Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
Droppa
|
aktualizacja

TYLKO NA PUDELKU: Przerażające nagranie z ostatnich godzin życia Gabriela Seweryna: "JA NAPRAWDĘ UMRĘ"! Mamy komentarz rzecznika pogotowia

2304
Podziel się:

Redakcja Pudelka ustaliła, jak zdaniem służb wyglądała interwencja u Gabriela Seweryna, zanim ten samodzielnie dotarł na szpitalny oddział ratunkowy na kilka godzin przed swoją śmiercią. Rzecznik Pogotowia w Legnicy wyjaśnił, dlaczego ratownicy zmuszeni byli wycofać się z miejsca wezwania.

TYLKO NA PUDELKU: Przerażające nagranie z ostatnich godzin życia Gabriela Seweryna: "JA NAPRAWDĘ UMRĘ"! Mamy komentarz rzecznika pogotowia
Rzecznik pogotowia komentuje przerażające nagranie Gabriela Seweryna (fot. Instagram)

We wtorkowe popołudnie media obiegła przykra wiadomość o śmierci znanego widzom z Królowych Życia Gabriela Seweryna. Głogowski Szpital Powiatowy potwierdził, że 56-latek został przyjęty na SOR po godzinie 15:00. Po dwóch godzinach doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Mimo prób reanimacji pacjenta nie udało się uratować. Kilka godzin po przekazaniu tejże informacji w sieci rozpowszechniło się nagranie z "live'a", który został opublikowany tego samego dnia, tyle że parę godzin wcześniej, na instagramowym profilu Gabriela Seweryna. Nagranie mrozi krew w żyłach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rafał Grabias odcina się od "Królowych życia": "Nie tęsknię!"

Ostatnie nagranie Gabriela Seweryna. Krzyczał: "Ja naprawdę umrę"

Na klipie widzimy stojącego na spokojnej ulicy Gabriela Seweryna, który łamiącym się głosem błaga o pomoc. Nieopodal widzimy zaparkowany ambulans.

Boże! Ja pogotowiu cyrki odstawię! Wezwij pomoc, k**wa! Pokaż na mnie. [Gabriel przekazuje kamerę towarzyszącemu mu mężczyźnie] Zobaczcie, jak oni stoją! [Tu pokazuje stojącą nieopodal karetkę] Mnie tu dusi! Nie chcą mi pomóc, słuchajcie!

Dobra, już - stara się go uspokoić nagrywający całe zajście mężczyzna.

Ja naprawdę umrę! Ja chcę, żeby ludzie wiedzieli, jakie mam problemy! Jak mnie szykanują! Naprawdę, pokaż mnie! Niech zobaczą, że to ja jestem! Tu mnie dusi! Zamówiłeś taksówkę?

Tak, zamówiłem! - krzyczy w odpowiedzi zirytowany mężczyzna

Skontaktowaliśmy się z rzeczniczką prasową Głogowskiego Szpitala Powiatowego Ewą Todorov, aby dowiedzieć się, czy do Gabriela Seweryna faktycznie wezwano pogotowie. Wyjaśniono nam, że pogotowie jest instytucją niepodległą szpitalowi, tak więc szpital nie jest właściwą jednostką do udzielania informacji na temat wezwania. Potwierdzono natomiast, że Gabriel Seweryn nie został przewieziony do placówki medycznej karetką, tylko dotarł do niej w inny sposób.

Mam informację, że pacjent nie został przewieziony przez zespół ratownictwa medycznego. W jaki sposób dotarł na miejsce - czy taksówką, czy ktoś go przywiózł - tego już nie wiem.

Rzecznik pogotowia tłumaczy przerażające nagranie Gabriela Seweryna

Skontaktowaliśmy się następnie z rzecznikiem prasowym Pogotowia Ratunkowego w Legnicy (w Głogowie istnieje jedynie filia oddziału legnickiego) Szymonem Czyżewskim. Rzecznik potwierdził, że ratownicy medyczni faktycznie zostali wezwani do przypadku pana Gabriela Seweryna. Podjęto jednak decyzję o wycofaniu się z akcji, mając na względzie bezpieczeństwo ratowników.

Z dokumentacji wynika, że na miejscu wezwania zagrożone było bezpieczeństwo ratowników. Grożono im, dlatego się wycofali. Na miejsce została wezwana policja.

Rzecznik potwierdził, że wezwanie dotyczyło "bólu w klatce piersiowej i silnej duszności".

Skontaktowaliśmy się z rzecznikiem prasowym Komendy Powiatowej Policji w Głogowie. Do momentu publikacji nie otrzymaliśmy jeszcze odpowiedzi na zadane pytania.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(2304)
Menma
3 miesiące temu
To musiał być przerażające czuć że umiara i nikt nie chce mu pomóc :( szkoda człowieka
🤬🤬🤬🤬🤬🤬
3 miesiące temu
Teraz będą odwracać kota ogonem! Hańba! Człowiek nie żyje, bo mu nie pomogliście!!!!
Kamila
3 miesiące temu
przerazajace..........ktos powinien poniesc za to odpowiedzialnosc
Ehh
3 miesiące temu
Patogiczne panstwo. Przemocowe spoleczsnstwo.
Menam
3 miesiące temu
To musiało być przerażające dla niego, czuć że umiera i nikt nie chce mu pomóc :( szkoda człowieka
Najnowsze komentarze (2304)
abc
3 miesiące temu
Na co czekali Ci Panowie z pogotowia , może ktoś mi odpowie na to pytanie ???????????????????????????????????????????????????????????????/
Ter
3 miesiące temu
Ratownicy są narażeni na przeróżne incydenty, mój brat też kiedyś wyłapał w szczękę, gdy chłop na koncercie nagle odzyskał świadomość i ponyślał, że policja go zawija. Ratownik mósi pilnować by samemu nie doznać uszczerbku bo wtedy może już nie mieć możliwości konuś pomóc.
Pola
3 miesiące temu
Straszne! To jest umyślne spowodowanie śmierci!
Brak słów
3 miesiące temu
Gabriel po rostanu z Rafałem bardzo się pogubił. Wziol sobie przylepie który zyrował na nim z każdej strony stał się wrakiem człowieka. Podupadł na zdrowiu zaczol wszystko sprzedawać zamykać całe życie kochał to co lubił nagle serce nie wytrzymało . Partner też powinie odpowiedzieć z kodeksytu karnego za nie udzielenie pomocy tylko nagrywanie i osoby które stały i się orzyglindsky Nik nie raguje co za społeczeństwo puzniej. Jest jsk jest tragedia gotowa
Poniekąd
3 miesiące temu
Poniekąd sami mogli wezwać policję o nie udzielenie pomocy , w potrzebie. Ten pseldo partner zamiast trącić czas na nagrywanie laiv to powinien skupić się na udzieleniu pomocy i jak najszybciej wezwać inny zespół albo jakieś inne służy. Sami grali sobie też na nie korzyść i odwlekanie czasu gdzie tu kluczowe był czas, Czas .
Fan pralek
3 miesiące temu
Najważniejsze, że partner nic mu nie pomaga tylko filmuje.
Oko
3 miesiące temu
Każdy wie kto miał z nimi do czynienia, robią co chcą bogowie karetek, decydują o życiu zamiast bezwarunkowo ratować każde, lumpa nie wezmą bo karetkę trzeba później dezynfekować, i za dużo roboty, a tu co zawiniło ? To że P..dał? Gej też człowiek kurła jego mać. Teraz zacznie się tuszowanie sprawy i podrzucanie dowodów żeby obrócić kota ogonem. Nie lubię tęczaków bo nie muszę, ale każdego człowieka szanuję bo życie jest bezcenne.
bvcver
3 miesiące temu
Ratownicy czego się bali ?, być może tym, że mają pomoć. Skandal człowiek zrozpaczony krzyczy, że umiera, a Oni stoją i nic nie robią
KJ
3 miesiące temu
Moje najszczersze wyrazy współczucia dla mamy i całej rodziny ., 🖤,,
Anioł
3 miesiące temu
Spoczywaj w spokoju 🖤
Basia
3 miesiące temu
Teraz będą mówić, że musieli się wycofać bo byli zagrożeni, znam to i nie wierzę w ani jedno ich słowo, po prostu nie zrobili nic żeby człowiekowi pomóc. Znieczulica.
mrok
3 miesiące temu
Ten Serial ma jakąś Klątwe po mału wszyscy się wykruszają po,prostu coś jest na |RZECZY czekamy na następnych \celebrytach tego patologicznego PROGRAMU
Cccprawda
3 miesiące temu
Jakie zagrożenie!!!! A co on strzelał do nich !!!! Też bym krzyczała jak by mnie olewali !!!! ...
Cccprawda
3 miesiące temu
Dori
...
Następna strona