U Sandry Kubickiej zabawa, taniec i miłość. Pokazała, jak pląsała na weselu z NOWYM UKOCHANYM: "Życiowe bogactwo, bo mam ciebie"
Sandra Kubicka i jej nowy ukochany wybrali się razem na wesele Dominika Dudka, gdzie bez skrępowania wywijali na parkiecie. Na jej profil trafiła pamiątkowa rolka, w której uwieczniła ich wspólne pląsy.
W drugiej połowie maja Sandra Kubicka ogłosiła, że szczęście się do niej uśmiechnęło i znów jest w związku. Szybko zaczęła się fala spekulacji, kim jest jej nowy ukochany. Zaczęło się od romantycznej fotki splecionych dłoni, a potem pojawił się i wspólny kadr z partnerem - na razie jeszcze z zasłoniętą twarzą.
Sandra Kubicka pokazała, jak pląsa z nowym ukochanym
W niedzielę skończyły się wszelkie niedomówienia, bo Sandra pochwaliła się wspólnym wypadem z ukochanym na wesele Dominika Dudka. Wygląda na to, że dobrze się bawili, a jej insta-relacja jest na to najlepszym dowodem. Dziś już wiemy, że wybrankiem Kubickiej jest Adam Zaorski, którego możecie zresztą kojarzyć.
Sandra Kubicka prowadzącą reality show o miłości?
Jak to mawiają w świecie Internetu: InstaStories są ulotne, a posty na feedzie - wieczne. Sandra opublikowała więc ich wspólne nagranie z wesela na profilu jako post i dołączyła od siebie kilka słów.
Tym samym oficjalnie potwierdza, że znów jest szczęśliwa, a w końcu o to w życiu chodzi. Co ciekawe, na nagraniu przez chwilę widać fragment twarzy jej nowego ukochanego.
Życiowe bogactwo, bo mam ciebie. Największa szczęściara.
Zobaczcie, jak razem wywijali. Cieszycie się razem z nimi?