Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Ewa Krawczyk apeluje do Mariana Lichtmana: "Uszanuj naszą żałobę. Mój mąż mnie OSTRZEGAŁ PRZED TOBĄ"

627
Podziel się:

Zaledwie kilka dni po pogrzebie Krzysztofa Krawczyka wśród jego bliskich wybuchła wojna. Ewa Krawczyk opublikowała ostry apel do Mariana Lichtmana, by ten przestał się wtrącać. "Przyjacielem mojego Krzysia jest Andrzej Kosmala".

Ewa Krawczyk apeluje do Mariana Lichtmana: "Uszanuj naszą żałobę. Mój mąż mnie OSTRZEGAŁ PRZED TOBĄ"
Ewa Krawczyk apeluje do Mariana Lichtmana (AKPA, East News)
bEEeNCSt

Krzysztof Krawczyk zmarł w Poniedziałek Wielkanocny 5 kwietnia w wieku 74 lat, a 10 kwietnia, w sobotę, odbył się jego uroczysty pogrzeb. Niestety, zaledwie kilka dni po uroczystości wśród bliskich Krawczyka wybuchła wojna: Marian Lichtman i Andrzej Kosmala postanowili przez media "rozmawiać" o tym, kto był większym przyjacielem zmarłego i co tak naprawdę dzieje się z jego rodziną. Wyszło - delikatnie mówiąc - niesmacznie, zwłaszcza że w awanturę wciągnięto syna Krawczyka, Krzysztofa Juniora.

bEEeNCSv
Zobacz także: Pożegnał przyjaciela. Piękna przemowa Andrzeja Kosmali

Nic nie wskazuje na to, by Kosmala i Lichtman mieli odpuścić, więc własny apel wystosowała Ewa Krawczyk. Wdowa po artyście umieściła go między innymi na facebookowym profilu Krawczyka. Pogrążona w żałobie wdowa apeluje do Lichtmana, by "uszanował ich żałobę" i przestał wygadywać bzdury o Krzysztofie Juniorze, który zawsze może liczyć na jej wsparcie. Krzysztof Junior, jedyne biologiczne dziecko Krawczyka, to owoc jego związku z Haliną Żytkowiak, drugą żoną piosenkarza.

Apel Ewy Krawczyk do Mariana Lichtmana i dziennikarzy z nim współpracujących: Marian Lichtman - ja muszę powiedzieć parę słów, bo już mam dość Twojego mieszania się w nasze sprawy - zaczyna Ewa Krawczyk. Przyjacielem mojego Krzysia oddanym na całe życie i teraz jest Andrzej Kosmala. Moj mąż przed Tobą mnie ostrzegał bo zawsze wynosiłeś do gazet co sie dzieje u nas w domu - uderza w Lichtmana.

bEEeNCSB

Krzysztof Junior nagrał piękną płytę z Ojcem. A ja jemu krzywdy nigdy nie zrobię.Rozmawiałam z moim mężem o tym.Płacę od 15 lat za niego alimenty na jego dziecko i nadal będę to robić,opłacam fundusz emerytalny i jego mieszkanie i opłaty. Wszystko co sie należy Synowi Juniorowi dostanie,ale to jest proces który trwa - pisze.

W dalszej części oświadczenia Ewa Krawczyk potwierdza, że to Andrzej Kosmala jest jedynym menedżerem i dysponentem woli zmarłego, a zachowanie Lichtmana może być niebezpieczne dla bliskich - wdowa ujawniła, że brat Krawczyka, Andrzej Krawczyk, jest w ciężkim stanie i nie powinien być świadkiem medialnych przepychanek. Nawet nie wie, że zmarł jego brat.

Sprawami mojego męża zajmuje sie nadal Andrzej Kosmala. A Ciebie błagam odpuść i nie mieszaj ludziom w głowach i uszanuj naszą żałobę. Okaż serce skoro się uważasz za przyjaciela bo oni tak nie robią! - apeluje Ewa Krawczyk. Do tego w tym tragicznym czasie spada na mnie i na naszą rodzinę kolejny cios. Brat Krzysztofa Andrzej jest w bardzo ciężkim stanie.Nawet nie wie o śmierci Krzysztofa. Czeka nas najgorsze! Tylko nie biegnij z tym zaraz do prasy! Marian błagam Cię: daj nam spokój!Tobie i rodzinie duzo zdrowia!

Myślicie, że Lichtman posłucha?

bEEeNCSC
bEEeNCSD
bEEeNCSW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(627)
Ala
5 miesięcy temu
Oo faktycznie, wdowa szybko otrzeźwiała z szoku! Przyjacielem Krzysia jest Kosmala, a jego jedynymi dziećmi są dzieci jej siostry, tak wiemy to już, Ewuniu! Kobieto, jak miałaś coś do Lichtmana to trzeba było na priv napisać, a nie ogłaszać całemu światu.
Bee
5 miesięcy temu
A nie było nikogo, kto ostrzegał p. Krzysztofa przed p. Ewą???
Ilo
5 miesięcy temu
Ludzie, ciszej nad tą trumną!!
bEEeNCSX
Jacek
5 miesięcy temu
Az strach sie bac tej pani Krawczyk. Wszystkie chwyty dozwolone...
Marcin
5 miesięcy temu
A mi sie wydaje, ze zarówno Ewunia jak i Lichtman powinni zamilknac.
Najnowsze komentarze (627)
.....
5 miesięcy temu
Z czym p.L ma nie biec do prasy jak juz wpis p.zrobiła ze brat K. w ciężkim stanie.Trochę nie zrozumiale to dla mnie.Jeżeli p.L będzie coś opowiadał z dawnych lat to jego poslucham lub poczytam.Bo wypowiadał się w info bardzo ciepło i sympatycznie o przyjacielu.Z całym szacunkiem pozdrawiam.
Swawa
5 miesięcy temu
Ludzie dobrze to przemyślcie zanim bogatej żonie i jej rodzinie wpłacicie chociaż złotówkę na rzekomy pomnik. Jaki pomnik gdzie ma stanąć nad Wisłą czy na Placu Zamkowym? Jeżeli to ma być nagrobek to leży to w gestii i obowiązku żony. Jest tyle ważniejszych, potrzebnych zbiórek od ktorych zależy czyjeś być albo nie być a nie jakieś bezużyteczne pomniki kolejne Toy Toye dla gołębi.
Qmoter
5 miesięcy temu
Już mężulek zwałkowany w trumnie leży, Że od wałka żony zginął, nikt nie wierzy. Gdy rodzinka w głos płakała, Żona - jędza jeszcze trumnę wałkowała.
Telewidz
5 miesięcy temu
Czyje jest to utyte dziecko, które podczas pogrzebu wchodziło wdowie na głowę?
Pytanie:
5 miesięcy temu
Czemu Ewa i Kosmala atakują Lichtmana? Bo chcą odwrócić uwagę od siebie, ale osiągnęli odwrotny skutek. Teraz dopiero widać, jakie pasożyty żerowały na Krawczyku. I nie jest to syn, ani prawdziwi przyjaciele. Nie jeden dziennikarz zrobi kasę śledząc machloje tych dwojga.
Molly
5 miesięcy temu
Tiaaaaa Ewunia i laleczka hihihih ale chyba Czaki.
Bogdan
5 miesięcy temu
Trzeba przyznać, że śliczna kobieta z tej Ewy, nie dziwię się że zawróciła w głowie Krawczykowi. Przy niej wreszcie był szczęśliwy. Wyrazy współczucia pani Ewo.
Edgar
5 miesięcy temu
Co to za biedną sierotkę ktoś robi z tego syn? Przecież to dorosły dzieciaty chłop, całe życie siedzący u ojca w kieszeni.
bEEeNCSP
Hahaha
5 miesięcy temu
Rozwydrzone roszczeniowe towarzystwo od biednego małego syneczka będzie teraz o spadek się szarpać. Przedstawienie czas zacząć.
Zuzia57
5 miesięcy temu
No to Panie Lichtman uszanuj Pan tą żałobę i proszę się nie odzywać dalej. Jak na razie Pan się wypowiedział po pogrzebie i dzień później, a tu już ponad tydzień po pogrzebie i tylko czytam napastliwe artykuły z rolami głównymi : pogrążona wdowa i meneger.
Człowieczy lo...
5 miesięcy temu
Krawczyk był spacyfikowanym zakładnikiem - nawet wywiadów nie mógł sam udzielać - zawsze pilnowała go (sra)--leczka, a zboku czaił się i nasłuchiwał czujny Kosmala. Na koncertach było to samo. A ten rok izolacji od rodziny i przyjaciół pozwolił "okupantom" na różne malwersacje. Dobrze że są prawdziwi przyjaciele jak PAN MARIAN LICHTMAN, którzy dają świadectwo prawdy!
Hahaha
5 miesięcy temu
Lichtman w pandemię chciał na pogrzebie zrobić koncert Trubadurów. Szczyt głupoty i parcia na szkło.
Xara
5 miesięcy temu
Ewa,jej siostra z bandą darmozjadów i Kosmala wzięli Krawczyka w trzy ognie i orali w niego jak w pociągową szkapę. Kiedy już nie mógł zarabiać, bo nie brzmiał, nie wyglądał i nie miał siły, to przyblokowali go w domowym areszcie - aż do smutnego finału. A teraz będą MU mauzoleum budować? Krawczykowi potrzebna jest pamięć i modlitwa. Karierowicze chcą się lansować w mauzoleum.
Alish
5 miesięcy temu
Cwaniaka i biedny był Krzysiu a teraz Krzysiu junior.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEeNCTI
bEEeNCTJ
bEEeNCTK
bEEeNCTL
bEEeNCTM
bEEeNCTr