Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Usatysfakcjonowana Meghan Markle cieszy się z przeprowadzki do Los Angeles, bo w końcu może "czuć się SOBĄ"

102
Podziel się

Ponoć rezygnacja z roli księżnej i nowe otoczenie mają zbawienny wpływ na celebrytkę.

Usatysfakcjonowana Meghan Markle cieszy się z przeprowadzki do Los Angeles, bo w końcu może "czuć się SOBĄ"
(Getty Images)
bDHYzKMR

Meghan Markle przez lata marzyła o tym, aby zaliczyć awans społeczny. Osoby, które znały ją, zanim jeszcze związała się z księciem Harrym, wspominały jak "polowała na bogatego Brytyjczyka".

Meghan długo wydeptywała sobie ścieżki wśród brytyjskiej elity, aż wreszcie znajoma umówiła ją na "randkę w ciemno" z księciem. Oczywiście aktorka utrzymywała, że wcześniej nie słyszała o Harrym.

bDHYzKMT

Gdy już udało jej się zostać księżną, wydawało się, że jest w swoim żywiole. Oczy całego świata były zwrócone na nią, zyskała wysoki status społeczny i niemal nieograniczone środki finansowe. Z czasem jednak do mediów zaczęły trafiać niepochlebne opinie na temat księżnej Sussex. Mówiło się, że aktorka jest kapryśna, źle traktuje współpracowników i odsuwa męża od bliskich.

Zobacz także: Meghan Markle może wystąpić w reality show

Po wielu miesiącach konfliktów i coraz bardziej negatywnej prasie, Meghan postanowiła "wypisać się" z rodziny. Burzliwy "Megxit" jeszcze bardziej nadszarpnął i tak już złe relacje pomiędzy członkami monarchii.

bDHYzKMZ

Obecnie Markle jest w swoim żywiole. Nie musi już wypełniać nudnych obowiązków, za to może skupić się na karierze. Udało jej się namówić Harry’ego na przeprowadzkę do Los Angeles i ponoć planuje tam rozwinąć współpracę z "najlepszymi reżyserami".

Jak podaje US Weekly, Maghan ma także w planach wydanie książki kucharskiej i uruchomienie bloga lifestylowego. Ponoć Harry też jest pełen entuzjazmu.

Harry i Meghan byli bardzo podekscytowani przeprowadzką do L.A. To oczywiście niełatwy czas, ale to coś, na co czekali i poważnie planowali od kilku miesięcy. Z niecierpliwością czekają na koniec przeprowadzki i bardzo cieszą się, że w końcu się osiedlą - mówi informator.

bDHYzKNa

Nowe otoczenie i powrót do dawnego stylu życia mają ponoć zbawienny wpływ na księżną.

Meghan czuje się jak w domu i zaczyna czuć się znowu sobą - dodaje źródło.

Myślicie, że Hollywood przyjmie ją z otwartymi ramionami?

Meghan Markle może wystąpić w reality show

bDHYzKNb
bDHYzKNc
bDHYzKNu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(102)
gosc
10 miesięcy temu
cwana celebrytka,denna aktorka nawet slub z ksieciem jej nie pomoze zeby wielkie role grac,za slaba jest
gość
10 miesięcy temu
Nikt z szanujących się reżyserów nie podpisze z nią kontraktu.
gość
10 miesięcy temu
Nikt z szanujących się reżyserów nie podpisze z nią kontraktu.
bDHYzKNv
Gosc
10 miesięcy temu
Poznać głupiego po śmiechu jego
Ania
10 miesięcy temu
Zdecydowanie lepiej jej w roli aktorki niż księżnej. Nie pasowało to do niej. Szkoda, ze tak się to potoczyło, bo Harry został odseparowany od rodziny. Byle im się układało, a to gdzie i czy w ogóle będzie robiła karierę to jej sprawa.
Czy nie
10 miesięcy temu
Czuć się sobą? Jak ktoś siebie czuje to chyba prysznic jest jakby rozsądnym wyborem.
Oscar
10 miesięcy temu
Meghan czyli Rachel całe życie wszystkich wykorzystywała, ojca gdy miał pieniądze opłacił jej studia i zapłacił za pierwszy ślub, mąż numer jeden zapewnił jej wygodne życie i rolę w filmie, a później zabrała mu połowę majątku w wyniku rozwodu. Książę Karol mówił że jest jak bankomat ile zgromadziła biżuteria ma więcej niż Kate ubrania.
frania
10 miesięcy temu
ona chce być megagwiazdą za wszelką cenę, rozchwytywaną i uwielbianą ,zarabiającą miliony tylko kto ją zatrudni??
Rakiel
10 miesięcy temu
Szybko brzydnie, 2 lata i będzie kompletnie niefotogeniczna.
Harry Potter
10 miesięcy temu
Na nią tak.. Na niego już nie koniecznie..
Ola
10 miesięcy temu
Nie powinna sie fotografowac z profilu,ma duzy nos .
Dagmara
10 miesięcy temu
Ja tam jej zazdroszczę odwagi. Ja pobudowałam dom w sąsiedztwie teściów, którzy rujnują mi życie i pozwalają na ksztę prywatnosci. Marze by sprzedać dom i zaczać wszystko od zera, ale brakuje mi odwagi.
Just me
10 miesięcy temu
Jak oglądałam nagrania ze spotkań członków rodziny królewskiej z kimkolwiek jakaś grupą zawodową, dziećmi, chorymi itp. to oni zawsze słuchali, potakiwali, próbowali pokazać że ich to interesuje (nawet jeśli nie interesowało). Natomiast wszelkie spotkania Meghan to były jej występy, ona przyjechała mówić im jak mają żyć, co mają robić, ciągle ta sama śpiewka. Od jakiegoś czasu Harry robi to samo.
bDHYzKNn
xyz
10 miesięcy temu
KOMPLEKSY ZWYCIĘŻYŁY. Ciekawe czy mąż również szczęśliwy?
...
Następna strona
bDHYzKNP