Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

"The Voice of Poland". Jacek Kurski mówił o CHOROBIE Rinke Rooyensa. Joanna Przetakiewicz uspokaja: "NIC SIĘ NIE DZIEJE"

72
Podziel się:

W trakcie finałowego odcinka "The Voice of Poland" prezes TVP Jacek Kurski pozdrowił Rinke Rooyensa, sugerując, że producent zmaga się obecnie z chorobą. Joanna Przetakiewicz prędko skomentowała te doniesienia.

"The Voice of Poland". Jacek Kurski mówił o CHOROBIE Rinke Rooyensa. Joanna Przetakiewicz uspokaja: "NIC SIĘ NIE DZIEJE"
Jacek Kurski wygadał się o chorobie Rinke Rooyensa? (fot. AKPA)
bEKJJphN

Jak to zwykle przy emisji programów na żywo bywa, sobotni finał 11. edycji The Voice of Poland nie obył się bez zdrowej dawki kontrowersji. Sporo zamieszania wywołała zaprezentowana rozmowa Edyty Górniak na temat zwyczajów rozrodczych domowego ptactwa. Wiele emocji zdołała wzburzyć także Urszula Dudziak, która podczas występu ze swym podopiecznym przypięła do pasa błyskawicę - symbol Strajku Kobiet.

bEKJJphP

Jak się okazuje, odporny na wpadki nie jest nawet sam prezes Telewizji Polskiej - Jacek Kurski. Były polityk Prawa i Sprawiedliwości wkroczył na scenę The Voice of Poland, aby przekazać kopertę z wynikami głosowania, które ostatecznie zadecydowało o wygranej Krystiana Ochmana. Przy okazji wyraził wdzięczność do osób, które pracowały przy powstawaniu show. Nieopatrznie zasugerował przy tym, że Rinke Rooyens zmaga się obecnie z chorobą.

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz o protestach: "To walka o współczesny świat"

Dziękuję firmie produkującej, a w szczególności pozdrawiam Rinke Rooyensa, który swoją walkę na dużo ważniejszym froncie prowadzi i wygrywa. Rinke, jesteśmy z tobą - powiedział na wizji Jacek Kurski.

bEKJJphV

Jak mogliśmy dowiedzieć się z najnowszego numeru VIVY!, Rinke faktycznie walczył przed kilkoma miesiącami z ostrym zapaleniem płuc, które stanowiło poważne zagrożenie dla jego życia.

Patrzyłam na niego. Leżał bez ruchu, pod kroplówkami, miał zamknięte oczy. Czy naprawdę mogłabym go stracić? Czy trzeba strachu, by przewartościować życie, dostrzec, co naprawdę jest ważne? - mówiła w wywiadzie z czasopismem żona producenta Joanna Przetakiewicz.

Obecnie projektantka twierdzi jednak, że jej ukochany jest okazem zdrowia, a słowa Jacka Kurskiego są nieaktualne.

bEKJJphW

To nie jest żaden koronawirus, tylko te same sprawy, które dzisiaj już są w zasadzie nieaktualne. Nic się nie dzieje. Rinke nie walczy z żadną chorobą aktywną - zapewniła w rozmowie z portalem Plejada.pl.

To ponoć właśnie przebyta przed kilkoma miesiącami choroba miała sprawić, że dziś Rinke jeszcze bardziej troszczy się o swoje zdrowie i jak ognia unika zarażenia koronawirusem.

Rinke chorował ponad miesiąc na ostre zapalenie płuc. Dziś rzeczywiście o siebie mocno dba ze względu na koronawirusa, który przecież atakuje płuca. Teraz musi być potrójnie ostrożny - twierdzi Przetakiewicz.

bEKJJphX
bEKJJpiq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(72)
ola
11 miesięcy temu
A dlaczego Kurski oglasza takie rzeczy! To tak prywatne sprawy! W dodatku to jest program rozrywkowy i nie czas na oglaszanie takich tematow! RODO panie Kurski!!!
NIv
11 miesięcy temu
On dawno nie wygląda zdrowo, ale oby się mylić. ZDrwia!
Lelek
11 miesięcy temu
Rinke, dużo zdrowia. Dbaj o siebie.
bEKJJpir
Dhd
11 miesięcy temu
Rinke ma raka
migotka
11 miesięcy temu
Mam nadzieję, że Rinke z tego wyjdzie.. To wspaniały człowiek. Pokazał to jego program o bezdomnych i walka o nich, o ich życie i byt. Tacy dobrzy ludzie są tutaj potrzebni ! Będę się modlić o Twoje zdrowie. Jesteś silny, walcz.
Najnowsze komentarze (72)
Tajlandia
11 miesięcy temu
Dzalalo się z każdym,
Gabrysia
11 miesięcy temu
Nie przepadam za Kurskim, ale życząc zdrowia Rooyensowi zachował się naprawdę ładnie.
Inga
11 miesięcy temu
Ja natomiast uważam, że Kurski zachował się naprawdę w porządku. Rooyens jest producentem The Voice - nic dziwnego, że życzy mu zdrowia.
Erwin
11 miesięcy temu
Skąd w Was tyle nienawiści... On chciał wyłącznie okazać swoje wsparcie. Nie ma w tym niczego złego!
Evanns135
11 miesięcy temu
Pani od wizerunku, mocno kombinuje, płacz pod czerwoną ,moskiewska choinką, taki pocałunek brezniewa
Evanns135
11 miesięcy temu
To przeraża, skala kobiet dla luksusu nie ma człowieczeństwa
bez selfi
11 miesięcy temu
Przetakiewicz, to projektuje co? Drogi, mosty, domy, maszyny, sprzęt AGD? Zapewne Rinke produkuje to, reklamuje i sprzedaje czyli REprodukuje. A może nie? Może reprodukcja to fotografia (zwlaszcza selfi) czyli dzieło sztuki (jednego czlowieka)
Evanns135
11 miesięcy temu
To smutna prawda, takie czarne wdowy są wśród nas,
bEKJJpij
bóg
11 miesięcy temu
Rinke ćpa, widziałem na jednym evencie
ina
11 miesięcy temu
nawet pies nie jest u niej bezpieczny to modliszka
ina
11 miesięcy temu
zalosna ta przetakiewicz dla kasy wszystko
aaaa
11 miesięcy temu
Po cholere Kurski w ogole w tym programie??
dgbpd
11 miesięcy temu
to chyba dobrze działa na psychikę takie oderwanie od rzeczywistości i plecenie trzy po trzy niewidomopoco, potrójnie dba, do grecji ślub brac, z tabunem ludzi leci, wszyscy twierdzą, że chory, pani do towarzystwa - że nie - ale spoko, wszystko jasne.
Gosiak
11 miesięcy temu
Kurski pewnie chciał ocieplić swój wizerunek. O empatię go nie posądzam.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKJJpjc
bEKJJpjd
bEKJJpje
bEKJJpjf
bEKJJpjg
bEKJJpiL