Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|
aktualizacja

TYLKO NA PUDELKU: Mąż Dominiki Chorosińskiej KOMENTUJE medialny szum wokół jej nowej roli: "Dzieci wszystko czytają. Jest im PRZYKRO"

1205
Podziel się:

Michał Chorosiński, mąż świeżo powołanej minister kultury i dziedzictwa narodowego, odniósł się w rozmowie z Pudelkiem do medialnych publikacji na temat żony. Ujawnił, jak z zainteresowaniem radzą sobie ich dzieci. "Nie miałem okazji pogratulować żonie".

TYLKO NA PUDELKU: Mąż Dominiki Chorosińskiej KOMENTUJE medialny szum wokół jej nowej roli: "Dzieci wszystko czytają. Jest im PRZYKRO"
Michał Chorosiński zabiera głos po przyjęciu nowej roli przez jego żonę (East News)

Dominika Chorosińska znów jest na językach całej Polski. Tym razem nie chodzi jednak o kolejne zawirowania w jej życiu osobistym, lecz o nominację na ministra kultury i dziedzictwa narodowego w mniejszościowym rządzie Mateusza Morawieckiego. Od kilkunastu godzin internet zalewa fala komentarzy i memów.

Mąż Dominiki Chorosińskiej zabiera głos. Wspomina o hejcie

Na razie Chorosińska jest skupiona na nowej roli i nie odniosła się do tego, jak reaguje na kolejne artykuły na swój temat. Postanowiliśmy więc skontaktować się z jej mężem, Michałem Chorosińskim, który opowiedział nam o tym, jak teraz wygląda ich nowa rzeczywistość. Okazuje się, że jeszcze nie miał okazji osobiście pogratulować żonie, a to, co się teraz dzieje w mediach, nie jest im obce.

Za żonę trudno mi odpowiedzieć, bo, prawdę mówiąc, nie widzieliśmy się od wczoraj. Nie miałem okazji pogratulować jej osobiście. Ten hejt natomiast, który namnaża się od wczoraj, spotyka nas od 20 lat, więc ja przynajmniej nauczyłem się odbierać to jako frustrację ze strony osoby czy osób krytykujących, być może wynikającą z zawiści czy z niewiedzy. Najczęściej dotyczy to osób, których wcale się nie zna.

Jednocześnie wskazuje, że w mediach krąży wiele nieprawdziwych informacji na ich temat, ale nie zamierzają reagować ani czytać tego, co piszą o nich internauci.

Ja wiele razy dowiadywałem się z mediów informacji, które nie są prawdziwe, przekłamane i zmanipulowane. Odnoszenie się do tego jest stratą czasu. Myślę, że żona też tego nie czyta. Najlepszy sposób to nie reagować na hejterów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Gwiazdy, które stanęły "za życiem" i są przeciwko protestom

Zapytaliśmy też o to, kiedy Dominika dowiedziała się o tym, że Mateusz Morawiecki chce ją w nowym rządzie. Chorosiński zapewnił, że decyzję o przyjęciu propozycji podjęła po rodzinnej naradzie.

Nie pamiętam, jaka to była data, reakcji żony też nie widziałem, bo rozmawialiśmy o tym dzień po całej sytuacji - mógł to być zeszły tydzień, ale i mogło to być dwa tygodnie temu. Mieliśmy długą rozmowę na ten temat, jak podejść do tej propozycji. Rozważyliśmy wszystkie "za" i wszystkie "przeciw" i żona zdecydowała się podjąć tego wyzwania.

Michał Chorosiński o reakcji dzieci i odprawach dla nowych ministrów

W rozmowie z Pudelkiem Chorosiński odniósł się też do tego, jak na medialne zamieszanie wokół mamy reagują ich dzieci. O ile młodsze z nich są w stanie ochronić przed nadmierną uwagą ze strony prasy, tak w przypadku starszych jest to dużo trudniejsze.

Najstarsza córka ma 20 lat, młodsza 19, syn 16, więc oni wszystko czytają. Rozmawiałem z nimi, jest im przykro.

Zapytaliśmy również o to, czy jego zdaniem Dominika Chorosińska nie będzie żałować tego, że zgodziła się wziąć udział w, jak mówią to komentatorzy polskiej sceny politycznej, "szopce".

Nie jestem politykiem, natomiast zdaję sobie sprawę, że szanse na powodzenie tego rządu nie są duże. Jeżeli Ci nowi ministrowie przedstawią coś, nad czym warto pracować, dyskutować, to będzie to sukces sam w sobie. Cieszę się, że w rządzie jest teraz dużo kobiet, co oczywiście mogło się wydarzyć znacznie wcześniej, natomiast będę obserwował, co zostanie zaproponowane przez te dwa tygodnie. Co do szopki, to nie podzielam tego zdania. Mam ducha sportowego i uważam, że nie oddaje się żadnego meczu walkowerem.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1205)
pozdrawiam
5 miesięcy temu
Panie Chorosiński, albo skok na kasę albo godność. Musi pan to jakoś dzieciom wytłumaczyć.
Marta
5 miesięcy temu
A jak odprawe kilkadziesiat tysiecy pln za 2 tyg urzedowania wezma to nie bedzie im przykro?
Iza
5 miesięcy temu
Moze nie trzeba było przyjmować tego stanowiska, bo można było przewidzieć, że dokonania mamusi zaczną być komentowane? Ale kwota jest satysfakcjonująca?
Qwerty
5 miesięcy temu
Żonka jak zdradzała z jakimś gościem to myślała o swoich dzieciach? Pytanie retoryczne.
Ja*
5 miesięcy temu
Ja to do czasu, aż nie zaczęła krzyczeć do Hołowni masz talent nawet nie wiedziałam, że taka osoba jest w Sejmie. Nigdy jej nie widziałam, żeby w czymś uczestniczyła albo przemawiała. Trzeba było siedzieć cicho, to może nikt by o niej nie pisał i dzieci miałyby spokój.
Najnowsze komentarze (1205)
Zosia
5 miesięcy temu
Porażka. Jak można być tak obłudnym.
nick😄
5 miesięcy temu
Czy ktoś z aktorów zdradził żonę, ma może dziecko z inną kobietą? Kto pierwszy się zgłosi? Nikt? Jak magiel to magiel z równouprawnieniem..?
gość
5 miesięcy temu
Czy któryś z polityków posłów lub senatorów - mężczyzn zdradził, porzucił żonę, ma teraz np. inną rodzinę, ma dzieci z inną? I robi karierę w polityce jako tzw.mąż stanu?
Morgana
5 miesięcy temu
szanowny panie Ch. - nie myśmy to zaczęli, to pańska żona mogła pomyśleć o swoich dzieciach jak do kochanka latała i dała się przez niego "zapylić" !!powiedziała A,B, C a my dopowiadamy D, E, F itd...
Brawo
5 miesięcy temu
Jeden facet z kulturą osobistą brawo tak trzymać !!!!!!
Ania
5 miesięcy temu
Minister kultury - aktorka serialowa- a swoją kulturę pokazała w sejmie podczas przemówienia marszałka Holowni. Powinna za takie zachowanie być wyrzucona z sejmu
Ela
5 miesięcy temu
Wzór cnot wszelkich - kościół takie lubi. Do niej powinna dołączyć Marta Kaczyńska tez pupilka kościoła która wmówiła mężowi dziecko kochanka. To prawdziwe katoliczki,
tak tak
5 miesięcy temu
jak chce sie robic kariere polityczną mając za uszami to trzeba sie z tym liczyc.
Ela Raś
5 miesięcy temu
Co tak czepiacie się Chorosińskiej, tam więcej Posłów i Posłanek albo było zdradzonymi, albo sami zdradzali,rozwodnicy,konkubenci, drugie żony i drudzy mężowie, dzieci twoje, moje i nasze i w czym rzecz. Taki mamy klimat.
Ruda
5 miesięcy temu
Jesteście wspaniałą rodziną..I życzę wszystkiego dobrego, dacie radę !!! Dominiko jesteś wspaniałym człowiekiem i matką...
Mak
5 miesięcy temu
Czyje dzieci? Jego czy tego drugiego?
bo tak
5 miesięcy temu
niech się pukną w czoło, teraz to, że dzieci czytają, sami sobie winni , przecież gdyby nie trąbili na cały świat o swych ekscesach i "świadectwach" to nikt nie wiedziałby, że tacy chorosińscy istnieją, chyba niedługo zostaną kanonizowani bo pisowski kler wynosi na ołtarze takich świętych.
Stania
5 miesięcy temu
Dzieci czytaja? A nie sluchaja co wygaduje? Niech siedzi w domu I opiekuje sie dziecmi a nie ich zawstydza swoja niewiedza.
Misia
5 miesięcy temu
Kolo ma buty które nigdy nie widziały szczotki i pasty do butów hłehłe
...
Następna strona