Trwa ładowanie...
Przejdź na
Neta
|
aktualizacja

Polsat wprowadził zakaz w "Tańcu z Gwiazdami". Dziennikarze NIE MOGLI pytać o Dagmarę Kaźmierską

108
Podziel się:

Po ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" dziennikarze nie mogli swobodnie zadawać pytań. Stacja zabroniła im pytać gwiazdy o Dagmarę Kaźmierską i aferę, którą od kilku dni żyje cała Polska.

Polsat wprowadził zakaz w "Tańcu z Gwiazdami". Dziennikarze NIE MOGLI pytać o Dagmarę Kaźmierską
Polsat zabronili pytań o Dagmarę Kaźmierską (AKPA)

O tym, że Dagmara Kaźmierska ma za sobą kryminalną przeszłość, wiedział każdy. Była skazana prawomocnym wyrokiem za stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji.

Udział Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami" od samego początku budził sporo kontrowersji, a oliwy do ognia dolał artykuł serwisu Goniec, w którym ujawniono, że "celebrytka" zleciła gwałt na pracownicy swojego domu publicznego, a dodatkowo stosowała przemoc.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Za wejściówkę na widownię "Tańca z Gwiazdami" trzeba zapłacić 200 złotych. Co na to Hakiel?

Polsat zabronił zadawania pytań o przestępczą przeszłość Dagmary Kaźmierskiej

Już w tym tygodniu informowaliśmy, że Polsat do odwołania usunął z ramówki program "Dagmara szuka męża", a dodatkowo ponoć nie zobaczymy jej w finałowym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Podczas półfinału nie wspominano o Dagmarze. Nieco inaczej było już za kulisami show.

Dziennikarze, w tym także reporterka Pudelka, przed rozpoczęciem nagrań usłyszeli, że nie będą mogli zadawać gwiazdom pytań o samą Dagmarę Kaźmierską i aferę z jej udziałem. Wszystko po to, aby nie tworzyć niekomfortowej atmosfery. Pracownicy z działu PR dokładnie pilnowali, aby tak się nie stało. Czuwali podczas rozmów z gwiazdami, czego do tej pory nigdy nie robili.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(108)
Gość
3 miesiące temu
Dajcie juz spokój z tą patologią
awedf
3 miesiące temu
W krajach demokratycznych nie można zabraniać zadawania pytań dziennikarzom. Tylko w krajach autorytarnych robi się takie rzeczy. Widać nie mamy w polskich mediach wolności słowa
Karo
3 miesiące temu
Od tylu lat media o tym wiedziały i dopiero ktoś z tam z Gońca się pofatygował sprawdzić wątek i nagle wszyscy nabrali wodę w usta i szok i niedowierzanie! Serio?!?
Znów Polsat..
3 miesiące temu
A kto zatrudnił Krolikowskiego z wyrokiem za narkotyki? Polsat. Przybytek kryminalistów.
Prawda
3 miesiące temu
Miszczak dyktator wprowadził cenzurę
Najnowsze komentarze (108)
🤣🤣🤣🤣
3 miesiące temu
Zobaczcie tylko te oczy! To spojrzenie! Az bije z nich inteligencja wow😍🔥
Ła ha ha ha!!...
3 miesiące temu
Teraz to są prawdziwe WOLNE MEDIA!!!!
Werka
3 miesiące temu
Gdyby byli prawdziwymi dziennikarzami to by zbojkotowali polsat za cos takiego! A tak sami daja sobie zamykac usta i nawet przy tym nie protestuja!
Gosc
3 miesiące temu
Bo to zla kobieta jest!
wanda
3 miesiące temu
Bardzo dziwne....??? Dziennikarzom, nie wolno pytać...???/ Przepraszam, a Polsatowi, można było zatrudniać, ta panią...???Na kim spoczywała większa odpowiedzialność...???/ Najlepiej jest sie wyprzeć wszystkiego, albo zwalić winę na kogoś...i samym być w porządku...????Polsat obniża loty, jak TVN...!!!!
dlaczego?
3 miesiące temu
usunęliście 70% komentarzy. Zaczyna się zamiatanie tematu pod dywan?
Słabe to
3 miesiące temu
Przecież o jej przeszłości wiadomo od dobrych kilku lat. Dopiero jak Polsat ja zatrudnił raczyliście się zainteresować co to za człowiek?! Śmiech na sali
Ktosk
3 miesiące temu
Jakby dziennikarze na poważnie zajęli się sprawa tej osoby to wiele jeszcze nie odkrytych przeszłych i obecnych brzydkich rzeczy ujrzałoby światło dzienne .
PolaZ
3 miesiące temu
Gdy się czyta te artykuły Gońca to się robi smutno. Wychodzi na to, że w prostytucję wpychają swoje kobiety ich mężczyźni. Poprzez zrobienie dziecka i ucieczkę przed wspólną odpowiedzialnością. Tak było przynajmniej w przypadku tych kobiet z artykułów. W dodatku brak wsparcia od organizacji rządowych, środowiska, domu rodzinnego. I jeszcze poważne problemy zdrowotne.
Sara
3 miesiące temu
Ale macie radochę, nic innego się nie liczy.To wszystko już było, i została odpowiednio ukarana , więc o co chodzi.
Ezer
3 miesiące temu
Dziennikarze mają tańczyć jak im Polsat zagra? wasza gwiazdunia tańczyła i wyszliście na tym jak Zabłocki na mydle, od dziennikarzy którzy piszą prawdę się odczepcie
Poggo
3 miesiące temu
Może to przez to, że mało wiemy i agencja towarzyska kojarzy nam się w sumie pozytywnie przez te nazwę specjalnie wymyśloną, by budzić miłe skojarzenia. Tymczasem jak wynika z tych akt jest to mega przemoc, nadużycia, cierpienie i upodlenie. I co niepojęte kobieta kobiecie taki los... Dagmara jest przebojowa i da się lubić. Jednak jest także wulgarna, bezczelna i bez skrupułów. Hańba Polsatowi za tę celową promocję gangsterki👎👎👎
Kaśka
3 miesiące temu
I życie samo zweryfikowało tą panią.
Paula
3 miesiące temu
Na poczatku sama oglądałam królową ale jak zobaczyłam transmisję na FBi jej chamskie zachowanie i pr zeklenstwa to miałam dość,brak słów i jeszcze synuś chyba był przy tym?
...
Następna strona