Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
Witek
|
aktualizacja

TYLKO NA PUDELKU: Media donoszą, że Polsat odsuwa Edwarda Miszczaka. Rzecznik stacji zabrał głos

518
Podziel się:

Jeden z serwisów poinformował, że obowiązki Edwarda Miszczaka w Polsacie zostały ponoć ograniczone. Wszystko przez jego decyzje, w wyniku których jesienna ramówka stacji nie należy do najbardziej udanych. W rozmowie z Pudelkiem rzecznik Polsatu skomentował doniesienia.

TYLKO NA PUDELKU: Media donoszą, że Polsat odsuwa Edwarda Miszczaka. Rzecznik stacji zabrał głos
Polsat odsuwa Edwarda Miszczaka? (AKPA)

Od stycznia Edward Miszczak pełni rolę dyrektora programowego Polsatu. Jego przejście do prowadzonej przez lata przez Ninę Terentiew stacji odbiło się wyjątkowo szerokim echem. Wszystko za sprawą rewolucyjnych "rządów" męża Anny Cieślak. 68-latek postawił bowiem na wiele zmian zarówno, jeśli chodzi o samą ramówkę, jak i skład personalny poszczególnych formatów. Kilka miesięcy temu w mediach grzmiało o zwolnieniach w m.in. "Twoja twarz brzmi znajomo" czy "Nasz nowy dom", a od niedawna głośno jest na temat zniknięcia kabaretów i przyszłości "Tańca z Gwiazdami". Regularnie pojawiają się też doniesienia o zdejmowaniu z anteny kolejnych będących niewypałami nowych programów Polsatu...

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Miszczak o Romanowskiej i podłym charakterze

Polsat odsuwa Edwarda Miszczaka?

Nietrafione pomysły i nieudane decyzje Edwarda Miszczak ewidentnie niepokoją jego współpracowników. Według nieoficjalnych ustaleń jednego z serwisów na tyle, że ponoć odsunięto go od decyzyjności przy tworzeniu wiosennej ramówki stacji.

Edward Miszczak traci wpływy i możliwość wyboru nowych twarzy stacji. Został odsunięty od tworzenia ramówki wiosennej. Jest tylko konsultantem. Ale wiadomo, Polsat milczy. Oficjalnie niby ciągle rządzi Miszczak, ale w praktyce ramówkę przygotowują Katarzyna Wajda i Stanisław Janowski - cytuje pracownika Polsatu serwis "Show News".

Informator dodaje też:

Trudno od razu publicznie napiętnować Miszczaka, ale jednak to, co się wydarzyło teraz jesienią, to niewypał. W ogóle każda telewizja po tej jesiennej ramówce słabo wypadła i zastanawia się, co dalej. To oczywiście żadne wytłumaczenie, bo w Polsacie miało być lepiej - podsumowuje, odnosząc się do dalszych losów poszczególnych formatów:

Teraz ważą się losy wielu programów. Co zostanie? Raczej "TTBZ", bo oglądalność poszła w górę. Szukają teraz gwiazd, aby zrobić największe gwiazdy poprzednich edycji. A "TzG" to wielka niewiadoma. Jest kilka pomysłów, włącznie ze sprzedażą do innej stacji.

Prawda o sytuacji Edwarda Miszczaka w Polsacie

Pudelek również skontaktował się z pracownikiem Polsatu. Rzecznik grupy zdementował pojawiające się plotki i odniósł się do aktualnej sytuacji dyrektora programowego.

Edward Miszczak odpowiada cały czas za kwestie ramówkowe w Telewizji Polsat - przekonuje Tomasz Matwiejczuk.

Zaskoczeni?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(518)
Fud baj An
4 miesiące temu
Najbardziej mu zaszkodziła afera z usunięciem Dowbor od programu "Bob Budowniczy"... Gość chciał zaprowadzić swoje porządki w stacji, ale ściął jedno z najbardziej urodzajnych drzew, w dodatku w taki sposób, który mocno oburzył widzów...
Yyy
4 miesiące temu
Dla takiego wytrawnego gracza to musi być policzek. Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. Ciekawe, czy Gąsowski i Skrzynecka otwierają już szampana?
Ehh
4 miesiące temu
Wystarczą wypowiedzi Pana Miszczaka nt Pani Janoszek po serii kłamstw i sugerowanie, że przyjmie ją z otwartymi rękoma. To jest niesmaczne i pokazuje niskie morale osoby, która pozwala takiej osobie występować i się promować. To jakby mówić, nasza stacja promuje kłamstwom kłamstwo jest w cenie, sprzedaje się, kłamstwo jest Ok. Kłamiesz? Zapraszamy do stacji Polsat 😔
Mimoza
4 miesiące temu
Pan Niewypał 💁🏻‍♀️
ola
4 miesiące temu
Nie oglądam Polsatu bo nie proponuje niczego interesującego.
Najnowsze komentarze (518)
Godność
3 miesiące temu
68 lat. To dobry wiek, żeby wrzucić na luz i cieszyć się swoimi sukcesami zawodowymi, a nie cały dorobek życia na końcówce kariery marnować.
Rada nadzorcz...
3 miesiące temu
Źródła mówią że to przez to iż odkryto że Edward zmienił jedną literę w swoim prawdziwym nazwisku z K na M, czyli nie Miszczak a Kiszczak i teraz Polsat musi się odciąć żeby nie był posądzony o to że ma nie modne korzenie :|
Wyłączyłam Po...
3 miesiące temu
To wielki błąd że zostaję ale skoro Polsat stać na straty to ich sprawa. Ogladalnosc za chwilę będzie zerową i reklam firmy nie będą tam dawać. A powiedzieli że kasa z reklam była najważniejsza. Zatem gratulacje za takie podejście.
Adatoniewypad...
3 miesiące temu
Syndrom Prezesa. Nie wie, że jego czas minął.
Jula
4 miesiące temu
Dziaders nie czuje zupełnie widzów. Jego czas już minął. Na emeryturę!
Amigo65
4 miesiące temu
Najwyższy czas , Polsat jest dla mężczyzn powyżej 170 cm wzrostu
Nora
4 miesiące temu
Rozwala stacje Polsat.jego programy to dno
Gogo
4 miesiące temu
Miszczaka na emeryturę wystarczy że już namieszał a tak miało być dobrze haha
Gość
4 miesiące temu
Czas na emeryturę!!!
Ojtam
4 miesiące temu
Po prostu PiS wchodzi do Polsatu i przerabia go na TVP bis
Ada
4 miesiące temu
To szkoda że zostaje. Ostatnie jego decyzje działają na niekorzyść Polsatu. Skoro zostaje to widać taka jego rola.
Emka
4 miesiące temu
Nie mam telewizora od 15 lat, nie oglądam żadnej stacji.
Foooooo
4 miesiące temu
kiedyś w pralni pracował. U Pochankę i Dariusza FO$$-atiego ojca Werki. Teraz pracował na serio...
Justincase
4 miesiące temu
Nie oglądam niczego w czym palce macza Miszczak.
...
Następna strona