Trwa ładowanie...
Przejdź na
Venus
Venus
|
aktualizacja

TYLKO NA PUDELKU: Ujawniamy, dlaczego Roksana Węgiel i Kevin Mglej przyspieszyli ślub cywilny. "Nie mogli dłużej czekać"

Podziel się:

Kilka tygodni temu informowaliśmy, że Roksana Węgiel i Kevin Mglej najprawdopodobniej są już małżeństwem. Według naszych najnowszych ustaleń, ślub cywilny pary odbył się w marcu ze względu na pogarszający się stan zdrowia babci 27-latka, która odeszła w zeszłym tygodniu. Data również nie była przypadkowa - ślub cywilny miał miejsce rok po zaręczynach.

TYLKO NA PUDELKU: Ujawniamy, dlaczego Roksana Węgiel i Kevin Mglej przyspieszyli ślub cywilny. "Nie mogli dłużej czekać"
Ślub cywilny Roksany Węgiel i Kevina Mgleja został przyspieszony (AKPA)

Roksana WęgielKevin Mglej tworzą bez wątpienia jedną z najgorętszych par w świecie rodzimego show-biznesu. Przypomnijmy, o łączącym ich uczuciu świat dowiedział się w styczniu 2023 roku. Wówczas zwyciężczyni Eurowizji Junior potwierdziła krążące w Internecie spekulacje o miłosnej relacji, a już cztery miesiące później pochwaliła się zaręczynami ze starszym o osiem lat autorem tekstów. Przez ostatnie miesiące 19-letnia gwiazda podkreślała, że moment, gdy stanie na ślubnym kobiercu, zbliża się nieubłaganie, lecz chciałaby utrzymać jak najwięcej szczegółów ceremonii w tajemnicy. Zdaje się, że zakochani dopięli swego i powiedzieli sakramentalne "tak" z dala od blasków fleszy. W sieci łatwo można znaleźć dowód na to, że Roksana i Kevin najprawdopodobniej są już po ślubie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Przyszli teściowie wspierali Roxie na widowni. Jej rodzice pojawią się na odcinku live? "Mają swoje zobowiązania, ale..."

Roksana Węgiel i Kevin Mglej pobrali się rok po zaręczynach

Choć od ujawnienia sensacyjnych informacji o zawarciu małżeństwa minęły już dwa tygodnie, Roksana Węgiel i Kevin Mglej wciąż nie zdecydowali się na potwierdzenie medialnych doniesień. Na łamach Pudelka informowaliśmy, że ślub cywilny pary odbył się najpewniej w okolicach 29 marca, na co wskazuje data zmiany nazwiska piosenkarki w internetowej dokumentacji. Jak udało nam się ustalić, sformalizowanie związku Roxie i Kevina zostało przyspieszone:

Roksana i Kevin nie mogli dłużej czekać. Babcia 27-latka, z którą był bardzo związany, była ciężko chora - donosi nasz informator.

We wtorek na portalu ShowNews ukazał się artykuł o przykrych okolicznościach niedzielnego występu Węgiel i Mgleja w "Tańcu z Gwiazdami". Powołując się na informatora, wspomniany serwis ujawnił, że babcia Kevina odeszła w zeszłym tygodniu.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl