Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dariusz K. MOŻE ZOSTAĆ UNIEWINNIONY, bo... "esperal spowolnił działanie kokainy"!

437
Podziel się:

Kokainista wyjdzie na wolność po dwóch latach aresztu? Lekarz i biegły pokłócili się dzisiaj rano na rozprawie. Zobaczcie zdjęcia z sądu.

Dariusz K. MOŻE ZOSTAĆ UNIEWINNIONY, bo... "esperal spowolnił działanie kokainy"!

Dariusz K. w lipcu 2014 roku został aresztowany na warszawskich Kabatach za zabicie kobiety pod wpływem kokainy. Ponieważ polskie prawo zakłada, że jeśli ktoś wsiada pijany lub naćpany za kierownicę, to liczy się z tym, że może kogoś zabić, nie może być mowy o przypadku. Dariuszowi K. grozi do 12 lat więzienia.

Jego sprawa wydawała się beznadziejna. Od czasu aresztowania próbuje udowodnić, że nie brał narkotyków tuż przed tym, jak siadł za kółkiem. Obrońcy celebryty przyjęli sprytną, ale zdaniem biegłych niedorzeczną linię obrony - chcą udowodnić, że wszyty mu esperal "spowolnił działanie kokainy". Dlatego na testach krwi wyszło, że brał ją tuż przed tragicznym wypadkiem. Z tego powodu sędzia zadecydował dzisiaj, że zwalnia lekarza Dariusza K. z obowiązującej go tajemnicy lekarskiej i zostanie dokładnie zbadana sprawa jego uzależnień oraz ogólnego stanu zdrowia.

Przebieg rozprawy był bardzo niepokojący dla rodziny zabitej. Świadkom, z którymi rozmawialiśmy, trudno było uwierzyć w to, co usłyszeli i zobaczyli. Całkiem na poważnie przewidują, że sąd może wydać wyrok uniewinniający Dariusza. Były mąż Górniak wyszedłby wtedy na wolność po około dwóch latach aresztu, które miną w lipcu. Stałoby się tak, mimo że wszyscy wiedzą, że zabił pod wpływem kokainy.

Biegły sądowy pokłócił się na sali z lekarzem. Przekonywał, że na pewno nie było to jednorazowe przyjęcie kokainy przez celebrytę, bo w jej stężenie we krwi było zbyt wysokie. Dariusz musiał więc wciągać dużo i często. Utrzymuje też, że musiał zażyć dawkę przed samym wypadkiem, a Disulfiram, który rzekomo miał być przyjmowany przez Krupę, jest nie do wykrycia we krwi. Lekarz natomiast mówił zupełnie co innego. Krupa broni się również tym, że przyjmował antydepresanty.

Świadkowie wprost nazywają dzisiejszą kłótnię lekarza z biegłym "farsą".

Zobaczcie zdjęcia z rozprawy:

KOMENTARZE
(437)
gość
6 lat temu
Na litosc Boska on zabil czlowieka po narkitykach!!!! Morderca ma byc uniewinniony???? Smiech na sali
gość
6 lat temu
to jest chore :/ do p*****a z nim!!!
gość
6 lat temu
Bo celebryta moze wiecej.. brak słów!!
gość
6 lat temu
To wszystko zmierza ku wojnie.... U najwiekszego pacyfisty te wyroki powoduja wzrost agresji!
gość
6 lat temu
spowolnil mu takze uzywanie mózgu? kokaina i zazywanie jest legalne? jaka to roznica po czym jechal? zabil na pasach? zabil. nie ma taryfy ulgowej!
Najnowsze komentarze (437)
gość
6 lat temu
Jakim trzeba być człowiekiem żeby zabić człowieka i walczyć o to że w zasadzie nic się nie stało. Zabrał komuś najbliższą osobę i nie ma tłumaczenia czy ćpał , czy na dokładkę jeszcze chlał i jeszcze inne rzeczy...
gość
6 lat temu
Zabił człowieka powinien ponieść karę , ......
gość
6 lat temu
jak ktoś ma kasę i układy to mu g@wno zrobią !!!! pamiętacie Wałęsiątko z "pomrocznością jasną" wymyśloną na potrzebe chwili ??? tu też była to tylko kwestia czasu by coś wykombinowali !!! za duża kasa za tym stoi by go skazali :-) no chyba że minister Prokurator Generalny Ziobro nie pozwoli na kpiny z prawa !!!!!
gość
6 lat temu
jak ktoś ma kasę i układy to mu g@wno zrobią !!!! pamiętacie Wałęsiątko z "pomrocznością jasną" wymyśloną na potrzebe chwili ??? tu też była to tylko kwestia czasu by coś wykombinowali !!! za duża kasa za tym stoi by go skazali :-) no chyba że minister Prokurator Generalny Z. nie pozwoli na kpiny z prawa !!!!!
gość
6 lat temu
jak można brać pod uwagę tak chamsko wymyślane pierdoły przez prawnika ,który za wszelka cenę chce oczyścić tego przestępcę? równie dobrze można powiedzieć że kosmici zawiśli w spodku nad jego samochodem i wyłączyli mu hamulce przez co zdesperowany człowiek waląc w p***ł hamulca jak opętany wjechał na przejście i zabił kobietę , a potem zaszczepili mu dawkę kokainy by się nie wydało że to oni i by o nich nie pamiętał : ) kto udowodni że tak nie mogło być ??? więc ja sie pytam znając fakt że obrońca chwyta się różnych sztuczek jak nie takich to takich by wyminąć prawo nie powinien sam zostać oskarżony o manipulację mataczenie i próbę oszukania sądu na korzyść człowieka którego sam jest obrońcą ???
gość
6 lat temu
NIEWAŻNE ILE BRAŁ... brał zabił i powinien ponieść konsekwencje.. do p*****a!!!!
ela
6 lat temu
Naćpał się i wsiadł do samochodu. Koniec sprawy. Zabił,to go ukarzmy. Dlaczego polskie prawo jest tak idiotyczne,że pozwala szukać coś co wybieli mordercę. Może matka miała ciężki poród? Niech sąd pochyli się nad tym wątkiem.
gość
6 lat temu
tak działa wymiar sprawiedliwości w pl a po drugie jest znany to nie posiedzi szary czlowie owszem ......nie może tak być co to jest państwo w państwie do cholery
gosc
6 lat temu
może stwierdza że ona na niego wjechała...w Polsce wszystko się robi mozliwe...
Gość
6 lat temu
Ma dobre plecy albo sie powiesi w celi z depresji
ZABIŁZ
6 lat temu
ZABIŁ VV I N N Y
szyderca
6 lat temu
a ja wam mowie:zostanie uniewinniony i jeszcze dostanie odszkodowanie,takie to teraz panstwo prawa.
prawo dla bog...
6 lat temu
Ma pieniądze, więc może wszystko!!!!
prawo dla bog...
6 lat temu
Ma pieniądze, więc może wszystko!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie