Baby
|
aktualizacja

TYLKO NA PUDELKU: Nowa dziewczyna Czarka Jóźwika marzy o karierze... piosenkarki: "To moja największa pasja"

48 reakcji
0
0
48
Podziel się

Musimy naprostować kilka faktów o 19-letniej dziewczynie byłego chłopaka Maffashion. "Nie jestem fryzjerką!" - oznajmia Alicja w rozmowie z Pudelkiem.

Czarek i jego nowa dziewczyna
Czarek i jego nowa dziewczyna (Instagram.com)

Po słynnym rozstaniu nad talerzem sushi Maffashion bardzo szybko przebolała rozstanie z Czarkiem Jóźwikiem. Nie wiadomo, czy były to właściwości surowej ryby czy może wrodzonego wdzięku Sebastiana Fabiańskiego, z którym niebawem zaręczyła się szafiarka. Jak donoszą nasi informatorzy, Czarek umawia się natomiast ze śliczną gwiazdką Instagrama, Alicją Malec.

Wczoraj przedstawiliśmy wam aspirującą celebrytkę i jej fotki na Instagramie. Choć napisaliśmy, że ukochana Jóźwika jest fryzjerką, teraz musimy naprostować kilka faktów. Otóż Malec nie zajmuje się profesjonalnie stylizacją fryzur, tylko asystuje czasem mamie, która czesze wiele gwiazd show biznesu. Alicja z kolei marzy o karierze piosenkarki. Powiedziała o tym w rozmowie z Pudelkiem.

- Śpiewam od kiedy pamiętam, to moja największa pasja. Przestałam śpiewać, bo przeprowadziłam się, ale od nowego roku zaczęłam znowu - wyznała dziewczyna Jóźwika, która od 8 dni (?) znów ćwiczy struny głosowe.

- To moja największa pasja, chcę się na tym skupić. Śpiewam bo lubię, nie potrzebuję z tego wyświetleń, czy nie wiem czego - dodaje.

48
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(48)
Agt
3 tyg. temu
Nie zasypia gruszek w popiele... Takie to trudne?
do szkoły!!!
3 tyg. temu
Najpierw sam się naprostuj, Baby! - "nie zasypuje gruszek w popiele"!??? "nie zasypiać gruszek w popiele"! "nie zasypiać gruszek w popiele"!!! nie zasypiać!!!
Auau
3 tyg. temu
Nie wiem, czy taka śliczna. Kolejny klon.
do szkoły!!!
3 tyg. temu
Najpierw sam się naprostuj, Baby! - "nie zasypuje gruszek w popiele"!??? "nie zasypiać gruszek w popiele"! "nie zasypiać gruszek w popiele"!!! nie zasypiać!!!
Gosc
3 tyg. temu
Kolejne zblazowane dziecko:p o Tempora o Mores
Najnowsze komentarze (48)
Smutne
3 tyg. temu
I po to jej ten Czaruś, marketing, promocja algorytmy, opłacalność tak wygląda dzisiejszy showbiznes. Autentycznych ososbowsci jest jak na lekarstwo
Esobar
3 tyg. temu
A kto to ten Sebastian FABIAŃSKI?
koko
3 tyg. temu
zostanie albo piosenkarka, projektantką, aktorką lub blogerka modowa
Aga
3 tyg. temu
A kto to ten Jóźwiak????
Laura
3 tyg. temu
Fajne oczy ten Czaruś ma!😊
Uhf
3 tyg. temu
To kim w końcu jest? Bo nie v rozumiem. "Nie jest fryzjerka, tylko marzy o karierze piosenkarki". Czyli kim jest, czym się zajmuje?
Asia
3 tyg. temu
Kiedyś gruszki pieczono w popiele, w piecu...ważne było, żeby nie zasypać (czyli nie przegapić) momentu wyjęcia owoców z pieca... bo wystarczyła chwila za późno i spalały się...stąd frazeologizm "nie zasypiać gruszek w popiele", czyli nie przegapić ważnej chwili, sprawy... to proste, uczy sie o tym w 7. klasie :)
Ehe
3 tyg. temu
Albo ma bardzo krótka pamięć, jeśli śpiewa odkąd pamięta, albo robi to bardzo źle, bo przez te kilkanascie lat nikt o niej nie słyszał, a były już setki edycji programów dla talentów wokalnych.
Anja92
3 tyg. temu
Mam brata o 9 lat starszego i w wieku 19 lat patrząc na jego kolegów absolutnie nie chciałam się wiązać z kimś w takim wieku.. Wiadomo im jesteśmy dojrzalsi to różnice się zacierają, ale na tamten czas wolałam rówieśników.. No ale to ja
Profesor
3 tyg. temu
Nie wie czego nie potrzebuje, więc powinna wiedzieć, czego potrzebuje. Tak wynikałoby logicznie z jej słów.
Lajf
3 tyg. temu
Każdy w tym wieku jest głupi. Ale nie każdego pokazują i cytuja w mediach. Za 15 lat ta panna będzie mieć poczucie wielkiego obciachu.
Luzz
3 tyg. temu
o rany, następna piosenkarka. niedługo w biedronce nie będzie nikomu robić...
WpNrd
3 tyg. temu
Jak to rzetelne media, naprostowac fakty, żeby pasowały do waszych wymyślonych teorii. Napiszcie wprost, teraz naklamiemy, żeby potem mieć o czym pisać i się tym podniecać.
Afeee
3 tyg. temu
Czarek i jego malec.