Trwa ładowanie...
Przejdź na

UŚMIECHNIĘTY Dariusz K. w sądzie... Zostanie uniewinniony?

124
Podziel się

Twierdzi, że ma chorą wątrobę... Niestety, tym razem Iza nie przyszła tego posłuchać.

bCGMYVkR

Dariusz K., były mąż Edyty Górniak już prawie od dwóch lat przebywa w areszcie, z którego tylko od czasu do czasu jest przewożony na kolejne rozprawy. Ostatnio razem z prawnikiem usiłowali udowodnić, że Dariusz zażywał kokainę nie w dzień wypadku, ale dobę wcześniej. Wysokie stężenie narkotyku w organizmie miało być rzekomo spowodowane… chorą wątrobą. Przypomnijmy: Dariusz K. MOŻE ZOSTAĆ UNIEWINNIONY, bo... "esperal spowolnił działanie kokainy"!

Wczoraj odbyła się kolejna rozprawa Dariusza K. Tym razem także przyszedł do sądu nienagannie ubrany, z uśmiechem na ustach. Jedynym problemem mogło być tylko to, że tym razem na sali sądowej nie towarzyszyła mu ukochana, Izabela Adamczyk.

Myślicie, że to coś znaczy?

bCGMYVkT
bCGMYVkZ
bCGMYVlu
KOMENTARZE
(124)
gość
4 lata temu
To znaczy ze co? Ze jak ktoś ma taką reakcję organizmu. że coś spowalnia "przetrawienie" alkoholu lub narkotyków i jest nadal pijany lub nćapany mimo znacznego upływu czasu - to jest to jakaś okoliczność łagodząca? No, już takie dyrdymały ci adwokaci za pieniądze głoszą że aż przykro słuchać.Parę lat temu adwokaci wymyślili pomroczność jasną a teraz co wymyślą?
gość
4 lata temu
Specjalnie przedłuża areszt ,bo do niego przywoza obiady na zamówienie, a w więzieniu jest trudniej
gość
4 lata temu
Wyrachowany cwaniaczek
bCGMYVlv
gość
4 lata temu
I to jest sprawiedliwość za zabicie niewinnej kobiety przechodzącej po pasach na zielonym świetle. On powinien do końca życia zasuwać w kamieniołomach.
gość
4 lata temu
Newsy z dypy pudel dajesz !!
Najnowsze komentarze (124)
emerjack43
2 lata temu
Każdy który czeka na wyrok udaje ciężko chorego.Jedyne lekarstwo,to łaska, laska,flaszka i kaska.I tak w kółko.
gość
2 lata temu
Myślę że boli jego odbyt , i robi przerwę na regenerację organizmu !
gość
2 lata temu
on jest zalosny. p***a nie facet, bo prawdziwy facet przyznalby się i poszedl siedziec bo ma sumienie. a ten sumienia nie ma. zwykla p***a.
gość
2 lata temu
Co to ma być?? Jakaś "po-marskość jasna" wątroby? Co za "patola" w tym "majestacie prawa" :P ?? Połowa mężczyzn w Polsce ma chora wątrobę ;) ... Czy to znaczy połowę facetów z więzień trzeba będzie wypuścić :P :P ?
gość
3 lata temu
o kufa,ale przystojniak :D co ona w nim widziala
gość
4 lata temu
B***e ,b***e jeszcze raz b***e,ciekawe co by zrobił jak by ktoś jego syna zabił po pijaku.G**j
gość
4 lata temu
jeszcze wystapi o odszkodowanie za niezgodne aresztowanie !!!!!!!!!!!!
gość
4 lata temu
Obiady na zamówienie w areszcie? ludzie co za głupoty wypisujecie
bCGMYVln
gość
4 lata temu
Iza to tylko czekala na zaksiegowanie kasy za domek a teraz to ' w kontrakcie darus '
gość
4 lata temu
d*********ć mu 25 lat
gość
4 lata temu
nie może zostać uniewinniony, bo zabił człowieka po narkotykach.
gość
4 lata temu
Ma ktoś pogonić trochę koksu?
gapa
4 lata temu
wypij piwo i wyjedz z bramy jesteś b*****o.osądzony w 48h.naćpany zabił i co i du.a blada.prawo dla równych i równiejszych. po coś g***i boś biedny---po coś biedny boś g***i.kto to zaczął?pstryk elektryk. jak synek został ukarany? może kogoś rozliczono za kradzieże przekręty?i tak w każdym rządzie.a głupieniu motłochowi kilka reklam,ze trzy spoty i obietnica i już klaszczą. Mimo iż ludzie mają więcej szkoły to rozum im się kurczy i dają się manipulować..było jest i będzie.amen za kilka tygodni jakiś stary dym przykryje się nowym i znów będzie można się popisać.Amyn
gapa
4 lata temu
wypij piwo i wyjedz z bramy jesteś b*****o.osądzony w 48h.naćpany zabił i co i du.a blada.prawo dla równych i równiejszych. po coś g***i boś biedny---po coś biedny boś g***i.kto to zaczął?pstryk elektryk. jak synek został ukarany? może kogoś rozliczono za kradzieże przekręty?i tak w każdym rządzie.a głupieniu motłochowi kilka reklam,ze trzy spoty i obietnica i już klaszczą. Mimo iż ludzie mają więcej szkoły to rozum im się kurczy i dają się manipulować..było jest i będzie.
...
Następna strona
bCGMYVlP