Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
Dymek
|

TYLKO NA PUDELKU: Produkcja "Dance Dance Dance" jest ZAWIEDZIONA Joanną Jędrzejczyk: "Jej wypowiedzi NIE NADAJĄ SIĘ do emisji"

489
Podziel się:

Jak donosi nasz informator, "producenci bardzo liczyli na mocny charakter Joanny Jędrzejczyk". Niestety, przyćmiły ją surowe oceny pozostałej części jury. Oprócz tego dowiadujemy się, że sporo zamieszania za kulisami show wywołało spięcie na linii Ida Nowakowska - Paweł Cieślak...

TYLKO NA PUDELKU: Produkcja "Dance Dance Dance" jest ZAWIEDZIONA Joanną Jędrzejczyk: "Jej wypowiedzi NIE NADAJĄ SIĘ do emisji"
"Dance Dance Dance". Produkcja nie jest zadowolona z Joanny Jędrzejczyk (TVP2, East News)

Program Dance Dance Dance powrócił na antenę telewizyjnej Dwójki, budząc niemałe emocje. Wszystko to za sprawą jury, w którego składzie pojawiły się nowe nabytki Telewizji Polskiej - Agustin Egurrola i Joanna Jędrzejczyk. Oprócz tej dwójki w fotelu jurorskim zasiada także Ida Nowakowska. Niestety już po dwóch odcinkach okazało się, że nowy skład "ekspertów" nie do końca przypadł do gustu fanom programu.

Zobacz także: "Dance Dance Dance": Anna Mucha śpiewa Kasi Stankiewicz

Widzowie Dance Dance Dance nie kryją swojego oburzenia zbyt surowymi ocenami jurorów, a zwłaszcza Agustina Egurroli. Jak donosi jednak nasz informator, mimo tych krytycznych głosów program cieszy się sporą popularnością, bo budzi kontrowersje. To cieszy produkcję show, ale problemem okazała się... Joanna Jędrzejczyk. Okazuje się bowiem, że liczono na jej nieco ostrzejsze oceny.

Producenci bardzo liczyli na pazur oraz mocny, kontrowersyjny charakter Joanny Jędrzejczyk, jednak po 2 odcinkach okazało się, że prywatne problemy uczestników oraz surowe oceny Agustina i Idy przyćmiły zupełnie jej osobę. Ponadto trzeba wycinać niektóre fragmenty wypowiedzi z jej udziałem, gdyż nie nadają się do emisji - donosi nasz informator.

To jednak jeszcze nie wszystko. Jak udało nam się ustalić, sporo zamieszania za kulisami show wywołało także spięcie na linii Paweł Cieślak - Ida Nowakowska. Pisaliśmy o tym tutaj: "Dance Dance Dance". Paweł Cieślak OBURZONY prośbą jury. Ida Nowakowska: "MAŁO ELEGANCKIE".

Okazuje się, że całe to zdarzenie po zakończeniu nagrań mocno przeżywała Ida Nowakowska, która miała stwierdzić, że "zawiodła się na Pawle", a jego "odzywka była nie na miejscu".

Po programie jurorzy rozmawiali na temat punktacji i zaistniałej sytuacji. Zastanawiali się, czy taka odzywka względem nich była w ogóle na miejscu. Szczególnie oburzona była Ida Nowakowska, która w TV powiedziała, że było to mało eleganckie, natomiast za kulisami oświadczyła, że zawiodła się na tym uczestniku. Nie podobało jej się to, że dyskredytuje punktację osób bardziej doświadczonych od niego i zmusza ich do reakcji, które narażają jury na ośmieszenie - słyszymy.

Myślicie, że Joanna trafi na dywanik?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(489)
gość
3 lata temu
Kiepsko ogląda się ten program przez atmosferę która tam panuje. Mam wrażenie że wszyscy są tam sfrustrowani. Jurorzy rywalizują między sobą i chcą by ich wypowiedzi były najbardziej zauważone (największe ciśnienie ma na to Egurrola) uczestnicy też jacyś niezadowoleni, zdemotywowani, mają poczucie niesprawiedliwości. Niby rozrywka a jakaś taka depresyjna XD
Cześć
3 lata temu
Skoro pani od nawalania się po gębie zostaje ekspertem od tańca, to nie ma dziwne, że jest słabo.
Nic
3 lata temu
Brakuje mi Kupisza. Był zawsze taki kulturalny i odnosił się z szacunkiem do uczestników. Nawet jak oceniał złe, to i tak wypowiedzią motywował wszystkich do pracy.
TERESA.
3 lata temu
IDY -jest już za dużo wszędzie , tak jak kiedyś Kasi Cichopek. Bardzo niesmaczne było jak IDA kłóciła się z Augurolą,dostawa dostawała wścieklizny-to był tragizm.Każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie.Ona nie powinna już tam siedzieć . Zachowanie Idy było tragiczne.
bnick
3 lata temu
Dlaczego to zdziwienie? Wypowiedzi pani Jędrzejczyk były dostępne w różnych mediach zanim ją zatrudniono
Najnowsze komentarze (489)
Okcia
3 lata temu
Jak zwykle odbieracie ludziom skrzydła zamiast powiedzieć kilka dobrych słów, halo.. To wcale nie boli :) Macie za wysokie wygórowania i zbyt wysoko stawiacie poprzeczkę.
Asd
3 lata temu
Kupisz wróć. Jesteś najlepszy
Znajoma
3 lata temu
Czytając opinie dochodzę do wniosku, że to jakaś zorganizowana nagonka na ten program. Chyba was wszystkich wynajęła Lemparcica. Moim zdaniem program jest super i nie ma się do czego przyczepić. Powiem więcej: nareszcie jury zachowuje się profesjonalnie nie lansując siebie, tylko uczciwie ocenia.
Dana
3 lata temu
Ida i Egurola prześcigają sie w walce o tytuł najsurowszego jurora....beznadzejne jury!!! Przestałam oglądać!!!
prawda
3 lata temu
Taki program powinni oceniać fachowcy co na co dzień pracują w tym fachu i znają się na tym .Joanna ma takie pojęcia jak Grabowski w tańcu z gwiazdami.
hele
3 lata temu
Nie lubię tego programu, tej ciągłej krytyki nie da się oglądać
pol
3 lata temu
Jeżeli chodzi o Roxanę Węiel to chwała jej za występ na eurowizji, ale to jeszcze dziecko i jak na dzisiaj to jej miejsce jest w szkole, a tu ktoś chce zrobić z niej gwiazdę klasy międzynarodowej i nie tylko z niej. Więc powiem dzieci do szkoły bo już mają wypaczone charaktery.
gość
3 lata temu
To prawda-bo do takich programów należy zatrudniać fachowców i to takich , którzy potrafią się wypowiadać z kulturą.
????
3 lata temu
Joanna jest bardzo fajna. Ten juror jest okropny. Jak się mądrzy, nie da dojść nikomu do głosu
sy*
3 lata temu
Trzy braki honoru
e-54
3 lata temu
Nikomu nie przyszło do głowy, że ta Pani nie nadaje się do tego programu, ponieważ ona jest lepsza w czym innym. Podjęła się tego zadania, ale ją przerosło. I co mieć do niej pretensje.
nick
3 lata temu
Ona powinna zostać na ringu, a miejsce w jakimkolwiek jury powinna zajmować osoba z kompetencjami do oceny ludzi pod kątem tańca..
zycie
3 lata temu
skąd mysl ze Joanna ma pazur itd? dlatego ze walczy? niestety ale to nie jest wyznacznikiem. Dziwne ze a nią sie zdecydowali. DO samej Joanny ciezko miec pretensje - to jej 1 przygoda z programem itd. uczy sie dopiero. Ale tak cyz siak nie kazdy nadaje sie do TV i rozmowy na forum
sdfg
3 lata temu
jedna wielka żenada
...
Następna strona