Trwa ładowanie...
Przejdź na
kot
|

Tymczasem Basia Kurdej-Szatan opowiada w tabloidzie o seksie z mężem... Chcecie wiedzieć, co tam się dzieje?

162
Podziel się:

Barbara Kurdej-Szatan zdradziła intymne sekrety z małżeństwa z Rafałem Szatanem. Okazuje się, że pomimo tego, iż są ze sobą od 12 lat, to w ich związku cały czas jest ogień namiętności.

Tymczasem Basia Kurdej-Szatan opowiada w tabloidzie o seksie z mężem... Chcecie wiedzieć, co tam się dzieje?
Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan (AKPA)

Barbara Kurdej-SzatanRafała Szatan są małżeństwem od 12 lat. Para doczekała się dwójki dzieci: 11-letniej Hani i trzyletniego Henryka. Gwiazda w rozmowie z "Super Expressem" wyznała właśnie, że pomimo upływu tylu wspólnych lat w ich związku wciąż nie brakuje ognia namiętności... Chcieliście to wiedzieć?

Barbara Kurdej-Szatan nie narzeka na pożycie

W rozmowie z "Super Expressem" Szatan nie tylko podzieliła się osobistym wyznaniem, ale również dobrą radą.

Seks jest dla nas ogromnie ważny. Myślę, że jest podstawą dobrych relacji w związku. Trzeba pielęgnować uważność na siebie nawzajem, dbać o siebie nawzajem nawet w zwykłej codzienności, wtedy mimo upływu lat nie tracimy zainteresowania sobą w relacji kobieta-mężczyzna - powiedziała Kurdej-Szatan w rozmowie z dziennikiem.

Aktorka przyznała, że dziś już nie mają z mężem tyle czasu, co przed narodzinami dzieci i nie mogą sobie pozwolić na zorganizowanie wyjść czy wyjazdów tylko we dwoje. Jednak mimo to parze udaje się utrzymać temperaturę w związku na naprawdę dobrym poziomie.

Staramy się pielęgnować naszą miłość, a w naszym związku nie brakuje czułości. Mamy bardzo udane życie osobiste - przechwala się aktorka tabloidowi.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan mają podział obowiązków

Celebrytka wyznała także, że udało się im wypracować podział obowiązków, z którego są zadowoleni i który się im sprawdza. Para naprzemiennie zajmuje się wszystkimi obowiązkami. W domu Szatanów nie ma podziału na te "damskie" i "męskie".

Parze udało się także poukładać zobowiązania zawodowe w taki sposób, że się nie mijają, lecz często razem pracują... Słodko?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(162)
Ddd
4 tyg. temu
Kurdejowa już zawsze będzie mi się kojarzyć tylko z obrażaniem polskiego munduru
Lara
4 tyg. temu
Niech ona już przestanie…. Już wystarczająco się popisała w sprawie z „uchodźcami”. Jeszcze teraz będzie uczyć Polaków seksu… litości
Miłość❤️
4 tyg. temu
Panna NIKT i utrzymanek… a teraz to obaj są utrzymankami siebie
Whhh
4 tyg. temu
Atencjuszka. Nie dość, ze przaśnie się ubiera, to jeszcze nie ma za krosz klasy o taktu. No cóż, spadają zasięgi na Instagramie, wiec trzeba sprzedać prywatne sprawy
taaa bylo
4 tyg. temu
Niech przypomni jak z czarnych dzieci zrobiła półsłużacych na zanzibarze
Najnowsze komentarze (162)
ameno
3 tyg. temu
Patrzę na nią, patrzę na niego i jakoś ostatnie o czym myślę to ich seks. Nie chcę tego wiedzieć. Dla mnie oboje są aseksualni.
pogranicznicy
3 tyg. temu
PAMIĘTAMY!
taka prawda
3 tyg. temu
Seks jest przereklamowany.
xyx
3 tyg. temu
Niech Bśka Szatan spada.....straciła wszystko po ataku na polski mundur. I stała się ulubienicą Łukaszenki . Wstyd na czy świat.
straczy
3 tyg. temu
Chyba już zarobiła. co miała zarobić...
???
3 tyg. temu
Czy czas na tą panią, aby się już nie skończył?
OMG
3 tyg. temu
Brakuje im kasy na życie? Szatańskie wersety...
Ola
3 tyg. temu
Nie chcemy wiedzieć o nich nic więcej.
WIDZ
4 tyg. temu
Seks ją wykańcza i wszystkie używki.Wygląda staro, wymęczona, nieświeża, nieapetyczna.Na jej miejscu nikomu nie pokazała bym się.A ogół z tego cieszyłby się.Nie chcemy oglądać słyszeć tej osoby.
GOŚĆ
4 tyg. temu
Znikaj z naszych oczu.Nie chcemy ciebie oglądać twoje miejsce to bazar.Twoj głos tam się nadaje.
Ada
4 tyg. temu
Pamiętam jak moj tata zawsze mówił że jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia,to zawsze gada się o seksie .
Rudolf
4 tyg. temu
I kogo to obchodzi, żenada.
Stach
4 tyg. temu
Czy to ta która w wywiadach przeprowadzonych z nią nie potrafi poprawnie po Polsku zdania wypowiedzieć. Ciekawy jestem jakim sposobem ukończyła studia?
Oesu
4 tyg. temu
Seks jest podstawą udanego związku 😂😂😂 nie, to jest tylko dodatek. Może i ważny dodatek, ale podstawą jest wzajemny szacunek i zaufanie. Seks to możesz mieć z pierwszą lepszą panią stojącą przy drodze krajowej, o ile zapłacisz.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie