Trwa ładowanie...
Przejdź na
Venus
Venus
|
aktualizacja

Ukochana Marcina Hakiela zdradza, czy poszłaby na PODWÓJNĄ RANDKĘ z Kurzopkami i mówi, jak na nowy związek zareagowała jej mama(WIDEO)

85
Podziel się:

Nowa partnerka Marcina Hakiela coraz lepiej odnajduje się w blasku fleszy. W rozmowie z reporterem Pudelka Dominika zdradziła m.in., czy dałaby się namówić na podwójną randkę z Katarzyną Cichopek i Maciejem Kurzajewskim.

Ukochana Marcina Hakiela zdradza, czy poszłaby na PODWÓJNĄ RANDKĘ z Kurzopkami i mówi, jak na nowy związek zareagowała jej mama(WIDEO)
Ukochana Marcina Hakiela poszłaby na podwójną randkę z Kurzopkami? (AKPA, Pudelek Exclusive)
Zobacz także: Partnerka Marcina Hakiela opowiedziała o opiece nad jego córką. Spotka się z "Kurzopkami"?

O Marcinie Hakielu dyskutuje się w ostatnich tygodniach głównie ze względu na jego powrót do "Tańca z Gwiazdami". Równie wiele emocji wzbudza życie miłosne tancerza, w którym nie ma mowy o nudzie. Były mąż Katarzyny Cichopek od kilku miesięcy spotyka się z niejaką Dominiką, która w odróżnieniu od poprzedniej partnerki celebryty, nie nalegała na ukrywanie związku przed światem. Ukochana 40-latka czuje się zresztą coraz pewniej w blasku fleszy, co udowodniła za kulisami tanecznego show Polsatu.

W minioną niedzielę partnerka Marcina Hakiela udzieliła wywiadu reporterowi Pudelka Cezaremu Wiśniewskiemu. Jak bliscy Dominiki zareagowali na wieść, że spotyka się ze znaną osobą?

Moja mama powiedziała mi przez telefon: "Boże, Dominika, ty to zawsze musisz...", ale oczywiście tak z żartem, pozytywnie, bardzo dobrze. Po prostu dla nich najważniejsze jest to, żebym była szczęśliwa - podkreśliła ukochana tancerza.

Jak partnerka Marcina Hakiela reaguje na powracający temat rozwodu tancerza?

W zeszłym tygodniu na tapet powróciło rozstanie Marcina Hakiela z Katarzyną Cichopek. Gwiazda "M jak miłość" w autorskim podcaście przyznała, że wylała się na nią fala hejtu, po tym gdy jej były mąż opowiedział w telewizji o okolicznościach zakończenia małżeństwa. Czy Dominice przeszkadza, że wciąż mówi się o przeszłości jej ukochanego?

Nawet tego nie śledzę, już przestałam się tym interesować. Myślę, że to jest taka, jak to Marcin mówi "przeszłość zaprzeszła". Ja to też rozumiem, że media tak działają (...). Mam nadzieję, że temat się ukróci, bo nie ma już o czym mówić, temat został wyczerpany - zaznaczyła.

Ukochana Marcina Hakiela poszłaby na podwójną randkę z Kurzopkami?

Nasz reporter zapytał przewrotnie Dominikę, czy poszłaby ze swoim wybrankiem na podwójną randkę z Katarzyną CichopekMaciejem Kurzajewskim.

Nie, zdecydowanie sobie tego nie wyobrażam. No jak!? Tak jak Marcin chyba nie chciałby się z moim byłym partnerem spotykać na randkach, to myślę, że ja też nie. To jest normalne i zdrowe podejście - odpowiedziała bez zastanowienia.

Dominika pojawiła się na widowni "Tańca z Gwiazdami" z córką Marcina, Heleną. Jak odnajduje się w roli macochy? Odpowiedź w powyższym materiale wideo.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(85)
ewa
3 tyg. temu
Wygląda nawet na sympatyczną. Ale ludzie obudzcie się!!! Co z 100 obietnic Tuska? śmiech na sali. Hołowania chce wgniatywać P. w ziemie. Czyimi rękami ? NAszych mężów??? oszukali nas
Milka 🤦🏼‍♀️
3 tyg. temu
Sami nakręcacie hejt! Po co takie pytania?
Megi
3 tyg. temu
Jacy dziennikarze na pudełku takie pytania 😂
EWA
3 tyg. temu
A ONI CIĄGLE O KASI NIE MA INNEGO TEMATU
Hahaha
3 tyg. temu
Serio coraz gorsze te pytania. Pytają ją czy poszłaby na podwójną randkę z byłą żoną jej partnera. Haha. Może jeszcze wymiana partnerów na randce? Albo jakiegoś piłkarza kadry pytają: Czy to przez spotkanie z Żugajką tak wzrosła forma? Co to za pytanie? Żugajka miała go trenować, wymasować czy dać mu się odstresować i spuścić ciśnienie? Masakra.
Najnowsze komentarze (85)
ioa
2 tyg. temu
jaka ona jest infantylna, udaje nastolatke, celebrytka spragniona lansu
Layla
3 tyg. temu
Ale to dziewczyno nie te poziomy dla ciebie co by nie mówić to Maciek i Kaśka przy tobie to nie ta liga co ty i Hakiel.
Klin
3 tyg. temu
Oboje do pięknych nie należą , urodą nie grzeszą i rozumem też . Dajcie spokój sobie z tą parą która nadal lansuje się na Cichopek , do Kaśki tej kobiecie naprawdę daleko i nie piszę tego złośliwie .
Aaa
3 tyg. temu
Sprawia wrażenie naprawdę sympatycznej osoby.Wypowiada się składnie.Szkoda tylko,że do zdjęć pozuje tak beznadziejnie,bo wygląda na nich jakby jej oczy nieskalane myślą były
John
3 tyg. temu
Nie ma żadnych wyborów politycznych, to tylko teatr dla mas, żeby co cztery lata nam powietrze z wentyla zeszło, nasz nagromadzony bunt i wqrw. Wszystkie partie to ta sama glina, dzieła się władza między sobą, a wszytsko mają ustalone od dziesięcioleci. Tak naprawdę politycy, nawet prezydenci czy premierzy są tylko pionkami na szachownicy zdarzeń, nad nimi są prawdziwe szychy i konkretne rody trzymające władzę na świecie. Wykonują rozkazy. Nie łudźcie się, że mamy wpływ na jakiekolwiek wybory, bo góra już dawno wybrała za nas. I doskonale wiedzą jakie wydarzenia będą miały miejsce za pół roku, rok i nawet za 100 lat. Nie są jasnowidzami - są realizatorami i „ architektami” każdego ucisku, i woj. ny na świecie.
Alann
3 tyg. temu
Fajna dziewczyna.
Mermol
3 tyg. temu
Co za gowniane pytania! Podziwiam za opanowanie. Fajna dziewczyna!
Vega
3 tyg. temu
Idealna uroda… do radia
Nick
3 tyg. temu
Mentalność nastolatki. W głowie tylko długie pazury, ciuchy i obsesja na punkcie Beyonce. To taki typ co tylko leży i pachnie, a żarcie masz codziennie z pudełek, bo dwie lewe rączki
Gosc
3 tyg. temu
Ma wytatuowany na palcu krzyż sa, tanistyczny. To chore. Komu ona służy
Alex
3 tyg. temu
Ta ukochana i Hakiel niech się nie porównują do Kasi i Maćka wielka przepaść między nimi .Kurzopki to inteligencja i klasa czego nie można powiedzieć o Bon bonach .
Cvv
3 tyg. temu
Fajna dziewczyna, wydaje się być ciepła i pozytywną. Gdy nie robi dziwnych min to dużo zyskuje.
Abi
3 tyg. temu
Super fajna dziewczyna
Cezary
3 tyg. temu
Kim jest ta kobieta ? Czy cokolwiek o niej wiadomo ,?Nikt jeszcze nic nie napisał kto ją utrzymuje czy pracuje co to za cudak wogóle .
...
Następna strona