Trwa ładowanie...
Przejdź na
Primavera
Primavera
|

TYLKO NA PUDELKU: Mariola Bojarska-Ferenc o akcji "seks to nie wstyd", małżeństwie i zmianach w TVP: "Pieniądze są ZABLOKOWANE"

212
Podziel się:

Mariola Bojarska-Ferenc była gościem Cezarego Wiśniewskiego w studiu Pudelek Podcast. Podczas rozmowy opowiedziała o zawodowych planach oraz oceniła zmiany, jakie zachodzą w Polsce po 13 grudnia. Już niebawem zobaczymy ją w TVP. Ujawniła, co planuje i co sądzi o Kindze Dobrzyńskiej - nowej szefowej "PnŚ".

TYLKO NA PUDELKU: Mariola Bojarska-Ferenc o akcji "seks to nie wstyd", małżeństwie i zmianach w TVP: "Pieniądze są ZABLOKOWANE"
Mariola Bojarska-Ferenc ocenia zmiany w TVP (AKPA, Pudelek Exclusive)

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pudelek Podcast: Mariola Bojarska-Ferenc o seksie, polityce i celebrytkach, których nie lubi

Niekorzystny dla PiS wynik wyborów parlamentarnych doprowadził do utraty władzy przez obóz Jarosława Kaczyńskiego. Zmiany, jakie zachodzą od kilku tygodni w naszym kraju, są zauważalne praktycznie każdego dnia. Już w połowie grudnia, tuż po zaprzysiężeniu rządu Donalda Tuska, rozpoczęto proces odpolityczniania mediów publicznych, a sposób, w jaki pierwotnie to zrobiono, wzbudzał kontrowersje.

Tak czy inaczej, w TVP, PAP i Polskim Radiu, które zostały postawione później w stan likwidacji, przechodzą kadrową rewolucję. Sporo zamieszania w ostatnim czasie wywołały przede wszystkim zwolnienia z "Pytania na Śniadanie".

Jak zmiany nowej szefowej śniadaniówki, Kingi Dobrzyńskiej, ocenia Mariola Bojarska-Ferenc? Okazuje się, że panie się znają i być może już niebawem znów nawiążą współpracę.

Mariola Bojarska-Ferenc ocenia zmiany w TVP: "Pieniądze są zblokowane"

Podczas wywiadu dla Pudelka Mariola Bojarska-Ferenc wprost przyznała, że otrzymała propozycję od TVP - zanim zrealizowany zostanie wymyślony przez nią format, pojawi się w śniadaniówce jako gość:

Czekam, aż odbuduje się ta nasza telewizja, bo PiS zostawił ją w strasznym stanie. Mam na myśli tutaj finanse, zwłaszcza że pan prezydent swoim wetem ich "nie dostarczył". Współczuję wszystkim dziennikarzom, którzy tworzą teraz TVP, bo nie jest łatwo z pustego w próżne przelać. Mam nadzieję, że wrócę, na razie jestem zaproszona jako gość "PnŚ" 6 marca. Marzę o programie, złożyłam swoje propozycje - usłyszał w rozmowie z Cezary Wiśniewski.

Była gimnastyczka artystyczna i dziennikarka nie ma wątpliwości, że roszady personalne w Telewizji Polskiej były konieczne. Przy okazji zasugerowała, że TVP ma problemy finansowe i może być problem z budżetem na nowe produkcje:

Należało odświeżyć wizerunek przede wszystkim. Niezadowoleni są ludzie, widzowie, ale ci związani z PiS, którzy zawsze będą marudzić. Uważam, że potrzeba czasu, żebyśmy się przyzwyczaili. Na pewno Kinga Dobrzyńska jest silną osobowością, mądrą osobą. Miałam okazję z nią współpracować przecież. (…) Zmiany nie zachodzą z dnia na dzień. Pamiętajmy, że TVP ma podpisane umowy z innymi dziennikarzami, ludźmi, z którymi być może już nie chce pracować, więc te pieniądze są gdzieś zblokowane. Nie ma z czego stworzyć nowych programów, więc poczekajmy. Ja się cieszę, że to jest nowa telewizja, odpolityczniona - dodała.

Mariola Bojarska-Ferenc otwarcie przyznała również, że była już na spotkaniu w siedzibie TVP.

Gdy przekroczyłam ostatnio mury budynku TVP na Woronicza, to się wzruszyłam. Ja tam pracowałam bardzo dugo, dopóki PiS nie wrócił do władzy. Zresztą PiS wyrzucał mnie za każdym razem, jak przejmował media publiczne. Może złą nogą machałam? - śmieje się trenerka.

Kończąc wątek Telewizji Polskiej, Cezary Wiśniewski wrócił pamięcią do słów Bojarskiej-Ferenc o ludziach związanych z PiS, którzy "może po prostu nie lubią zdrowego trybu życia". Na pytanie, komu zalecałaby zestaw swoich porannych ćwiczeń przed telewizorem, odpowiedziała:

Prezesowi Kaczyńskiemu. On w ogóle powinien w ogóle przestać zajmować się polityką, powinien dać nam od siebie odpocząć- stwierdziła.

Zobaczcie całą rozmowę w materiale wideo powyżej.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(212)
Polka
2 miesiące temu
Odpolitycznienie? Dobre sobie. Nowa krew, zmiany? Młodych nie ma? Pani już była.
nooo
2 miesiące temu
kolejna odmrożona i odklejona
Zeno
2 miesiące temu
Staruszka do domu! I tam mężowi machaj nogą! 😅
Xyz
2 miesiące temu
Jak sie czujecie celebryci,po tym jak minister kultury waszej ukochanej partii,wykreślił wam z ustawy tantiemy z twórczości w internecie? Czy pani Janda czuję się o..rana?
Kob.ona
2 miesiące temu
Przychlebia się szefowej bo też liczy na angaż jak te odkurzone stare meble?. Śniadaniowa tv w obecnej formie to dno . Prowadzące stare meblościanki z synami . Tematyka żenująca w większości , która obnaża coraz niższy poziom tych zmian . Czas w końcu że sceny zejść i nie wymądrzać się na każdy temat ..Szefowa także do wymiany bo pociągnęła wszystko w dół. Należało postawić na młodych ,ambitnych i pracowitych ludzi z świeżym spojrzeniem i merytorycznym przygotowaniem .
Najnowsze komentarze (212)
Ola
2 miesiące temu
Świetna babka.. nie dorastacie jej do pięt nie krytykujcie bo nie dacie rady …,
Fenomeni
2 miesiące temu
Fałszu już dali próbki napraw demokracji i wielu innych spraw
Ila
2 miesiące temu
Brawo Mariola klasa
ala
2 miesiące temu
A JEJ SIĘ WYDAJE ŻE JEST wiecznie młoda i piękna- A NIE JEST
MalaD
2 miesiące temu
Odpolitycznianie! Dobre chyba upolitycznianie na nową władze! Wszystkie gęby albo z TVN albo odgrzewane stare kotlety! Teraz to dopiero zamordyzm jest na maksa!
europejka
2 miesiące temu
Nie ma pieniędzy - to Urząd Skarbowy z Pocztą ściągną zaległy abonament z odsetkami. Obywatelskie nieposłuszeństwo nie płacenia abonamentu do którego wzywał Tusk już nie obowiązuje.
ZanDeRRo
2 miesiące temu
Telewizja bez PiS będzie zawsze lepsza od telewizji z PiS. Tak jak z krajem. Hunowie z PiS to katastrofa na każdym odcinku.
Oko
2 miesiące temu
A kto to teraz ogląda...
Aaa
2 miesiące temu
nie udawajcie, że nie wiecie co się dzieje... Co pan prezydent? A może co zrobił pan pułkownik? Zresztą jak tak źle w tym TVP to po co tam się pchacie?
O tempota
2 miesiące temu
Wyłażą na wiosnę jak mamuty z wiecznej zmarzliny na Syberii
Stosowność
2 miesiące temu
Funkcjonariuszka Tadla, może reklamować stroje kąpielowe a nię prowadzić programy dla emerytów
Lasowanie
2 miesiące temu
PO odpolityczniło TVP ??? Buuuuhahahahahaha. Dopiero teraz jest ideologia , typowa mowa trawa.
PRAWDA
2 miesiące temu
Nie oglądam nijakiej TVP. Przeżuciłem sie na internet. Na You Tubie mam telewizję którą oglądam a w TVP tego nie zobaczę.
Kinia
2 miesiące temu
To ten Ferenc z tych F erencow co mają błękitna krew?
...
Następna strona