Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|
aktualizacja

Urszula Dudziak zdjęła błyskawicę z powodu CENZURY w "The Voice of Poland"?

216
Podziel się:

Urszula Dudziak nie miała już symbolu Strajku Kobiet podczas oficjalnej sesji zdjęciowej. Podobno to nie przypadek...

Urszula Dudziak zdjęła błyskawicę z powodu CENZURY w "The Voice of Poland"?
Urszula Dudziak zdjęła błyskawicę z powodu cenzury w "The Voice"? (akpa, TVP)

W sobotę wieczorem telewizyjna Dwójka wyemitowała finałowy odcinek 11. edycji The Voice of Poland, w jury którego od jesieni zasiada Urszula Dudziak. Artystka wcześniej była związana z The Voice Senior, ale po tym, co zaszło na antenie TVP, być może już w ogóle nie pojawi się w publicznych mediach.

Urszula Dudziak wystąpiła w The Voice ubrana w biały kombinezon, który ozdobiła złotą biżuterią. W talii, do szerokiego pasa, przyczepiła sobie złotą błyskawicę, kojarzącą się ostatnio jednoznacznie - ze Strajkiem Kobiet.

Zobacz także: Janina Ochojska: W Polsce łamane są prawa człowieka

Co ciekawe, Urszula Dudziak miała błyskawicę podczas występu na żywo ze swoim podopiecznym, Jędrzejem Skibą. Gdy pozowała do oficjalnych zdjęć promocyjnych, złotej błyskawicy już nie było... Portal Plotek.pl twierdzi, że była to celowa zmiana, która nastąpiła po naciskach odpowiednich osób z produkcji.

Błyskawica - symbol Strajku Kobiet - w stylizacji Urszuli Dudziak nie znalazła się przypadkowo. To był celowy zabieg i manifest poglądów, zaplanowany od początku do końca. To jednak nie spodobało się władzom stacji. Chwilę po występie została zawołana przez osobę z produkcji i poproszona o usunięcie "ozdoby" z paska – mówi Plotkowi osoba z produkcji programu.

Udało nam się połączyć z Urszulą Dudziak, jednak nie skomentowała tej sytuacji.

Myślicie, że Jacek Kurski jakoś to skomentuje? Przypomnijmy, że podczas finału The Voice był bardzo wylewny...

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(216)
Ola
3 lata temu
Jesli sie tak bala cenzury to trzeba bylo wogole nie zakladac..
Wow
3 lata temu
Przestraszyła się to zdjęła , taka z niej buntowniczka
Ola
3 lata temu
To jest po prostu zenada i chory reżim 21 wieku Żeby artysta (!!) nie mógł manifestować swojego poglądu i zeby ktoś narzucał mu coś takiego jak zdjęcia symbolu z ubrania
O ludzie!
3 lata temu
A ja nie uważam, żeby program rozrywkowy był miejscem do wyrażania jakichkolwiek opinii politycznych. Dodatkowo, jak ktoś jest w pracy, to nie ma miejsca na prywatę. Jak jesteś w pracy, to realizujesz założenia i cele pracodawcy. Jak jest sesja zdjęciowa programu rozrywkowego, to dostajesz gruba kasę, żeby promowac program, a nie siebie i swoje poglądy. Jak Ci coś nie pasuje, to się zwalniasz. Jak chce obejrzeć program rozrywkowy to po to, żeby się wyluzować, a nie myśleć o problemach współczesnego świata. Dodatkowo, w kwestii ubioru, nie pójdziesz np. do pracy w biurze, przy kontakcie z klientami w krótkich spodenkach. Jest jakiś dress code i pracodawca ma prawo się na to nie godzić.
Herert
3 lata temu
Musi być fajne honorarium za udział w programie.
Najnowsze komentarze (216)
Darek
3 lata temu
Pan karze sługa musi
Max
3 lata temu
Żałosna
hgfd
3 lata temu
to doskonaly przyklad ze kasa mozna zlamac katdego!
Ewul
3 lata temu
A ona się nie boi eutanazji? Przecież aborcja tylko fragment planu, kolejnym krokiem jest legalizacja eutanazji. Już i tak boimy się oddać bliskich do szpitala. Młodzieży na ulicach z błyskawicą mogą wciskać że zabicie to wolność, ale starsi widzą, jak działają środowiska w innych krajach. Czekamy, czy ta babcia chętnie odda swe życie jak wnuki będą nauczone decydować, kto ma żyć.
surmacz
3 lata temu
myślałam, że ostentacyjne obwieszanie się błyskawicami to nieodłaczny atrybut gimbazy mentalnej, julek i nic nie znaczących polityków. A tu babcia Ula? No, no, no, że tak?
!!!!
3 lata temu
Pięknie wygląda. Nie warto rezygnować ze swoich przekonań!!!! Nikt nie może na nas wywierać wpływu i zmuszać do robienia czegoś wbrew sobie
lew
3 lata temu
Przecież to była tylko biżuteria dla ozdoby. Ale dziś nawet tego zabraniają. Co będzie dalej, strach pomyśleć!
jolanta
3 lata temu
Zmądrzała po prostu.
Viola
3 lata temu
Nie mogę patrzyć na tego chorego prezesinę, budzi we mnie niewyobrażalny wstręt.
Renee
3 lata temu
Dudziakowa to ta , co sypiała z Kosińskim, a jego żona była obok, w pokoju. Teraz nabotoksowana gada o miłości i przyjaźni. Nie lubię jej, a nawet nie cierpię.
melon złoty
3 lata temu
Znaczy sie..... nawrócila się..! A może nie ma już na kredyty??? Takie to gwiazdy amerykańskie z odzysku mamy.
MATKAPRZYKŁAD
3 lata temu
Pani Dudziak - MATKA córkom!!!
Jarek Ka.
3 lata temu
Brawo Pani Urszulu.Papajić PIS
AnteK
3 lata temu
I bardzo dobrze, na ulicy, ta starsza pani, niech uprawia propagandę, w programie znalazła się z powodów artystycznych...
...
Następna strona