Trwa ładowanie...
Ivy
Ivy
|

TYLKO NA PUDELKU: Victoria Swarovski - dziedziczka kryształowego imperium imprezuje w Gdańsku! (ZDJĘCIA)

598
Podziel się:
598
Podziel się:

28-letnia Victoria Swarovski ze słynnego rodu potentatów branży jubilerskiej odwiedziła ostatnio Polskę. Zobaczcie, jak wyglądały jej pierwsze chwile po przylocie i wieczór w restauracji nad Motławą. Fajna dziewczyna?

1
 / 14
TYLKO NA PUDELKU: Victoria Swarovski - dziedziczka kryształowego imperium imprezuje w Gdańsku! (ZDJĘCIA)
Victoria Swarovski przyleciała do Gdańska
Victoria Swarovski przyleciała do Gdańska (Pudelek Exclusive)
0
0

Victoria Swarovski, zwana też "europejską Paris Hilton", to 28-letnia dziedziczka słynnego rodu Swarovskich, właścicieli wielomiliardowego kryształowego imperium.

Cztery lata temu w Gdańsku otwarto globalne centrum usług Swarovskiego. Ostatnio Victoria osobiście przyleciała do Gdańska rejsowym samolotem z Zurychu, razem ze swoją świtą. Być może doglądała firmy, którą kiedyś odziedziczy, ale przy okazji bawiła się doskonale.

28-latka miała na sobie jeansy, różową bluzę Saint Laurent, sportowe buty Chanel i torebkę tej samej marki. Ciągnęła za sobą dużą granatową walizkę Louis Vuitton. Po przylocie natychmiast udała się na spacer z psem nieopodal lotniska. Następnie luksusowym BMW pojechała do hotelu.

Wieczorem dziedziczka wybrała się do ekskluzywnej restauracji nad Motławą. Świadkowie twierdzą, że bawiła się doskonale.

Polewała znajomym szampana, piła, jadła kolację i co chwilę wznosiła toasty i dużo się uśmiechała - donosi nasz informator.

Zobaczcie zdjęcia z wizyty Victorii Swarovski w Polsce.

2
 / 14
Wieczór na mieście

Dziedziczka wybrała się ze znajomymi do luksusowej restauracji nad Motławą.

3
 / 14
"Jadła, piła..."

Świadkowie donoszą, że Victoria była w doskonałym nastroju i chętnie kosztowała polskich dań oraz trunków.

4
 / 14
Polewała szampana

Co chwilę wznosiła toasty i polewała znajomym szampana - donosi nasz informator.

5
 / 14
Wcześniej na lotnisku...

Milionerka przyleciała do Gdańska samolotem rejsowym z Zurychu.

6
 / 14
Czworonożny przyjaciel

Oprócz świty znajomych i asystentów, Victorii towarzyszył też piesek rasy shih tzu.

7
 / 14
"Skromna i miła"

Victorii nie przeszkadzała obecność paparazzi. Przyjaźnie uśmiechała się do fotografa.

8
 / 14
Bieg z pieskiem

Swarovski wyprowadziła pupila na spacer nieopodal lotniska. Zadbała też o to, żeby się wybiegał i biegła razem z nim.

9
 / 14
Victoria Swarovski przyleciała do Gdańska
10
 / 14
Victoria Swarovski przyleciała do Gdańska
11
 / 14
Victoria Swarovski przyleciała do Gdańska
12
 / 14
Victoria Swarovski przyleciała do Gdańska
13
 / 14
Victoria Swarovski przyleciała do Gdańska
14
 / 14
Victoria Swarovski przyleciała do Gdańska
KOMENTARZE
(598)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Ania
4 lata temu
tak wyglądają bogaci i normalni ludzie a nie zakompleksienie nowobogaccy...
ETe
4 lata temu
Skromna, miła, śliczna i naturalna :) można ?? można !!
Frania
4 lata temu
No i super, Polska jest piękna
Niki
4 lata temu
Jezu jak ja bym chciala sobie chodzic beztrosko w trampkach i rozowej bluzie majac w glowie,ze 100 mln jest moje
🐩🐩🐩🐩
4 lata temu
Lepiej napiszcie że Siwiec chce pogrążyć Dodę
NAJNOWSZE KOMENTARZE (598)
Caro
4 lata temu
Wkoncu normalna dziewczyna!!! W wygodnym ubraniu i ktora nie boi się deszczu ani wiatru i zwyczajnie biegnie z pieskiem.
eva
4 lata temu
no w niemczech wyrala, konkurs, ,,,mam talent,,,szok ogladalam, ,
oloio
4 lata temu
ładna
Pan
4 lata temu
Ma idealnie dobrane imię do swojego życia!
Ewa
4 lata temu
Gdańsk, przybywam, też za tydzień będę balować. Pudel, dlaczego usuwasz ten koment?
Spragniona
4 lata temu
Chciałabym żeby ktos nalał mi szampana ale nie ma nikogo kto by chciał
Aga
4 lata temu
Zawod: dziedziczka
Koloo
4 lata temu
No i fajnie. Też byłem w knajpie w Gdańsku gdzieś w okolicach motławy i było dobre żarcie. Polecam.
xyz
4 lata temu
to nie shih tzu, to lhasa apso
macer
4 lata temu
Wszyscy piszę że Polska jest piękna...., a to Gdańsk jest piękny , nowoczesny , kulturalny i otwarty i oby taki pozostał .
No, chyba!
4 lata temu
A kupkę sprzątnęła z naszej polskiej ziemi ???
Margo
4 lata temu
Fantastyczny psiak, ale i tak mojego nie zamienilabym na zadnego innego.
Wow
4 lata temu
Piękna , naturalna i uśmiechnięta ! Super !
Ola
4 lata temu
to nie szampan tylko wino biale, wezsza butelka
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Znani na gali rozdania nagród Konkursu Chopinowskiego: Omenaa Mensah z córką Vanessą, Kinga Rusin z Markiem, Julia Pietrucha

Na gali rozdania nagród i koncercie laureatów Konkursu Chopinowskiego pojawiło się kilka znanych twarzy. W Teatrze Wielkim - Operze Narodowej obecna była m.in. Kinga Rusin. Wpadła też Omenaa Mensah z córką.
9.

ZATRZĘSIENIE gwiazd na gali Kobieta Roku Glamour 2025: Doda "na biało", Julia Wieniawa w prześwitującej kreacji, Joanna Koroniewska

We wtorkowy wieczór uwaga rodzimych celebrytów skupiła się na gali Kobieta Roku Glamour. Wydarzenie uświetniły swoją obecnością m.in. Doda, Julia Wieniawa i Joanna Koroniewska. Kto jeszcze wpadł?
8.

Elegancka Jolanta Kwaśniewska buszuje w butiku znanego projektanta. Z zakupów wyszła z bukietem kwiatów

Paparazzi przyłapali Jolantę Kwaśniewską podczas buszowania w butiku Łukasza Jemioła. Z zakupów była pierwsza dama wyszła z bukietem kwiatów, a obładowani torbami asystenci zapakowali je sumiennie do auta. Jesteście ciekawi, co sobie zafundowała na jesień?
7.

Agnieszka Hyży relacjonuje rodzinne wakacje w Egipcie. Pokazała też DZIECI!

Agnieszka Hyży podzieliła się obszerną relacją z rodzinnych wakacji w Egipcie, które zrobiły na niej ogromne wrażenie. Jak zapewnia, wkrótce wróci tu z całą rodziną.
6.

Jennifer Lawrence w spódnicy i SWETRZE (?) melduje się na festiwalu w Rzymie. Ładnie wyglądała?

Jennifer Lawrence pojawiła się na festiwalu filmowym w Rzymie, w ramach którego odbyła się premiera filmu "Die My Love" z jej udziałem. Stylizacja aktorki nie wszystkim przypadła do gustu. Zobaczcie.
5.

Gwiazdy pognały na event marki biżuteryjnej: elegancka Martyna Wojciechowska, Katarzyna Nosowska z synem, Agata Kulesza...

Gwiazdy wpadły na event znanej marki kosmetycznej. Na miejscu zjawiły się między innymi elegancka Martyna Wojciechowska, stonowana Agata Kulesza i stylowa Natalia Szroeder. Była też Katarzyna Nosowska, która zabrała ze sobą syna.
4.

Telekamery 2025. Gwiazdy brylują na ściance: Joanna Liszowska, Agnieszka Hyży, Maria Dębska...

Za nami uroczysta gala rozdania Telekamer. Na ściance brylowała plejada polskich gwiazd. Wpadła między innymi Joanna Liszowska, która zaprezentowała się w prostych włosach. Zobaczcie, kto jeszcze się pojawił.
3.

Marcelina Zawadzka już urządziła się w Dubaju. Ładnie?

Marcelina Zawadzka na początku października obwieściła światu, że wyprowadza się do Dubaju. Celebrytka relacjonuje swoją nową codzienność w mediach społecznościowych. Przy okazji uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała niektóre pomieszczenia w apartamencie, w którym obecnie mieszka. Ładnie się urządziła?
2.

Alessandra Ambrosio zabrała na ściankę 17-letnią córkę. Podobna do mamy?

Alessandra Ambrosio pojawiła się na premierze filmu "Tajny agent" w towarzystwie swojej 17-letniej córki, Anji Ambrosio Mazur. Dostrzegacie podobieństwo?
1.

PUDELEK OCENIA: modowe sukcesy i porażki tygodnia. Mery Spolsky z serduszkami na piersiach, Katarzyna Figura w plisowanej spódniczce

Do naszego zestawieniu największych modowych "petard" załapała się Magdalena Boczarska, Anita Sokołowska czy Emily Ratajkowski. Nie popisały się za to Mery Spolsky czy Katarzyna Figura. Zgadzacie się z naszymi ocenami?