Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Joanna Przetakiewicz wspomina CHOROBĘ Rinke na okładce "Vivy": "LEŻAŁ BEZ RUCHU, pod kroplówkami"

105
Podziel się:

W szczerym wywiadzie Joanna Przetakiewicz opowiedziała mrożącą krew w żyłach historię, kiedy jej ukochany przechodził poważne zapalenie płuc. "Gdy jego ojciec go zobaczył, powiedział, że jest jak tonący ptak".

Joanna Przetakiewicz wspomina CHOROBĘ Rinke na okładce "Vivy": "LEŻAŁ BEZ RUCHU, pod kroplówkami"
Joanna Przetakiewicz zdradza kulisy z związku z Rinke Rooyensem (Viva!)
bEKITQrV

Choć wydawać by się mogło, że Joanna Przetakiewicz jest w czepku urodzona, jedna z najpopularniejszych polskich projektantek musiała w tym roku zmierzyć się ze sporym kryzysem wizerunkowym. W czerwcu reputacja założycielki domu mody La Mania została mocno nadszarpnięta, gdy na jaw wyszło prawdziwe pochodzenie niektórych przedmiotów sprzedawanych w jej sklepach.

Ostatecznie celebrytce udało się wyjść z patowej sytuacji obronną ręką, jednak - jak sama przyznała - trudne momenty uzmysłowiły jej, jak przewrotne potrafi być życie, w związku z czym pod koniec września po raz drugi stanęła na ślubnym kobiercu, biorąc sobie za męża Rinke Rooyensa. Jak można się było po nich spodziewać, zaślubiny i wesele w greckiej posiadłości zostały okrzyknięte "wydarzeniem dekady", a wśród gości znalazła się największa śmietanka towarzyska. Nie zabrakło również byłej małżonki Rinke, Kayah, z którą producent utrzymuje ponoć "bardzo dobre kontakty".

bEKITQrX
Zobacz także: Joanna Przetakiewicz komentuje słowa prezydenta. "Jest duża niezgodność"

Przyglądając się świeżo upieczonemu małżeństwu, można odnieść wrażenie, że po scementowaniu związku zapałali do siebie jeszcze większym uczuciem (o ile to w ogóle możliwe). Wyraz łączącej ich ogromnej miłości zakochane gołąbki dały w niedawnym wywiadzie, który ukazał się na łamach Vivy!. W rozmowie towarzyszącej zdjęciom z ceremonii państwo Rooyens raz jeszcze opowiedzieli o kulisach swojego związku, który rozkwitł na początku 2018 roku. Okazuje się, że to determinacja Holendra ujęła celebrytkę, która - mimo początkowych oporów - dała adoratorowi szansę na stworzenie związku.

bEKITQsd

Od tego trzeba zacząć, że mi w ogóle do głowy nie przyszło, że mogę być z Rinke w poważnym związku - wyznała. Więc kiedy się umówiliśmy na pierwszą randkę, od razu zaznaczyłam, że spotykamy się tylko i wyłącznie raz, pierwszy i ostatni, i to będzie nasz sekret. Spotkaliśmy się trzy dni po moich urodzinach, 14 grudnia, i ja powiedziałam Rinke, że za chwilę wyjeżdżam do Maroka, potem do Sankt Mortiz na święta i sylwestra, jadę z przyjaciółmi, rodziną... Po prostu, powiedziałam, "będę gdzieś w świecie". Nie oponował. Słuchał.

Ze względu na "światowe" życie Asi, ich kontakty ograniczały się na początku do SMS-ów, jednak wiadomości od Rinke były ponoć tak romantyczne, że Przetakiewicz kompletnie straciła dla niego głowę. Dlatego tym trudniej było jej znieść poważne zapalenie płuc ukochanego, na które zachorował w lutym. Gdy gwiazda zobaczyła, że jego stan się pogarsza, czym prędzej poprosiła ojca producenta, żeby przyleciał do Warszawy.

Gdy zobaczył syna, powiedział, tego nigdy nie zapomnę, że Rinke jest jak "tonący ptak", że już nic do niego nie dociera... Patrzyłam na niego. Leżał bez ruchu, pod kroplówkami, miał zamknięte oczy. Czy naprawdę mogłabym go stracić? Czy trzeba strachu, by przewartościować życie, dostrzec, co naprawdę jest ważne?

Zdesperowana celebrytka postanowiła skorzystać wtedy z porady znajomego bioenergoterapeuty, który polecił jej, żeby powiedziała ukochanemu "coś, co go uleczy". Nie wahając się, Przetakiewicz zapowiedziała przyszłemu mężowi, że musi przezwyciężyć chorobę, aby stanąć z nią na ślubnym kobiercu.

bEKITQse

Był już wieczór, nie zastanawiając się, wsiadłam w samochód, wróciłam do szpitala i, stojąc nad jego łóżkiem, powiedziałam: "Kochanie, musisz wyzdrowieć! Musisz wstać, bo potrzebuję cię na kolejne 50 lat życia! Chcę być tylko z tobą i chcę być twoją żoną".

Wówczas wydarzył się cud.

I ja się wtedy obudziłem. Wyzdrowiałem w ciągu najbliższych dni - wyjawił producent.

Słodko?

bEKITQsf
bEKITQsg
bEKITQsy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(105)
Anna
11 miesięcy temu
takie ckliwe bzdury, że aż strach
bóg
11 miesięcy temu
i pomyśleć, że dorośli ludzie się ładują w takie komiczne sesje i wyznania do gazet
Anusia
11 miesięcy temu
ożył, bo usłyszał głos anioła, ludzie litości
bEKITQsz
Szok
11 miesięcy temu
Co za historia! Chyba skonam ze smiechu... Ona dala sie namowic na jedno spotkanie tylko....A podobno to właśnie ona rozpisywala do niego tygodniami smsy jak byl jeszxze w zwiazku z Kasia Wolenjo (tak tu pisali). Więc jaka jest prawda?
Keight
11 miesięcy temu
Tonący ptak 😂😂😂 Czy w waszych rodzinach tez w takich trudnych sytuacjach używacie rownie górnolotnych metafor?
Najnowsze komentarze (105)
SANDRA
11 miesięcy temu
TO MOZE ISC DO KOMUNI SW
SANDRA
11 miesięcy temu
A CO TO JEJ SUKNIA SLUBNA?
Kate no hate
11 miesięcy temu
A może to już, był koronawirus? 🤔
Heh
11 miesięcy temu
Generalnie ja bym to zaliczyła jako cud bo większość facetow o jakich słyszałam jak im się kobieta oświadczy zaczyna dopiero chorować.... Dlatego ja się nigdy nie oświadczałam bo dbam o zdrowie społeczeństwa.
H, hz
11 miesięcy temu
Pytanie co było w tych kroplówkach...
Lol
11 miesięcy temu
Może ozdrowiał jak usłyszał o ślubie, żeby zwiać z tego szpitala. Ale po namyśle stwierdził, że impreza w Grecji czemu nie.
ola
11 miesięcy temu
sesja w vivie to rozwód gwarantowany
bmbmk
11 miesięcy temu
mają okladkę w vivie to czas na problemy i rozwód
bEKITQsr
Evanns135
11 miesięcy temu
Objawy AIDS,
Meg
11 miesięcy temu
A mnie przy zyciu trzyma tylko moj maly syn.
mimi
11 miesięcy temu
towarzystwo wzajemnej adoracji...
bacha
11 miesięcy temu
no ale wstał, moja mama nie
Ela
11 miesięcy temu
Straszna postać, ciągle przypomina o sobie:)
Aga
11 miesięcy temu
Stąd ten szybki ślub , żeby mogła dziedziczyć ? Miłość miłością ale za coś trzeba żyć
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKITQtk
bEKITQtl
bEKITQtm
bEKITQtn
bEKITQto
bEKITQsT