
3 tyg. temu
zony nie dalem.. zona wziales sobike sam
czytelnik
3 tyg. temu
menadzerowie gwiazd są bezlitośni i zachłanni na kasę, a Kosmali wszystko się ukruci
Aaa
3 tyg. temu
I bedą tak międlili, z pustego w prózne przelewali. Wycisną temat jak cytrynę. No dobrze, spiewał, miły nawet był. Jak dlugo można? Co jest juz nie na miejscu i niesmaczne? Gdzie tzw. kultura? Amen
Zocha
3 tyg. temu
Dajcie sobie spokój z tymi wywodami bo ta wrzawa jest zbędna. Pan Krzysiu odszedł 😔 a po jego śmierci chcą wypłynąć zapomniani "niby" przyjaciele
Wilk
3 tyg. temu
Człowiek człowiekowi robi takie jaja, straszne
Mango 2
3 tyg. temu
a mój komentarz zniknął....
bDZGstTL
Starszy pan
3 tyg. temu
I Krawczyk story ciąg dalszy......
Gabriel
3 tyg. temu
Ewka to była prawdziwa macocha oddała małego syna swego męża innym ludziom na wychowanie
Oli
3 tyg. temu
Farsa!
Kam
3 tyg. temu
Ludzie nie zapominajcie,że to Kosmala w mediach społecznościowych zaatakował Lichtmana,a nie on jego.On tylko na pogrzebie przyprowadził Syna Krawczyka do trumny.I wdowie się to nie podobało.A mówi,że go nie skrzywdzi!Już go skrzywdziła, nie dopuszczając go do trumny!Nie wierzę tej kobiecie.Jakos myślę/może się mylę/że to najmłodsze dziecko jest spłodzone z nasienia Krawczyka Wdowa jest do tego zdolna.Okaze się że nie tylko Junior był jego dzieckiem.A że adoptował córki siostry żony, no cóż całe życie kochał dziewczyny!Taki już był
Maria
3 tyg. temu
My wiemy,że Lichtman był przyjacielem Ewy i Krzysztofa.A zawistny i wstrętny jest KOSMALA.Żyl z Krawczyka całymi latami,a wdowa mówi że był przyjacielem.Kosmala pewnie myśli,że nadal będzie żył na koszt zmarłego i omotał wdowę w żałobie.Zły człowiek.
Afera
3 tyg. temu
P.Marianie nie h Pan uważa na siebie, w tych czasach wszystko może się zdarzyć...widać, że Pan staje się niewygodny
...
Następna strona
bDZGstUn