Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

TYLKO NA PUDELKU: Matka Joanny P. z "Królowych Życia" chce ODEBRAĆ jej prawa rodzicielskie?! "Przeczuwała, że coś złego się wydarzy"

101
Podziel się

Córka "królowej życia", 8-letnia Maja, przebywa teraz pod opieką babci. Kobieta podobno nie wierzy, że Joanna P. jest w stanie odpowiednio zająć się jej wnuczką.

TYLKO NA PUDELKU: Matka Joanny P. z "Królowych Życia" chce ODEBRAĆ jej prawa rodzicielskie?! "Przeczuwała, że coś złego się wydarzy"
Matka Joanny P. z "Królowych Życia" chce jej odebrać prawa rodzicielskie?! (fot. Instagram)
bCYYAJxN

W ostatni poniedziałek tajemnica zniknięcia z mediów społecznościowych znanej z udziału w Królowych Życia i Damach i Wieśniaczkach Joanny P. nareszcie się wyjaśniła. Super Express jako pierwszy podał do wiadomości, że aspirująca celebrytka razem ze swoim konkubentem Adamem J. trafiła kilka tygodni temu do aresztu. Para została zatrzymana w związku z wręczeniem łapówki w wysokości miliona złotych prokuratorowi. Skorumpowany urzędnik prowadził sprawę morderstwa 75-letniej mieszkanki Warszawy, w którą uwikłany był Adam J..

Jak informowaliśmy już wcześniej, redakcja Pudelka dotarła do informacji, według których Joanna P. została wyrzucona z Królowych Życia jeszcze przed jej aresztowaniem. Mało tego, jest ponoć bankrutką, a podczas zatrzymania jej przez grupę antyterrorystów na miejscu obecna była jej 8-letnia córka - Maja.

bCYYAJxP

Na szczęście policjanci zlitowali się nad dzieckiem i zamiast odesłać ją do środka opiekuńczego, zezwolili, aby ktoś po nią przyjechał. Dziewczynka trafiła ostatecznie pod opiekę babci - wdowy po twórcy kwiatowej fortuny, którą tak chętnie roztrwoniła ponoć Joanna P..

Według naszych źródeł babcia Mai od samego początku była przeciwna relacji córki z karanym już wcześniej Adamem J.. Nie chciała, aby jej wnuczka zamieszkała razem z partnerem córki.

Przez długi czas zbankrutowana Joanna P. mieszkała u matki na poddaszu. Babcia walczyła, żeby jej wnuczka Maja nie została zabrana do domu, w którym Joanna zamieszkała z Adamem. Przeczuwała, że coś złego się może wydarzyć - podaje źródło Pudelka.

bCYYAJxV

Przeczucie najwyraźniej jej nie myliło.

Babcia Mai nie wyobraża sobie ponoć, aby jej wnuczka miała wrócić pod skrzydła nieodpowiedzialnej matki. Według naszych nieoficjalnych ustaleń kobieta planuje rzekomo walczyć o status prawnego opiekuna 8-latki.

Córka Joanny znajduje się obecnie pod opieką babci. Babcia będzie występowała o przyznanie jej praw rodzicielskich i odebranie praw Joannie - dowiedział się Pudelek.

bCYYAJxW

Myślicie, że Joanna P. będzie miała w sądzie jakiekolwiek szanse?

bCYYAJxX
bCYYAJyq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(101)
Ada
2 miesiące temu
Ciekawe jak to jest że odziedziczyła cały majątek przecież jest jeszcze zona zmarłego i syn to jakaś ściema że cały majątek ma ona
rrr
2 miesiące temu
ale bańkę na łapówę jednak miała. Też bym chciał być taki bankrutem.
Teanna Trump
2 miesiące temu
"Królowe" życia - ex-sutenerka, łapówkarz etc. Może pora na prawdziwe bohaterki, które poświęcają życie żeby pomagać innym ? Nie dawać pochwały na próżność i egoizm, a na prawdziwy heroizm...
bCYYAJyr
Anka
2 miesiące temu
Przecież już "królowa" udowodniła, że kochanek wazniejszy od córki, co tu gadać?
Rmm
2 miesiące temu
Niech sobie kupi wozek dla pieska za kilka tys teraz...
Najnowsze komentarze (101)
gość
2 miesiące temu
To tacy ludzie udzielaja wam porad jak macie życ zresztą po to ich sie promuje abyście ich naśladowali i musze powiedzieć że wielu głupców tak czyni chociaż by ostatnie hece z kolorowymi
Olo
2 miesiące temu
Myślę, że wszyscy uczestnicy programu "Królowa życia" znaleźli się tam z powodu problemów finansowych. Kiedyś napływała do ich kieszeni łatwa kasa z różnych wątpliwych źródeł i się skończyła - teraz słabo przędą więc zgodzili się na udział w programie. Tylko, że już nie są bogaczami a uczestnikami utrzymującymi się z gaży za nagrania ;))) Wszyscy uczestnicy raczej szukają dochodu z nagrań i reklamy dla zipiących firemek, sklepików i nowych kontraktów - uczestnictwo w nowych programach czy w sesjach. Ludzie sukcesu nie pokazują co mają - raczej ukrywają dla własnego bezpieczeństwa. Kto prowadzący dochodowy biznes ma czas na udział w programach???
jonek
2 miesiące temu
jedna daje lapowki inna handlowala ludzmi, masakra
Ggggg
2 miesiące temu
Już się bałem, że winny Kamiński a nie ona
Drrr
2 miesiące temu
W Polsce właśnie tacy ludzie imponują innym i są celebrytami
Obywatel
2 miesiące temu
Odebrać prawa rdzicielskie, "cotakiego" nie powinno mieć dzieci, czego "to coś" może nauczyć dzieci? Na pewno nie miłości, dobrwgo wychowania, no i dziecko w jej otoczeniu narażone jest na niebezpieczeństwo.
Gosc
2 miesiące temu
Jak ona mogła przetrwonić taką Kasę? Przecież ta firma to było imperium. Pytam się jak, jak to możliwe serio?
iza
2 miesiące temu
To na to poszło te 2 milardy ?????
bCYYAJyj
uhhaaaaaa
2 miesiące temu
TVP i ich gwiazdy !!!! Kolejna pracuje w TVP - podobno wyłydzali WAT w karuzeli i co ?????
ona@@
2 miesiące temu
tak się kończą te niby fortuny i bycie kimś, kolejna Marcelinka co taka niby uczciwa
Bankrutka
2 miesiące temu
A taki domek sobie budowała, amerykański
Mańka
2 miesiące temu
Ludzie nadużywają słów ...No gdzie z niej królowa z jej przeszłością ..... jeszcze zaraz ofiarę z niej zrobią i zrzutkę zarządzą
Iga
2 miesiące temu
Królowa bez korony..ha.ha ciekawe po co ten program powstał ?? Po co takie osoby bez żadnych sukcesów i jeszcze z "mocną" przeszłością promować nie rozumiem no ale w końcu nie jestem królową
Lysa
2 miesiące temu
Ale pierdolenie.... Osoba aresztowana zawsze ma z automatu ograniczne prawa rodzidzielskie bo przecież nie może sprawować opieki nad dzieckiem. Opiekę tę przejmie drugi rodzic o ile nie ma odebranych praw rodzicelkich lub również nie przebywa z areszcie/zakładzie karnym. Jeżeli rodzice nie są w stanie sprawować opieki nad dzieckiem to zostaje albo dom dziecka albo ustanowienie przez sąd rodzinny rodziny zastępczej. W praktyce najczęściej jest to ktoś z rodziny - dziadkowie, ktoś z rodzeństwa rodziców itp Tak więc to że babcia ma się opiekować wnuczką i sprawę trzeba uregulować w sądzie to norma w tej sytuacji.
...
Następna strona
bCYYAJyL